Yll Limani - Harrom (Official Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Harrom
Yll Limani - Harrom
Music & Lyrics: Yll Limani
Produced by: Gezim Lazri (Diverse Music) & Fatjon Miftari
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Connect with Yll Limani:
instagram.com/ylllimani/

Komentáře

 • Sa kenge e bukur qe eshte!!

  I am Rea IslamiI am Rea IslamiPřed hodinou
 • I vogel ne moshe por i madherishem ne muzij

  Hermes VladiHermes VladiPřed 2 hodinami
 • 👫💔

  Elefteria KoroElefteria KoroPřed 3 hodinami
 • Shqipe me Zemër. 100% arëtist. Bravo.

  Tërnoci MadhTërnoci MadhPřed 4 hodinami
 • Tummy YLl

  Leon DriniLeon DriniPřed 5 hodinami
 • Kengetari I'm me I preferuar

  Sildi Elezi12Sildi Elezi12Před 6 hodinami
 • Brava

  Aida LekaAida LekaPřed 8 hodinami
 • Super😘😘😍😍😍😉

  Zef NikolliZef NikolliPřed 11 hodinami
 • Shumm teper ee bukur suksesee♥

  nizniz Fetahinizniz FetahiPřed 11 hodinami
 • Like nese edhe ju mungon dikush per fatt t keq ****FLM!¿harommmmmmmmmmmm

  Ilir ShkembiIlir ShkembiPřed 15 hodinami
 • Why are they danicing in cocain?

  El BorrachoEl BorrachoPřed 16 hodinami
 • Shum e bukur

  Stolie SotaStolie SotaPřed dnem
 • Ylli je yll 😍😍🤗

  Sherife XheliliSherife XheliliPřed dnem
 • Pa fjal nga talenti I papershkrushem

  Restart LezheRestart LezhePřed dnem
 • 🖤

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed dnem
 • faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed dnem
 • Ylli ti je me i miri👋👋👋👋👋🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤚👇😁😀😆😙😙

  siku876siku876Před 2 dny
 • Super tekst 👍👏👏

  Keli 97Keli 97Před 2 dny
 • Zeri ma i bukur

  The GamersThe GamersPřed 2 dny
 • Kënga jeme e preferuara e para 1

  qazim Morinaqazim MorinaPřed 2 dny
 • 😞 O zot bashkoj ata ❤qe duen ne kete bot 😍😘. Amin, Amin

  Kallioph FlessaKallioph FlessaPřed 2 dny
 • Super

  Anxhela ZotajAnxhela ZotajPřed 2 dny
 • Zerin brilant bravo suksese

  merita deliumerita deliuPřed 2 dny
 • ❤️ Too deep..

  ViolaxhemaliViolaxhemaliPřed 2 dny
 • 🙌👏🏻

  Valza SefaValza SefaPřed 3 dny
 • E ke idene sa e veshtire eshte t'i thuash dikujt: Harrome....????

  Arjola CelaArjola CelaPřed 3 dny
 • jam megi fejza bravo!!!!!

  Erblin BaloshiErblin BaloshiPřed 3 dny
 • Ylli ti je i pari si gjithmon Like kush mendon se ylli esht kengetari me i mir

  A IA IPřed 3 dny
 • Zeri jot eshte qetesi per ZEMREN❤dhe shpirtin Tim.BOTE💕💕💕

  Erjona CukaErjona CukaPřed 3 dny
 • Shum e bukur kenga ylli

  b Avdylajb AvdylajPřed 3 dny
 • ❤️💝

  Tino GerbertTino GerbertPřed 4 dny
 • pershendetje jam megi fejza sa bukur me cmende fare

  Erblin BaloshiErblin BaloshiPřed 4 dny
 • 🚧🚧🚧🚧 🔒🔒🔒🔒 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 🔒🔒🔒🔒 🚧🚧🚧🚧 #🌸🌸 #🌸 #🌸 Bazuar vetëm në dashuri. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Pastaj, ditën e tretë, u ngrit nga të vdekurit. Tani, edhe pse vetëm Jezu Krishti. Perëndia na ka dhënë dhuratën e lirë të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë nëse i kërkoni Atij.

  Maggie TrupidoMaggie TrupidoPřed 4 dny
 • 🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩😘😍🤗😍😘🤩

  Butrint ImeriButrint ImeriPřed 4 dny
 • Bravo

  Klevis1 Klevis1Klevis1 Klevis1Před 4 dny
 • 😍😍😍👌👌❤❤🎶🎶💖

  Enola MarkuEnola MarkuPřed 4 dny
 • Uaauu kush eshte ai djal ose burr qe pranon qe te ka bo me vujt. Kush e pranon fajin, si ne kte kenge ‘’ Bravo ‘’ 👏

  Love ULove UPřed 4 dny
 • Per te marr 20m klikime duhet patjeter ti kendosh droges dhe femrave😞

  Lushi OfficialLushi OfficialPřed 4 dny
 • Bravo super keng😍😘👏👏 Ylli Limani

  Iva KumanakuIva KumanakuPřed 4 dny
 • 👑❤️

  Laura KasteriLaura KasteriPřed 4 dny
 • Teuta TutaTeuta TutaPřed 4 dny
 • shiHannyshiHannyPřed 4 dny
 • Kenga me e bukur ne bot bravo

  servisi 21dhjetoriservisi 21dhjetoriPřed 4 dny
  • Kenga me e bukur ne not😻💟👄💋💞👑😍😘❤💖💓💕💗💝💞🤗

   servisi 21dhjetoriservisi 21dhjetoriPřed 4 dny
 • Vetem videoklipi te rrenqeth mishin tu e pa jo me te degjosh dhe kengen 😥😓

  ada llanajada llanajPřed 4 dny
 • Dashuri. Je. Be. Qdo kenge . Ta. Duaaa

  bardha hotibardha hotiPřed 4 dny
 • Sind hier Albaner die deutsch können

  DerAlbanerDerAlbanerPřed 5 dny
 • Eshte kenge shum e mir shum me melodi edua kete kenggggg like like

  Era PrincessEra PrincessPřed 5 dny
 • Super hit je me i miri

  Gleardo RuciGleardo RuciPřed 5 dny
 • 😇😇😇

  Elgisioo BerberiElgisioo BerberiPřed 5 dny
 • Kenge shume e bukur ylli kengetar shume i bukur 😘😘❤️❤️

  Vjonist ShabanajVjonist ShabanajPřed 5 dny
 • E dëgjoj çdo ditë dhe vazhdon të të jep qetësi kjo këngë... Thjesht është një perlë 👏

  Iliriana UruqiIliriana UruqiPřed 5 dny
 • Po t'lutna ma mir tbjen me shku sa nuk o von,ma mir ndjeki endrrat tua lej kujtimet mu harrommm...nice song

  Lorent FarellLorent FarellPřed 5 dny
 • Drog0/ Porm0/ Talent100/ Edukat100/🤩

  Muhamet KasumiMuhamet KasumiPřed 5 dny
 • NICE. Je nje kengetar qe me se shumti e degjoj. Te uroj suksese Yll se met vertet nje yll i cili shkelqen ne qdo keng qe e kendon... I love you...

  linda dedajlinda dedajPřed 5 dny
 • ...1 milon arsye na i ke dhon...1 milion arsye per me ngu ket kong...👏🏼

  Arjana BinakajArjana BinakajPřed 5 dny
 • Je perfekt yll je kengetari im i preferuar 👏👌💗😊😘😍

  Melisa IsmailiMelisa IsmailiPřed 6 dny
 • tabs.ultimate-guitar.com/tab/yll_limani/harrom_chords_2603742 Akordet e kenges ne kitare :)

  Xhenis KryekurtiXhenis KryekurtiPřed 6 dny
 • ❤❤

  Rina VogliRina VogliPřed 6 dny
 • Të dua shum

  gresa hajdarigresa hajdariPřed 6 dny
 • kendon ma bukur se krejt femrat

  GIM PESHKAQENIGIM PESHKAQENIPřed 6 dny
 • ❤❤❤❤❤❤❤

  Ina demkoIna demkoPřed 6 dny
 • Sa e bukur kjo kenge 😘😘

  Neda DragjoshiNeda DragjoshiPřed 6 dny
 • Nese keta dy personan ne Video kercejn ne mill kjo ësht marrin ma e madhe shqiptare.

  Atdheu i ndaurAtdheu i ndaurPřed 6 dny
 • 😢😢😢ylli bravo

  Milena VleshaMilena VleshaPřed 6 dny
 • Lamtumir

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 6 dny
 • Harom

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 6 dny
 • Sukses

  arjanita shijakuarjanita shijakuPřed 6 dny
 • Pure love ❤

  Regina InaRegina InaPřed 6 dny
 • milli a osht i agrokorit apo finesa

  unknown ramadaniunknown ramadaniPřed 6 dny
 • Legend.....💥🌟

  Mery AngelMery AngelPřed 7 dny
 • Rrenqetuese

  H & BH & BPřed 7 dny
 • 100% thjesht talent

  peace of lovepeace of lovePřed 7 dny
 • ♥♥♥♥♥♥♥

  Enkeleda BibaEnkeleda BibaPřed 7 dny
 • Pr m m len e ti lrap kenjt kenejt se m ke dasht

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 7 dny
 • Zorit ti ka numru lotetet

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 7 dny
 • Nk e meritojbm m fal

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 7 dny
 • Love you to death Yll Limani

  Syart DervishiSyart DervishiPřed 7 dny
 • Kenge te bukura Zeri fantastik Thjeshtesia maksimale Talent real Kjo do te thote te jesh kengetar i mirefillte. Se muziken nuk e ben klipi apo parate e ben shpirti👌 Like kush mendon keshtu🤩🤩

  Sonila LekaSonila LekaPřed 7 dny
 • Shume kenge e bukur!! Te uroj me te mirat per ty Ylli Limani...

  Troll NotTroll NotPřed 7 dny
 • kenga me e bukur 2019

  Amir nana per deathrunaAmir nana per deathrunaPřed 7 dny
 • Nje kenge super e bukur dhe ne te njejten koh mallengjyese 😍😍 nuk ngopem duke e degjuar ❤❤

  Rezi HoxhaRezi HoxhaPřed 7 dny
 • 🔛🔝☝✌

  to infinityto infinityPřed 7 dny
 • Bravo 😍😍

  Sam KiSam KiPřed 7 dny
 • Ka shume kohe qe e pres te dale e plote kjo kenge dhe e meriton qdo like. Ylli Limani eshte verte nje artist i rralle, qdo kenge e ben hit 👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  turkishfan seriesturkishfan seriesPřed 8 dny
 • Vashdo keshtu je nje yll i 2019

  Gezim MamicaGezim MamicaPřed 8 dny
 • Super artist super keng si cdo keng e Yllit

  ornela peqiniornela peqiniPřed 8 dny
 • Ma mir t'bjen me shku Sa nuk o von Mam mir njeki andrrat tua mu harrom Harroje dashndin qe dijur u ne ta dhash E noshta me naj jet tjeter munja ne dy me kon bashk ❤️❤️❤️😍😍je Ylllllll te dua

  Gezim MamicaGezim MamicaPřed 8 dny
 • Do t haroj po nk erdhe dhw neser

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 8 dny
 • Emri tu ka përshtatë Yll se me t’vërtetë je një yll ⭐️, spoti shumë vallzim i ndier Me plotë emocione 🔥

  Sh Hasani 89Sh Hasani 89Před 8 dny
 • O zot ca yll III⭐⭐⭐ Super kenge pz👏👌👌👏

  Marli SelaMarli SelaPřed 8 dny
 • Bravooo 👏👏👏👏👏👏😘😘😍😍😍😍

  kiara kocajkiara kocajPřed 8 dny
 • j e aq I mire

  Fatmir XhedikuFatmir XhedikuPřed 8 dny
 • Harrom

  Ingrid BekaIngrid BekaPřed 8 dny
 • Sa ze te embel qe ke Ylliiiiiii fiks yllll je 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

  Gladiola KuqiGladiola KuqiPřed 9 dny
 • E ti nk falesh

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 9 dny
 • Nuk nunrohen

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 9 dny
 • Vetem per kuriozitet kush e digjontjeter kte Yll nga Franca ?

  MateoMateoPřed 9 dny
 • bravo ylli❤gjithmon me i miri je

  Sandra sandraSandra sandraPřed 9 dny
 • Gli Albanesi sono molto fortunati ad avere un cantante come te. Ti amo, grazie per esistere! Translate: The Albanians are very lucky to have a singer like you. I love you, thank you for existing! 🇦🇱🇮🇹

  Aniela MoscatiAniela MoscatiPřed 9 dny
 • check out my acc

  Just VideosJust VideosPřed 9 dny
Yll Limani - Harrom (Official Video)