Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
► fanlink.to/SekretiIm
Music: Pirro Cako
Lyric: Pirro Çako
Arrangement: Darko Dimitrov
Styling: Tier
Make up artist & hair: Sellma & Kaci
Styling: Altin Mici
Video: Eduart Grishaj
Sekreti im
Ne hapsiren time me intime
Ku vec zotit s’hyn njeri
Rreze dielli je per mua vetem ti

Po mi ngroh te gjitha dhomat
Ne cdo cep te zemres sime
Ma tundove me 1001 mendime
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im,
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
Sic ben cdo njeri
*
Ti je me e bukur
Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
me e bukur se genjeshtra e nje endrre
Ndaj nga dashuria jote
Te largohem sonte s’dua
Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si fluturat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
*
E para here ne jete
Ku shoh nje engjell vete
Ne 7miliard je mrekulli e 8
Me e bukur ti behesh
Kur per mua buzeqesh
Kur per mua buzeqesh
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri ii ii

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

zhlédnutí
9,056,695

Komentáře

 • Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► fanlink.to/SekretiIm

  Xhensila MyrtezajXhensila MyrtezajPřed 2 měsíci
  • Xhensilda me pelqen shume kenga jote

   Dafina MatajDafina MatajPřed dnem
  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   Fatmir NikolliFatmir NikolliPřed 2 dny
  • Me e bukur do behej po te konkuroje sot ne eurovizion

   Astrit BetaAstrit BetaPřed 3 dny
  • Shume kenge e bukur

   Ervin RosaErvin RosaPřed 7 dny
  • urime per kete super kenge dhe super bashkpunim je sekreti im .......ohhh na kenaqet..pz shum shum super bravo!!

   sara veizisara veiziPřed 9 dny
 • Nje Perle e vertet eshte kjo kenga perfekte bravooooo o yjeeee Je sekreti I'm dhe askush SE di 💞💞💞💞💞😘😘😘😘

  Lola ΛολαLola ΛολαPřed 17 minutami
 • Fillimi me piano dhe strofa e pare eshte me e bukur se pjesa tjeter e kenges

  gazeta supershendetigazeta supershendetiPřed 2 hodinami
 • Shum bukur xhensila dhe pirro

  Dorina gjoka123 DorinaDorina gjoka123 DorinaPřed 2 hodinami
 • 👍👍👍👍👍👍😘😘😘

  Mandi SerjaniMandi SerjaniPřed 5 hodinami
 • Je me e mira

  Roni SinaRoni SinaPřed 7 hodinami
 • I like this albanian song🇦🇱❤

  Selina RamadaniSelina RamadaniPřed 23 hodinami
 • You my favorite singer 🙂

  Selina RamadaniSelina RamadaniPřed 23 hodinami
 • Du bist meine Lieblingsschaussängerin🙂

  Selina RamadaniSelina RamadaniPřed 23 hodinami
 • Kjo kange meriton me shum se 30 milon views😍👏

  Babaa Stars AlbaniaBabaa Stars AlbaniaPřed dnem
 • Like ai person qe ka sekrete .🌹

  Sona PepoSona PepoPřed dnem
 • Xhensilda me pelqen shume kenga jute a me ke lene

  Dafina MatajDafina MatajPřed dnem
 • keng me videoklip dhe tekst qe mund te ndegjohet edhe ne ramazan😂😂😂😂100%

  edonis Doniedonis DoniPřed dnem
 • Je e shkelqyer 😘😘😘

  MANJOLA CUNIMANJOLA CUNIPřed dnem
 • Can anyone translate this song, please??? 🇲🇩❤

  Lavinia CondiescuLavinia CondiescuPřed dnem
 • Këngë e nivelit me të lartë që mundët të bëhet qoftë teksti muzika vokali të kenduarit mrekulli Respekt..!!!

  Adije BobajAdije BobajPřed 2 dny
 • Yje jeni te dy.Ju uroj gjith te mirat e kesaj bote.Super keng.🥀☺🌹🌻

  Brikena CangoBrikena CangoPřed 2 dny
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘👄👄👄👄

  Jana BerishaJana BerishaPřed 2 dny
 • kjo kenge do ishte fituese nese shkonte ne eurovision 2019

  DJ beniDJ beniPřed 2 dny
 • 👍👍👍👍👍

  Dina SulimaniDina SulimaniPřed 3 dny
 • You are the most beautiful singer in the world and you have a wonderful voice❤❤😘😘😍😍

  Modi MarashiModi MarashiPřed 3 dny
 • Ta dua at zerin tend te bukur oh xhensila.💓🦄😭

  Dhurata Dhurata BiciDhurata Dhurata BiciPřed 3 dny
 • Bravo Xhensila

  Dorinabaxha DorinabaxhaDorinabaxha DorinabaxhaPřed 4 dny
 • Bravo Xhensila je e mrekullueshme

  Enmal TabaluEnmal TabaluPřed 4 dny
 • 😘😘😘😘😍😍😍😍😍👸👸👸👸❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖👑👑👑💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  Arton IstoguArton IstoguPřed 4 dny
 • Nje ze shum te bukur xhensila bukur shume nje talent i lindur 😘

  Denis XhemaliDenis XhemaliPřed 4 dny
 • Eurovision

  Vigan MahmudiVigan MahmudiPřed 4 dny
 • Ju lumt fantastike

  edmond toleedmond tolePřed 4 dny
 • Fantastike

  hoxha shkurtahoxha shkurtaPřed 5 dny
 • Knoni e mos recitoni

  Bashkimxhela BashkimxhelaBashkimxhela BashkimxhelaPřed 5 dny
 • Shum bukur moj bela

  Valerjo PriftiValerjo PriftiPřed 5 dny
 • Kenge per eurovision

  labe labjalabe labjaPřed 6 dny
 • [Pirro Çako:] Në hapsirën time më intime Ku veç Zotit s'hyn njeri Rreze dielli je për mua vetëm ti Po mi ngrohë të gjitha dhomat Në çdo cep të zemrës sime Më tundove me një mijë e një mendime [Xhensila & Pirro:] Si mjegull vere më prek ti shputat Më bën të ndiej mornica që shkojnë e vijnë si flutrat Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart Me shpresën tek magjia se ndoshta ndodh çudia [Xhensila:] Je sekreti im dhe askush s'e di Ti vjen çdo natë në shtratin tim E pranë meje rri Je sekreti im dhe askush s'e di Me ty çdo natë dhe pse ti hesht Unë bëj dashuri Siç bën çdo njeri [Pirro Çako:] Ti je më e bukur se gjithë notat Se gjithë notat e kësaj kënge Më e bukur se gënjeshtra e një ëndrre [Xhensila:] Ndaj nga dashuria jote Të largohem sonte s'dua Le të flerë kjo zemra ime në duart e tua [Xhensila & Pirro:] Si mjegull vere më prek ti shputat Më bën të ndiej mornica që shkojnë e vijnë si flutrat Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart Me shpresën tek magjia se ndoshta ndodh çudia [Xhensila:] Je sekreti im dhe askush s'e di Ti vjen çdo natë në shtratin tim E pranë meje rri Je sekreti im dhe askush s'e di Me ty çdo natë dhe pse ti hesht Unë bëj dashuri Siç bën çdo njeri Aaaa... E para herë në jetë Kur shoh një ëngjëll vetë Në 7 miliardë je mrekullia e 8-të Më e bukur ti bëhesh Kur për mua buzëqesh Kur për mua buzëqesh [Xhensila & Pirro:] Je sekreti im dhe askush s'e di Ti vjen çdo natë në shtratin tim E pranë meje rri Je sekreti im dhe askush s'e di Me ty çdo natë dhe pse ti hesht Unë bëj dashuri Je sekreti im dhe askush s'e di Ti vjen çdo natë në shtratin tim E pranë meje rri

  Nensi MuratajNensi MuratajPřed 6 dny
 • Kendon shumë bukur

  Tik Tok videosTik Tok videosPřed 6 dny
 • BRAVO

  Noli BeliNoli BeliPřed 6 dny
 • Super

  Kauri VloreKauri VlorePřed 6 dny
 • J

  Alberto TelakoAlberto TelakoPřed 6 dny
 • Iku sekreti, mbaroi :-!...S'ka njeri qe nuk e di sekretin..

  Esma TomoriEsma TomoriPřed 7 dny
 • Super 😘😘😘

  vjollca huncivjollca hunciPřed 7 dny
 • 🎶♥️ Zëri i Xhensiles i Mrekullushem !

  Leonora .Leonora .Před 7 dny
 • Qisaj Kenge ja kisha lshu Zonin anemban Botes edhe sdi a isha ngi tuje ngu keng qe ta dridh Zemren fluturat nbark e ndjej shumë♥️

  Do NitaDo NitaPřed 8 dny
 • E mrekullueshme

  Lorena ShkurtaLorena ShkurtaPřed 8 dny
 • Like te gjith ata qe vazhdojn ta degjojn akoma cdo dit ket super keng😍😍

  ervin rukoervin rukoPřed 8 dny
 • Kenge shume e bukur

  Ejza HoxhaEjza HoxhaPřed 8 dny
 • Bravo te dy Jeni shum te mirë Bukuri Xhensila &Artist Love Albania

  Lena KLena KPřed 9 dny
 • Kjo eshte kenga me e bukur qe kam degjuar 😌😌bravo👍

  Denis LlucaDenis LlucaPřed 9 dny
 • Τι φωναρα έχεις κορίτσι μου

  Matilda 1991Matilda 1991Před 9 dny
 • Pirro! je nje mbrekulli lume ne qe te kemi.

  mimoza shume keq nuk degjohet fare. aliajmimoza shume keq nuk degjohet fare. aliajPřed 9 dny
 • 😭😭😍

  Lucica MarinLucica MarinPřed 9 dny
 • Nuk vlein krnget me te shara ose me makina re shtrenjta por kenget me mesazh

  Xinxife MalajXinxife MalajPřed 9 dny
 • Kjo eshte kenge dhe keta jan zera

  Xinxife MalajXinxife MalajPřed 9 dny
 • This is so far the best Albanian song I ever heard . My husband is Albanian , I enjoy his music , but often i get tired 😂🤦🏻‍♀️ finally I can understand word by word and enjoy a beautiful melodic song 😉

  Alexandra CiubotaruAlexandra CiubotaruPřed 9 dny
 • 👑🌷👑🌷👏👏👏👏🍻

  Tafa KaliqaniTafa KaliqaniPřed 9 dny
 • Jeta ime😍😍😍😍🙎🙎🙎🙎🙎😻😻😻😻😻

  edita morinaedita morinaPřed 10 dny
 • Kenga me e bukur qe kam degjuar te Xhensiles Myrtezaj❤❤❤

  Frani SahitajFrani SahitajPřed 10 dny
 • Dy zera te mrekullushem dy zera kaq te embel kjo keng ta qeteson shpirtin! 👏👏👏👏🤩🎼🎵🎶🎧 suksese!

  noce zeqonoce zeqoPřed 10 dny
 • Shum bukur xhensila

  era Fejzaera FejzaPřed 10 dny
  • E ke zerin shum te bukur xhensila

   era Fejzaera FejzaPřed 10 dny
 • Ka lezet c'do gje e bukur kur le gjurem te bukur me kohen qe kalon kaq shpejte.cdo gje e super mire menduar n detaje.bravo

  Fatjon JaupajFatjon JaupajPřed 11 dny
 • Bukuroshe si gjithmon

  gisela fejzullahugisela fejzullahuPřed 11 dny
 • Bravooo

  Ina ShehuIna ShehuPřed 11 dny
 • Bravoooo

  Ina ShehuIna ShehuPřed 11 dny
 • Ju lumte goja

  Albania GamerAlbania GamerPřed 11 dny
 • Ju lumt goja

  jurxhin arapijurxhin arapiPřed 11 dny
 • Më pëlqen kjo këngë me një tekst të shkruar me një shqipe letrare e përfekte ❤️

  Qerim selimiQerim selimiPřed 11 dny
 • 😦

  Irisi AadriIrisi AadriPřed 11 dny
 • Perlë🙏❤❤

  Fatma RrapoFatma RrapoPřed 12 dny
 • Like > xhensila myrteazi feat pirro cako Je sekreti im Koment> tuna feat ylli limani A don ala

  Babaa Stars AlbaniaBabaa Stars AlbaniaPřed 13 dny
 • xhensila dhe pirro nje mrekulli e vertet bravo😍😍😍😍😍

  nari gabanari gabaPřed 13 dny
 • Shum bukur!!!!😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝💝

  Αγγελικη ΜουσταιΑγγελικη ΜουσταιPřed 13 dny
 • Videoklipi me i bukur ne tgjith historin e muzikes shqiptare !

  Segi SegiSegi SegiPřed 14 dny
 • Me Ben te ndjej mornicat #09🔐

  Love BesaLove BesaPřed 14 dny
 • Super!!!!!Yje te dy

  Leonora MyftariLeonora MyftariPřed 14 dny
 • Një këngë më e bukur nga të gjitha nga arlinda

  Buqe shehuBuqe shehuPřed 15 dny
 • yll je xhensila te dua i love you zemra e zemres time je ti dhe tayna ju dua te dyjave

  Mikaela AllaMikaela AllaPřed 15 dny
 • Wow cfare kenge😍😍!!! Nga dy artiste te mrekullueshem! Nje nga te pakta kenge me livel kaq te larte Bravo Pirro e Xhensila

  Suga SwegSuga SwegPřed 15 dny
 • I`m from Roumania,I don`t understand nothing but I LOVE THIS SONG! it`s amazing !!!!

  ionut witelionut witelPřed 15 dny
  • pa pirron nuk do kishte sukses kjo kenge bravo

   Irma ShahiniIrma ShahiniPřed 10 dny
 • Keng qe nuk kalon pa u degjuar 100 here ne dite !

  Jugerta LulaJugerta LulaPřed 15 dny
 • Je sekreti im dhe askush se din A.. tdu gjith jeten je gjithqka ne shpirtin tim 🙂🤗

  david bisakidavid bisakiPřed 15 dny
  • Ndaj nga dashuria jote te largohem kurr nuk dua le te fle kjo zemra❤ime ne duart 🤲 e tua.😘(❤❤)

   prishtina 123prishtina 123Před 15 dny
 • Kenga me e bukur e vitit

  Sonila CaniSonila CaniPřed 15 dny
 • 👏👏👏👏👏

  Tila alitTila alitPřed 15 dny
 • Une mendoj se ylli me i bukur ne te gjithe boten eshte XHENSILA dhe do doja nje bashkpunim me yll limanin edhe ish martu me ato se besart kallaku aj po flet shum keq per ato kqyrni emisionet aj krejt budall

  Resmije KorllakuResmije KorllakuPřed 15 dny
 • E kam perdit / e nuk ngopem🤗

  Sunflower 15Sunflower 15Před 16 dny
 • JU LUMT :)

  Bella PicturesBella PicturesPřed 16 dny
 • Kenge shume e bukur! Interpretimi eshte fantastik por perzgjedhja e Venecias nga producenti i videoklipit ia heq bukurine kenges,duke bere qe pamjet e saj te eklipsojne imazhin qe duhet te transmetonte kenga per permbajtjen qe sjell,pra e thene me thjesht,shikimi mbetet te pamjet e vecanta te ketij qyteti antik,ndersa permbajtja e kenges flet per dicka tjeter...

  ariani.olindo dragotiariani.olindo dragotiPřed 16 dny
 • wowww super xhensila myrtezai and .............🙂🙂🙂🙏🙏👍🏻👍🏻👍🏻👌👌❤️veri nice

  tolgahan saysmantolgahan saysmanPřed 16 dny
 • Fantastike super kenge

  Fatjana RexhepiFatjana RexhepiPřed 16 dny
 • epo njerez si pirro cako ska je kendetari me i mir por dhe xheni

  Rea DautiRea DautiPřed 16 dny
 • Shume kenge bukur me gustas mucho

  Toni NuhuToni NuhuPřed 16 dny
 • Nje bashkpunim i mbrekullushem ...nje keng gjith ndnjena qe do vazhdimisht ta digjosh 😍😍😍😍

  Ina PapaIna PapaPřed 16 dny
 • O zot sa me preku kjo keng

  Bledi BlediBledi BlediPřed 17 dny
 • 😍

  Arber DakuArber DakuPřed 17 dny
 • Si mjergull vere mi prek ti shputat Me ben te ndjej marmica qe shkojn e vijn si flitura.....

  Odise R HysaOdise R HysaPřed 17 dny
 • Bellissima ❤💣

  Zade GashiZade GashiPřed 17 dny
 • Kjo eshte muzike shqip e shpirtit shqiptar. E mrekullueshme. Ja vlen te krenohesh me te.

  helen osmanihelen osmaniPřed 17 dny
 • Je e mbrekullueshme Xhensila

  Kevin RedhiKevin RedhiPřed 17 dny
 • Kjo muzik ësht magji. E zemrës .ke kap piken e zëmrës të njëriut .ska koment më të bukr se vet muzika.duhet të dashurosh me zëmër që takuptosh ta shijosh jetën🕊🕊🕊🕊🕊

  Genti DredhaGenti DredhaPřed 18 dny
 • Shum bukur

  Violeta HoxhaVioleta HoxhaPřed 18 dny
 • Wow textin 👌👌👌😢

  Bella Just_meBella Just_mePřed 18 dny
 • 🤦‍♀️😔😔😟

  Bella Just_meBella Just_mePřed 18 dny
 • O zot mlujti kjo kengeeeee 😔❤❤❤❤❤

  Bjondina RexhiBjondina RexhiPřed 18 dny
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im