PriveKlanKosova

PriveKlanKosova
3 151  299 064 044
Kanali zyrtar i emisionit PRIVE/KlanKosova në CH-visions.
Producente dhe prezantuese: Liberta Spahiu
Gazetarë: Vlorijan Halili dhe Artan Telaku
Montazherë: Arianit Halili
Kamera në terren: Mirand Karamani
Emisioni numër një i shoubizit në Kosovë e Shqipëri, çdo javë hap dyert për të sjell risitë nga estrada shqiptare.

Video

Komentáře

    PriveKlanKosova