TELL NO ONE (2019) | Full Documentary Movie by Tomasz Sekielski | English Subtitles

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.
Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:
Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
Paypal: m.sekielski@gmail.com
Na stronie: patronite.pl/sekielski zbieramy fundusze na inny ważny film, o miliardowych aferach SKOKów - Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Prosimy Was o wsparcie.
Tomasz Sekielski, Marek Sekielski

Pamiętajcie o subskrypcji:
ch-visions.com/pass/UCmuaurR3Fl5ugr6Bi066tHA
Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
patronite.pl/sekielski
FB: facebook.com/Sekielski
TT: @sekielski

zhlédnutí
20,568,640

Komentáře

 • To jest Państwo w Państwie , ręka rękę myje.

  Mikol BMikol BPřed 17 minutami
 • Death to religion!

  Martin RutkowskiMartin RutkowskiPřed hodinou
 • This is definitely a thought provoking movie. I think that personality has defects at all levels of society: for every 500 good mechanics you get one bad mechanic; for every 500 good chefs you get one unhygienic chef; for every 500 good carpenters you get one bad carpenter, etc, etc. As far as I can figure pedophilia exists throughout all of society not just in the church. Psychological studies show us that a pedophile has a young mental age; meaning, for example, that the adult pedophile has a mental age of 8-10 years old and this is why such a person can not form a close relationship with a mature adult. So perhaps the real problem is in all of us not recognizing dysfunctional socialization/ personality in the adults we meet and work with? I also think that if we do not all step up and help out then we get "them" and "us" type arguments. This leads into my final point that is I believe that mankind is one thing - since we are all members - and that notions of duality ("them" and "us") can only cause "us" to sit around waiting/hoping for "them" to notice and remedy a problem. So, perhaps the real problem is that we do not know each other well enough?

  John BJohn BPřed hodinou
  • +Te Ka Wychodzisz, moim zdaniem, z błędnego założenia: "uważajcie, wśród księży są pedofile i jest to problem" (bo ten fakt jest znany i oczywisty). Reakcja na ten film jest dowodem na to, jak to nieoczywiste i zamglone było dla większości społeczeństwa (wierzącego, czy nie - bez znaczenia). Moim zdaniem film miał nie tylko ostrzec przed powyższym, ale ukazać mechanizm i potencjalne przyczyny tego "zbrodniczego"procederu wśród księży i hipokryzję hierarchów instytucji, której są członkami. Z wyciągniętymi przez Ciebie wnioskami zgadzam się i w całości je popieram. Instytucjonalny kościół katolicki w Polsce to moralne dno i niewyobrażalna obłuda - im wyżej w hierarchii, tym gorzej to oceniam.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 9 minutami
  • +Hieronim Ąkla Czytam niektóre wpisy i oczywiście doceniam, że każdy wyciąga swoje własne wnioski. Niemniej jednak drażni mnie, gdy ludzie skupiają się na wątkach typu "problem nie dotyczy tylko Kościoła", "pedofile są nie tylko wśród księży", bo nie o to moim zdaniem Siekielskim tutaj chodziło. Jeśli przesłanie filmu miało polegać jedynie na "uważajcie, wśród księży są pedofile i jest to problem" (bo ten fakt jest znany i oczywisty), to Siekielski (moim zdaniem) nie przechodziłby w ostatniej części filmu do pokazania, jak biskupi czy JP2 nie radzą/nie radzili sobie z problemem. Co prowadzi do kolejnego wniosku: Kościół jako instytucja, która na swych sztandarach ma wypisane hasła o moralności, po prostu nie zdaje egzaminu.

   Te KaTe KaPřed 39 minutami
  • +Hieronim Ąkla OK, zatem zaszło nieporozumienie, jeśli Twoje słowa nie były do mnie skierowane. Miłego dnia! :)

   Te KaTe KaPřed 47 minutami
  • +John B I see better what you mean (as in: you try to focus to find a solution to the problem). Well, it certainly is a valid point. But still, in my opinion there should be state-level regulations that would address issues like this. I think that among the clergy there are lots of possibilities to use and abuse the Church followers, simply because of the nature of the faith. The faithful naturally see priests as spiritual leader and someone who they can trust and this fact should be more appreciated by the Church officials. Unfortunately (that is of course only the way I see it) Church as a whole seems to be an organisation like any other with its goals and agenda (read: power and money).

   Te KaTe KaPřed 51 minutou
  • +Te Ka Nie, nie żartuję. Nie muszę Cię znać osobiście, by wyciągać wnioski na podstawie prezentowanych wpisów. Mogę się mylić, jak każdy. I jak każdy, mam tu prawo przedstawić swoją opinię. Wiem, że zrozumiesz ;-) I na marginesie: moje słowa nie do Ciebie były kierowane.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 53 minutami
 • Pedofilia temat ostatnio na czasie, jeszcze ten film P. Siekielskiego, a może zrobić serial zacząć od rodziców wykorzystujących własne dzieci, nauczycieli, wejdą do szkół nowe przedmioty wiemy jakie, pracodawców, szefów firm, lekarzy sędziów, homoseksualistów, ludzi tzw przy władzy, księży wszystkich tych którzy wykorzystują dzieci i nie tylko. Okazuje się być dużym problemem,można oskarżać o pedofile praktycznie każdego, co dopuścił się pedofilii i tego co nic nie zrobił. Jak dojść do prawdy żeby nie skrzywdzić kogoś. Temat trudny i niewygodny dla pedofila i dla osoby skrzywdzonej, oboje będą mieć to w pamięci do końca życia. Pokazanie pedofilii w tym obrazie wiemy jaki ma cel, ale to nie jest koniec problemu, czy dcn nastąpi?

  Mirosław PeronMirosław PeronPřed hodinou
  • Mireczku ale głębokie przemyślenia... sam to wydedukowałeś czy do spółki z biskupem?

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed 9 minutami
  • Jesteś pedofilem, czy kiepskiego masz księdza prowadzącego? Czy też może jesteś kompletnym idiotą? "Temat trudny i niewygodny dla pedofila i dla osoby skrzywdzonej, oboje będą mieć to w pamięci do końca życia." - to twoje (sic!) słowa.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed hodinou
 • So very well done. The Catholic clergy in Poland, as well as the U.S. and worldwide needs a drastic cleansing and rearranging. These men are killing the church and somehow a passive membership lets them get away with it. Shame!

  Tom KotynskiTom KotynskiPřed 2 hodinami
 • 10 Przykazań dla Kościoła 1. Winnych księży oddasz w ręce prawa. 2. Zadośćuczynisz ofiarom. 3. Oddasz wszystkie majątki. 4. Przestaniesz mieszać się do polityki. 5. Sakramęty bedziesz dawał za darmo. 6. Nie będziesz budował okazałych świątyń. 7. Zniesiesz przymusowy celibat. 8. Zniesiesz kult obrazów i przepustek do nieba. 9. Będziesz nauczał prawdy ze Słowa Bożego. 10. Bedziesz pokornie służył Bogu i ludziom.

  Wes MAYWes MAYPřed 2 hodinami
 • Jest kilka książek, które obowiązkowo trzeba zaliczyć - nie licząc filmów, które sami łatwo znajdziecie - żeby mieć pojęcie o tej umafijnionej sekcie: Ojciec Nieświęty, Sodoma, Duchowni o duchownych, Namiestnicy Chrystusa, Ostatnia dyktatura, Demon w Watykanie, itd.

  Waldemar PastuszkaWaldemar PastuszkaPřed 2 hodinami
 • Dziękuję Bogu, że od lat nie należę do tej organizacji zwanej kościół katolicki. Kto czyta Biblię i poznaje prawdziwego Zbawiciela Jezusa, widzi że, w tej organizacji tylko oszukują wiernych. Ludzie idą ślepo i nie weryfikują tego co do nich oszuści mówią. Każdy sam powinien zainteresować się swoim zbawieniem i zacząć czytać Biblię, a Bóg będzie oczy otwierał i prowadził prawdziwą chrześcijańską drogą. W kościele katolickim mało kto pragnie żyć bez grzechu, robią wszystko bo myślą, że wyspowiadają się człowiekowi i będzie ok. Nie prawda. Do Boga nie ma pośredników jak tylko Jezus i trzeba bezpośrednio wołać samemu do Niego. On słucha i przebacza. Warunek jest taki, żeby przestać żyć w grzechu i wybierać to co dobre i zadowala Boga. Wtedy życie jest piękniejsze. Bóg kocha nas wszystkich po równo bez wyjątku. To ludzie na ziemi stworzyli hierarchię, aby móc manipulować nieświadomym głupim ludem. Weź sprawy i Biblię w swoje ręce, a życie zmieni się na lepsze. Oddaj problemy Bogu. Wybierz to co dobre. Pozdrawiam.

  Typowy kierowca MPK Lublin.Typowy kierowca MPK Lublin.Před 2 hodinami
  • +Typowy kierowca MPK Lublin. Nieładnie zmieniać aż tak radykalnie pierwotną wersję komentarza. Dalej pieprzysz nie na temat w sposób, którego nie potrafię wchłonąć intelektualnie, choć bardzo się staram. Nie zgadzam się, że człowiek jest grzeszny (bo to pojęcie względne), ani też Biblia nie jest dla mnie żadną krynicą wiedzy i mądrości.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 29 minutami
  • +Hieronim Ąkla Chodzi o to, że jakby nie było ludzi w tej organizacji, ponieważ świadomość i znajomość Biblii nie pozwoliła by im uczestniczyć w czym co zmierza nie w tym kierunku, to i dzieci nie byłyby ofiarami tych słuszków ciemności. Człowiek lubi żyć w nieświadomości prawdy i wybiera łatwą prostą drogę pełną grzechu.

   Typowy kierowca MPK Lublin.Typowy kierowca MPK Lublin.Před 44 minutami
  • Jest także Niewidzialny Różowy Jednorożec i Jego Makaronowatość Latający Potwór Spaghetti, ale temat jest nie zbawieniu, tylko o: PEDOFILII WŚRÓD KSIĘŻY KATOLICKICH I STOSUNKU INSTYTUCJI, KTÓRĄ REPREZENTUJĄ DO OFIAR I OPRAWCÓW. Rozumiesz to typowy ...?!

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed hodinou
 • Oki bierzecie się za kościół, a kiedy wezniecie się za islam

  Przemyslaw ChelmowskiPrzemyslaw ChelmowskiPřed 3 hodinami
  • +Jakub Ha Troll TP Twoją starą ze starym A ty tylko Bobolin więc masz szczęście

   Przemyslaw ChelmowskiPrzemyslaw ChelmowskiPřed 14 minutami
  • +Te Ka jemu chyba chodziło o Przemysława, nie o ciebie.

   kosynierPLkosynierPLPřed 26 minutami
  • +Jakub Ha No właśnie żaden ze mnie trol :) Drażnią mnie po prostu takie komentarze jak Twój, bo problem jest ogromny i nie chodzi bynajmniej głównie o odsetek pedofilów w KK, a o to, co KK w tej sprawie (nie) robi. Mam nadzieję, że społeczeństwo się w końcu obudzi i zaczną się przemiany podobne do tych, które miały miejsce w IRL. Czas odgrodzić tę organizację od państwa!

   Te KaTe KaPřed hodinou
  • Nastepny trol

   Jakub HaJakub HaPřed hodinou
 • Dwa lata pozbawienia wolności za molestowanie .. niebywałe

  Dave DarthvaderDave DarthvaderPřed 3 hodinami
 • 2 godziny?? Takie nudne że po 10-ciu minutach wyłączyłem! A to że księża są pedofilami( większość z nich) to temat stary jak świat. Każdy już chyba o tym wie.

  Tomasz LTomasz LPřed 3 hodinami
  • +Monika Kawa Jako bogobojna parafianka mogłabyś sobie sama "lajków" nie przyznawać (przypuszczenie graniczące z pewnością - wiara! XD ). Z czystej ciekawości: wstydzisz się swej wiary? światopoglądu? nie radzisz sobie z faktami przedstawionymi w filmie?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 40 minutami
  • Socjopatą jesteś, jakimś duchownym, czy politykiem? Co sobie włączyłeś zamiast/ czym się zająłeś? Rozwojem osobistym? Modą? "Robieniem" pieniędzy? Na marginesie, świat jest starszy od ludzkości, pedofilii i kościoła katolickiego. Urzekła mnie twa (sic!) wrażliwość.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed hodinou
  • Chyba mniejszość. Ale film rzeczywiście nudny.

   Monika KawaMonika KawaPřed hodinou
  • Chciakbys transmisje live z wykorzystywania? Wtedy nie byłoby nudne? Ale z kim tu dyskutować. .. Jesteś małym czlowieczkiem ... Bardzo małym.

   Jakub HaJakub HaPřed hodinou
 • Ten film to farsa i kłamstwa. Niedorozwiniętego księdza wysterowali na przyznanie ..

  Mc MMc MPřed 4 hodinami
  • Oj próbują trolle, próbują ale im nie wychodzi 🤣🤣

   kosynierPLkosynierPLPřed 23 minutami
  • Z której jesteś parafii? Długo już w sutannie? Biskup wie że się tu udzielasz? O tej godzinie to chyba czas na zbiorową masturbację?

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed hodinou
  • +MrRadZiej To, co mu każe sumienie, albo ksiądz prowadzący.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • Co ty pier...

   MrRadZiejMrRadZiejPřed 3 hodinami
 • Dawno porzuciłem wiarę w cokolwiek poza karmą. Po tym filmie sądzę że chyba dobrze zrobiłem.

  MrRadZiejMrRadZiejPřed 4 hodinami
  • +Monika Kawa Ciekawe na co?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • Niedobrze. Ale możesz się nawrócić.

   Monika KawaMonika KawaPřed 4 hodinami
 • Przypominam, że Caritas oferuje adopcję dzieci, bez weryfikacji ważne, że mają układy i mogą przebierać w "ofertach" - murzyna nie chcę, z patologicznej rodziny również, o nareszcie jakaś studentka, więc weźmiemy chłopca- takie rzeczy dzieją się w naszym kraju i to również jest przerażające. Ponadto chore dzieci umieszczane w ośrodkach na które państwo polskie przeznacza środki w wysokości 3.000 zł na każde dziecko, prowadzone przez siostry zakonne, są traktowane jak śmieci, siostry np. w Poznaniu mają wynajęte opiekunki, jedzenie śmierdzi, jest przeterminowane- ryż z czymś pomarańczowym, maluchy płaczą i chcą jedynie sok (rozcieńczony z wodą) do picia, a starsze dzieci faszerują lekami, żeby były spokojne. W ten sposób wygląda życie ciężko chorych dzieci, które nie mogą wypowiedzieć żadnego słowa..

  AvrilAvrilPřed 4 hodinami
  • +Andrzej Wojtas niestety masz rację i ktoś powinien się tym zająć, chore dzieci, naprawdę cierpią...

   AvrilAvrilPřed 38 minutami
  • Materiał na kolejny film. Sprawa siostry Bernadetty to tylko wierzchołek góry lodowej...

   Andrzej WojtasAndrzej WojtasPřed hodinou
  • +Monika Kawa Nie zaczarujesz rzeczywistości. Już tak łatwo nie będzie.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • +Monika Kawa niestety byłam w 2 ośrodkach prowadzonych przez siostry zakonne i tam dzieje się prawdziwy horror chorych dzieci, zero rehabilitacji -niby raz w tygodniu w międzyczasie "szkoły"...Nic takiego nie istnieje, jedynie utrzymywanie wielkich kamienic-budynków, które zajmują siostry pod przykrywką dobroduszności, a dzieci są traktowane jak powietrze ważne, żeby na siłę jadły śmieci inaczej tego ująć nie potrafię i nie zeszły z tego świata, bo środki które są z nich pozyskiwane utrzymują cały gmach . Gdy to zobaczyłam chciałam krzyczeć, uciec jak najdalej, adoptować któreś z dzieci, jednak to i tak niczego by nie zmieniło...

   AvrilAvrilPřed 3 hodinami
  • A ty skąd o tym wiesz???

   Monika KawaMonika KawaPřed 4 hodinami
 • Pukanie do drzwi: Puk! Puk! Mama: "Jasiu, otwórz drzwi" Przed drzwiami stoi ksiądz: "Szczęść Boże, synku" Mama: "Kto przyszedł, Jasiu?" Jasiu: "Jakiś pan w kostiumie pedofila"

  Wes MAYWes MAYPřed 4 hodinami
  • Dobre! :D Warte rozpowszechnienia.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
 • Jest bardzo proste rozwiązanie: obligatoryjne badanie wykrywaczem kłamstw. Stworzyć zestaw pytań i przepytać każdego księdza: 1. czy jest pedofilem? 2. czy miał stosunki seksualne z nieletnimi? 3. czy pomagał tuszowac sprawy pedofilii w kościele?

  soundloveverifysoundloveverifyPřed 5 hodinami
  • Proponuję kastracje przed przystąpieniem do posługi... Bogu można służyć i bez fiuta.

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed hodinou
  • +Antek Policmajster Różnimy się w poglądach. Są takie instytucje, gdy "prześwietlanie człowieka" jest obligatoryjne. Np służby specjalne, gdzie indziej wydaje się tylko psychologiczno-psychiatryczną opinię o zdolności do wykonywania zawodu. Ksiądz jest kimś szczególnym w naszym kraju, poza jakąkolwiek kontrolą państwa.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • też o tym myślałem. nie sądzę żeby to był dobry pomysł w odniesieniu do wszystkich natomiast w przypadku oskarżenia powinno się użyc wszelkich dostępnych środków.

   Antek PolicmajsterAntek PolicmajsterPřed 3 hodinami
  • Popieram. Stuprocentowej pewności nie dają, ale faktycznie wariograficzne badanie są coraz bardziej wiarygodne.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
 • Po co czlowieku jezdziles do ks Eugeniusza do Lichenia ,skoro On Cie wykorzystywal seksualnie ??? Chore !!!!!!!!!!!!

  xxx yyyxxx yyyPřed 5 hodinami
  • +Hieronim Ąkla To troll. Udziela sie pod filmem. Szkoda prądu na takie osobniki.

   Jakub HaJakub HaPřed hodinou
  • A co? Żal że nie przyjechał do ciebie?

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed hodinou
  • +xxx yyy To żaden wstyd, że czegoś pojąć nie można i zrozumieć. Wiesz, ilu ja rzeczy nie rozumiem. Głupotą jest zadawanie pytań, na które w filmie są podane odpowiedzi. Nie każdy jest Einsteinem i to żadna ujma.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • Hieronim Ąkla Nie unlizaj mi ! Wiem ,ze nikt nie jest doskonaly ,ale On sam tam jezdzil ! Potepiam pedofilie i zboczencow ,jednak trudno mi zrozumiec tego czlowieka ktory nawet aam pojechal do Lichenia!

   xxx yyyxxx yyyPřed 3 hodinami
  • Oglądaj ten film do skutku, jeśli nie usłyszysz tam odpowiedzi na swoje pytanie, toś albo głuchy, albo przekracza to Twoje zdolności zrozumienia. Nikt nie jest doskonały.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
 • Dlaczego ona nie powiedziala tego rodzicom? Mozna to bylo przerwać nie chodząc do kościoła. No dlaczego?

  baca 350baca 350Před 5 hodinami
  • Oglądaj ten film do skutku, jeśli nie usłyszysz tam odpowiedzi na swoje pytanie, toś albo głuchy, albo przekracza to Twoje zdolności zrozumienia. Nikt nie jest doskonały.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • było juz w kilku komentarzach , gdzie ludzi pisali ,że mowili rodzicom ale ci im nie wierzyli albo kazali na ten temat milczec

   MegaRozkaMegaRozkaPřed 4 hodinami
 • z jednej strony świetny film a z drugiej widać grę pod publikę

  Dawid OwczarzakDawid OwczarzakPřed 5 hodinami
  • +Antek Policmajster Co jest absurdem? Wierny w potrzebie w każdej chwili powinien mieć możliwość kontaktu ze swoim kapłanem. Przynajmniej umówienia się z nim. Oglądałem uważnie.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • Hieronim Ąkla : np ostatnia scena gdy próbują się dostac do Dziwisza bez wcześniejszego umówienia wizyty. absurd

   Antek PolicmajsterAntek PolicmajsterPřed 3 hodinami
  • Jesteś w stanie rozwinąć swą myśl głęboką, bo myślę, że nie tylko ja mam problem z jej przyswojeniem intelektualnym. "z jednej strony świetny film a z drugiej widać grę pod publikę" - jak to rozgryźć, ktoś pomoże?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
 • 25% duchownych to homosie i pedofile. Wielu idzie w sutannę dlatego właśnie. Tam mają eldorado. I wszyscy wszystkich kryją. Zepsuta instytucja.

  baca 350baca 350Před 5 hodinami
  • 25 % ??? Ty to wymyśliłeś, czy jest jakieś źródło to potwierdzające ??? Nie wolno oczerniać bez pokrycia.

   Monika KawaMonika KawaPřed hodinou
  • Moim zdaniem jest ich więcej niż podajesz.

   Jakub HaJakub HaPřed hodinou
 • Nie mam pojęcia jak ta kobieta tak spokojnie rozmawiała z nim... Ja na jej miejscu bym wybuchł po 10 sekundach

  savor savorsavor savorPřed 5 hodinami
  • +Monika Kawa żałosna jesteś kobieto.

   kosynierPLkosynierPLPřed 19 minutami
  • Jakbyś dostał tyle kasy, co ona, to byś nie wybuchnął...

   Monika KawaMonika KawaPřed hodinou
 • Here is the documentary “Tell No One” [Tylko nie mów nikomu], created by Sekielski Brothers, affiliated with the leftist ideology and media. It decries pedophilia among the clergy of CC in Poland, and the cover up by some bishops. However, it utterly ignores the ephebophilia, Polish ‘Lavender Mafia’, institutional cover up by the Episcopate and, first of all, the fact that almost all of those perpetrators were the agents of Communist Secret Police. Now, it is estimated that the homosexual clergy constitute less than 0.09% of all the homosexuals, and the homosexuals approximately make up for 80% of all pedophiles in Poland. What is shocking and enraging to Polish public is not the fact of existence of pedophiles and ephebophiles among the clergy's ranks, but its extent and amount. The Presidium of Polish Bishops Conference released in March 14, 2019 (see pic) a study on the matter. They listed only 382 reported cases of sexual abuse of minors which involved 625 victims covering the period 1990-2018. Now, the documentary has brought into light many cases which had been reported but not taken into consideration by competent bishops or religious superiors. The interviews with victims also cast a dazzling light on the intentional cover up ; ie. the clear traces of the “Lavender Mafia” operating also in Poland.

  Lach SatsumaLach SatsumaPřed 5 hodinami
  • First of all i would like some sources for all those claims, secondly this movie is all it says it is, is is made to tackle the problem of pedophilia in the church. One person cant go around and expose everyone at the same time, this 2 hour documentary took 4 years to make, you need time, resources, contacts, funding and people wanting to speak up about those topics. He did his part and now other journalists need to follow and start exposing this problem in other environments as well.

   Mik3 PifMik3 PifPřed 4 hodinami
 • Pieknych slow ks Jablonski uzywa !!!!!!!!! O zgrozo !!!!!!!!!!!! Swiat zmierza ku upadkowi !!!!!!!!!!!!

  xxx yyyxxx yyyPřed 5 hodinami
 • Świetny materiał!

  Mystery BarbersMystery BarbersPřed 5 hodinami
 • Bardzo dobry reportaż, gdyby ktoś chciał - jest też film SPOTLIGHT

  Nutka2221Nutka2221Před 5 hodinami
 • Boze jak tu chodzic do spowiedzi ???? Straszne !!!!!!!!!

  xxx yyyxxx yyyPřed 5 hodinami
  • Mariusz POLAND Masz racje ! Chyba tez tak zrobie ! Jestem w szoku po obejrzeniu tego filmu!

   xxx yyyxxx yyyPřed 4 hodinami
  • Ja się nie spowiadam , bo nie grzeszę .

   Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 5 hodinami
 • Po obejrzeniu tego dokumentu bezzwłocznie rano przekażę sumę na jaką mnie stać, aby powstał kolejny PRAWDZIWY dokument. To co przetrwali ci HEROSI z tymi zwyrodnialcami doprowadziło mnie do łez, a nie jestem nad wyraz wrażliwy. "Sekielski" - uważaj na służby specjalne bo pokazaliście z HEROSAMI kawał prawdy, która jest nie wygodna. Kościół to legalna mafia. SKOKI bardzo mnie ciekawią :) A PiSiOrY są wmieszane w skoczki i Toruń to wie każdy mądry Polak. Wielki szacunek za to co robicie !!!

  agnieszka olszewskaagnieszka olszewskaPřed 5 hodinami
 • Milk= Child sex trafficking

  Cheryl WallCheryl WallPřed 5 hodinami
 • Obrzydliwą potęgę Kościoła Katolickiego nie zbudowano rękami oprawców ale rękami 'zwykłych ludzi', naszych ojców i matek całujących po rękach przedstawicieli Kościoła i płacących co niedzielę daninę, walczących o krzyże w szkołach i przed Pałacem Namiestnikowskim. Tak samo budowano nazizm, komunizm i wszelkie totalitarne struktury stojące ponad prawem. Ostracyzm w obrębie własnej rodziny i najbliższego otoczenia ma potworną moc niszczącą nawet silne charaktery. Bojąc się tego ostracyzmu w naszych małych społecznościach, nie mówimy o rzeczach dla nas najważniejszych nawet z naszymi najbliższymi, a może przede wszystkim właśnie z nimi. Tym bardziej dziękuję autorom a przede wszystkim ofiarom.

  Andreas SachsAndreas SachsPřed 5 hodinami
 • Ten zwyrol Cybula powinien zdechnąć w tym momencie co brał do paszczy, a nie ze starości .

  frankie 91frankie 91Před 5 hodinami
 • 45:39 jak to jest, sąd kościelny może uniewinnić, mimo że sąd powszechny wydał wyrok?

  Sebastian SudackiSebastian SudackiPřed 5 hodinami
  • Kościół Katolicki stawia się ponad prawem. To bardzo wygodne z oczywistych względów

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed hodinou
 • Kawał dobrej roboty Panowie siekielscy ! :)

  Bdsskillz 20Bdsskillz 20Před 6 hodinami
  • +Monika Kawa bredzisz już ci pisałem że nie masz racji. Prymas Polski też nie widzi w tym filmie ataku na kościół więc już się nie pogrążaj.

   kosynierPLkosynierPLPřed 16 minutami
  • Sekielscy, jeśli już coś. I z dużej litery. Żadna dobra robota. Byle ludzi odciągnąć od wiary katolickiej.

   Monika KawaMonika KawaPřed 59 minutami
 • "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości." Ewangelia Św. Mateusza 23:27,28

  Wes MAYWes MAYPřed 6 hodinami
 • Ogromy szacunek do ofiar "księży" pedofilii, którzy odważyli się głośno powiedzieć o tej sprawie.. Na pewno nie jes Wam łatwo, ale to niesamowicie ważne, żeby takie sprawy nagłaśniać ile się da..

  Karolina TrojanowiczKarolina TrojanowiczPřed 6 hodinami
 • To przykre jak Koalicja Europejska wykorzystuje tą krzywdę do walki politycznej.Bardzo dobrze zestawione fakty w jeden dobry smutny dokument.

  0000000000000000000000000000000000000000000100000000000000000000000000000000000000000001Před 6 hodinami
  • A która partia polityczna tego nie wykorzystuje?

   WebsterWebsterPřed 6 hodinami
 • Wiadomość : Kościół w Stanach Zjednoczonych wypłacił ponad 5 miliardów dolarów odszkodowań . Pedofilia tam wybuchła w połowie lat 80 . ( a u nas nikt o niczym nie wiedział ) Do 2001 roku była systemowa instrukcja - " kryć pedofilów i inne podobne przypadki "

  Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 6 hodinami
  • +Mariusz POLAND Co jest niesprawdzone? Liczą się fakty i czyny, a nie słowa. Wzór do naśladowania dla ... celebrytów.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 5 hodinami
  • +MegaRozka Aktorem i piarowcem był dobrym. Dbał o wizerunek swój, organizacji i państwa, które reprezentował.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 5 hodinami
  • +Mariusz POLAND ale jakoś nie sprzątał , dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane

   MegaRozkaMegaRozkaPřed 5 hodinami
  • +Hieronim Ąkla co do JP2 , to nie sprawdzona informacja . Mi się wydaje , że chciał posprzątać i jednocześnie nie rozwalić kościoła .

   Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 5 hodinami
  • Dowodził tym .... watykański namiestnik o przybranym imieniu i skrócie JP2.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
 • "Więc się ich nie bójcie. Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć." Ewangelia Św. Mateusza 10:26 (Biblia Tysiąclecia)

  Wes MAYWes MAYPřed 6 hodinami
 • Wstrząsające. Obłuda i zakłamanie.

  Anita GalasAnita GalasPřed 6 hodinami
 • Teraz czekamy na dokument o handlu dziecmi m. in wydawanie dzieci z domów dziecka do rodzin zagranicznych. To co później sie z nimi dzieje to nieokreslona historia! Temat ten jest bardziej zamiatany pod dywan niz pedofilia w kościele i dobrze by było gdyby ludzie mieli tego świadomość.

  KravsowaKravsowaPřed 6 hodinami
 • Witam! Kawał dobrej pracy. Podziwiam za wytrwałość i dążenie do celu. PS: Czy jest możliwość zrobienia napisów angielskich pod filmem? Dziękuję.

  Agni AnnaAgni AnnaPřed 6 hodinami
  • Agni Anna ten film jest z angielskimi napisami od pierwszego dnia publikacji

   Ines ArtInes ArtPřed 6 hodinami
 • Narzissmus. Narcissm.

  Sylvia ChiaSylvia ChiaPřed 6 hodinami
  • Sylvia Chia ?

   Piotr L.Piotr L.Před 6 hodinami
 • Ach so, der Teufel war's (laut dem das 8-jährige Mädchen sexuell schwer-missbrauchenden Priester)

  Sylvia ChiaSylvia ChiaPřed 6 hodinami
 • Ponad 10 lat nie chodzę do kościoła , dla mnie każdy ksiądz to pedofil , jeden drugiego broni i kryje . Ciekawe czy po tym filmie ktoś wymierzy im sprawiedliwość, kula w łeb bo na sąd nie ma co czekać

  frankie 91frankie 91Před 6 hodinami
  • "dla mnie każdy ksiądz to pedofil" tzn. że .masz spierdoloną psychikę i powinieneś się leczyc. "kula w łeb bo na sąd nie ma co czekać" zgłaszam cię na policję na wypadek gdyby coś głupiego ci przyszło do łba.

   Antek PolicmajsterAntek PolicmajsterPřed 3 hodinami
 • WYRAZY WSPÓŁCZUCIA I SZACUNKU DLA POKRZYWDZONYCH, a ich oprawcom i tym którzy ich ukrywali, życzenia odsunięcia od kościoła, cierpienia i męki w więzieniach, oby pozostali tam jak najdłużej...

  Adam JodłowiecAdam JodłowiecPřed 7 hodinami
 • Skoro nasz święty papież nie wiedział o tym wszystkim lub to może i Hitler nie wiedział o obozach i holokalscie?

  Mikelson17Mikelson17Před 7 hodinami
 • Serce mi pęka a strach jest przeszywający na myśl że mogło by to spotkać moje dzieci.

  Domi SasDomi SasPřed 7 hodinami
 • 21 tysięcy osób dało łapki w dół. To pokazuje jak prymitywne i głupie jest nasze społeczeństwo. Katole, którzy żyją w bańce i mają w głowie próżnię.

  sajlentsajlentPřed 7 hodinami
  • Szkoda, że tylko 21 tysięcy.

   Monika KawaMonika KawaPřed 56 minutami
  • To katecheza , wychowanie , kultura , mechanizmy psychologiczne, presja społeczna .

   Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 6 hodinami
  • To nie jest próżnia, to katecheza. Gdyby to próżnia była, nie byłoby takiej negacji faktów.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Dzisiaj biskup chowa się do klasztora, wkrótce bedą zrzucać kiecki i przysięgać: "Ja nigdy nie byłem księdzem."

  Wes MAYWes MAYPřed 7 hodinami
  • Podkreślają, że od dawna planowano te "sabatyczne urlopy" ;-)

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
 • Spluñ na ta gnide kobieto, nie zasluzyl na źdźbło twojego szacunku.

  Devams WorldDevams WorldPřed 7 hodinami
 • Nie zapominajmy, że pedofile nie występują tylko w kościele. Tak jak wspomniała Pani Psycholog, zwróćmy uwagę na osoby w rodzinach, znajomych, nauczycieli, zewnętrzne grupy organizujące wyjazdy, itp... Zgłaszajmy każdy przypadek i co najważniejsze edukujmy nasze DZIECI.

  Mirosław LasykMirosław LasykPřed 7 hodinami
  • Oczywiście, że pedofile są wszędzie. Jednak ich odsetek wśród księży jest niepokojąco wysoki, a to, jak kościół ich ukrywa, jest jeszcze obrzydliwsze.

   CawAreYouDoin?CawAreYouDoin?Před 5 hodinami
  • +Mirosław Lasyk Tyle , że to właśnie w kościele pedofile byli kryci . Murarza to by policja od razu zakuła w kajdany i do więzienia ...

   Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 6 hodinami
  • To jest też bdb moment by mówić o pedofilii ,,wogóle" i tępić to ścier... wszędzie.

   Mirosław LasykMirosław LasykPřed 6 hodinami
  • +Mirosław Lasyk Przekaz gest środkowego palca księdzu prowadzącemu. Dziękuję.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
  • +johnnyzzzzzzzzz Komentarz, moja osobista wypowiedź a Ty sobie myśl co chcesz. Dziękuję za opinię.

   Mirosław LasykMirosław LasykPřed 7 hodinami
 • Historia się powtarza. Upadek komuny zaczął sie od Polski, to i teraz czas na kościół katolicki.

  Wes MAYWes MAYPřed 7 hodinami
  • Oby.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
 • Franek, do polskich księży, o tym co się teraz dzieje: "No towarzysze, trochę żeście przesadzili."

  Wes MAYWes MAYPřed 7 hodinami
  • Odwody z Watykanu "towarzysze kuriewni" już w czerwcu dostaną. Pewien Maltańczyk przybieży do naszego kraju ... - tak słyszałem.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
 • łączcie się z nie dla roszczeń 447

  Maryla KrysiakMaryla KrysiakPřed 7 hodinami
  • Co to ma wspólnego z kleszą pedofilią?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
 • Brawo Panie Sekielski!

  Piotr L.Piotr L.Před 7 hodinami
 • Ale to jest mafia

  AAdamo94AAdamo94Před 7 hodinami
 • 20 mln wyświetleń w 8 dni, to robi wrażenie

  Grzegorz AGrzegorz APřed 7 hodinami
  • +Monika Kawa tak szczególnie jak są zalogowani. Weź ty się w czerep walnij swoim różańcem, może wtedy przestaniesz pisać bzdury.

   kosynierPLkosynierPLPřed 13 minutami
  • Żadne wrażenie. Ludzie wchodzą po prostu kilkanaście razy, a YT im to liczy.

   Monika KawaMonika KawaPřed 55 minutami
 • Polowa polakow ma nasrane ze oglada taki badziew.

  Michal RadeckiMichal RadeckiPřed 7 hodinami
  • No ty masz nasrane we łbie że piszesz tak zjebany komentarz

   kosynierPLkosynierPLPřed 5 hodinami
  • A druga połowa? Ogląda TV Trwam? TVP, TVN, Polsat, czy jeszcze jakieś inne? Ciekawe rzeczy prawisz.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 6 hodinami
  • Masz rację, ciężko się ogląda film o mafii. Tym bardziej, że działa legalnie pod przykrywką państwa, którego przedstawiciele klęczą przed jej funkcjonariuszami..

   Tomasz GłuchowskiTomasz GłuchowskiPřed 7 hodinami
 • Bardzo ważny dokument

  Domek DomekDomek DomekPřed 7 hodinami
 • To niesamowite, że zjawisko pedofilii jest aż tak bardzo powszechne w kościele. Trudno sobie wyobrazić też jaka to musi być trauma dla dziecka molestowanego. Okropna jest taka bierność rodziców co niektórych tu pokazanych, no i cała instytucja kościelna zamiata wszystkie te tragedie pod dywan, mało tego, przenoszą takich księży w nowe miejsca. To okropne!

  Monika ZmarzlińskaMonika ZmarzlińskaPřed 7 hodinami
  • "To niesamowite, że zjawisko pedofilii jest aż tak bardzo powszechne w kościele" tzn. jak powszechne i jakim kościele, u nas? nic nie wskazuje by więcej niż 0.5-1% księży parało się molestowaniem dzieci

   Antek PolicmajsterAntek PolicmajsterPřed 3 hodinami
 • Myśle że Generalizowanie i szufladkowanie całego stanu kapłańskiego na podstawie kilku przypadków wypaczeń to wielkie nadużycie i niesprawiedliwość. Sama osobiście znam wielu wspaniałych księży bardzo oddanym swoim parafianom i tego typu filmy oraz rozpętywanie nagonki na Kościół Katolicki to bardzo smutna sprawa. Ci wszyscy księża-pedofile to nikt inny jak podstawieni agenci którzy mają za cel zniszczyć Polski kościół. Oczywiście sprawy pedofili trzeba wyjaśnić ale fakt, że przed kolejnymi wyborami ukazuje się kolejny antykościelny film pokazuje, że sprawa ewidentnie nie ma na celu dobro poszkodowanych a nakręcenie nienawiści na kościół a przy okazji na prawicę. Politycznym zamówieniem pachnie na kilometr....

  Dona KwiatekDona KwiatekPřed 7 hodinami
  • 🤣🤣 gdzie ty widzisz antykościelny film? Jesteś mądrzejsza od prymasa Polski? On nie widzi w tym filmie ataku na kosciół. Księża pedofile którzy zostali wkryci przez SB zostali agentami ze względu na to że popełniali obrzydliwe czyny, a nie odwrotnie. Także skończ pisać bzdury.

   kosynierPLkosynierPLPřed 5 hodinami
  • Wiadomość dla ciebie : Kościół w Stanach Zjednoczonych wypłacił ponad 5 miliardów dolarów odszkodowań . To tylko jedno z państw trafionych tą plagą . Pedofilia tam wybuchła w połowie lat 80 . ( a u nas nikt o niczym nie wiedział ) Do 2001 roku była systemowa instrukcja - " kryć pedofilów i inne podobne przypadki "

   Mariusz POLANDMariusz POLANDPřed 6 hodinami
  • Gadasz jak typowy pisior radiomaryjny..Kościół to największa mafia i sekta ta świecie..

   Tomasz GłuchowskiTomasz GłuchowskiPřed 7 hodinami
  • Imperatyw moralny, czy ksiądz prowadzący jest przyczyną tego komentarza?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
  • Wypad trollu

   johnnyzzzzzzzzzjohnnyzzzzzzzzzPřed 7 hodinami
 • Вы даже успокоили эгого урода, когда сказали что никому не рассказали. Надо было хоть страху на него нагнать, чтобы он не спал по ночам. А так.. Ни о чем.

  Lina SimfLina SimfPřed 7 hodinami
 • Spotlight- wersja polska. Dobra robota Panowie! I dużo sił dla ofiar!

  Tomczyk271Tomczyk271Před 7 hodinami
 • Dziękuje bardzo za taką pracę!! ale ż to masakra! W Ukrainie też takie są, może kiedyś się odkryje. Pozdrawiam!

  mariatereskamariatereskaPřed 7 hodinami
 • Niech ktoś ten film zapisze ponieważ on najprawdopodobniej zostanie usunięty. Dużej ilości osobom WAŻNYM się on nie podoba bo ukazuje prawdę. Te osoby mogą sprawić, że film zostanie usunięty.

  ηøsтɑlɢίcηøsтɑlɢίcPřed 7 hodinami
 • Tępić tych zwyroli, czubków nie księży.! Ale ręce precz od Jana Pawła II !

  Damian JopekDamian JopekPřed 7 hodinami
  • Dlaczego ręce precz od JP2? Wiedział o wszystkim i krył tych zwyrodnialców. zDziwisz się, jak zapoznasz się z faktami i będziesz mieć o czym rapować ;-)

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Czy rodzice Pani Ani o tym wiedzieli ?????????? Jak mozna bylo do tego dopuscic ????!!!!!!

  xxx yyyxxx yyyPřed 7 hodinami
 • HATFU

  Wara TrzyszóstkiWara TrzyszóstkiPřed 7 hodinami
  • Na co? Na kogo?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Zbok kryje zboka. Bo jak jeden wpadnie Sprzeda drugiego

  Tomasz LatopolskiTomasz LatopolskiPřed 7 hodinami
 • 1:39 co to za ksiądz co przekleństwami rzuca

  szatan81szatan81Před 7 hodinami
  • kapelan więziennictwa

   Rosa BlancaRosa BlancaPřed hodinou
  • Jabłoński

   ScoopArcadeScoopArcadePřed 5 hodinami
  • Normalny :D

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Zboczency !!!!!!!!!! Pedofile !!!!!!!!!!! Wiezienie dla nich !!!!!!!!!!!

  xxx yyyxxx yyyPřed 7 hodinami
 • Kościół Katolicki jest ostoją pedofilii zorganizowanej.

  MCADHD666MCADHD666Před 7 hodinami
 • 20mln wyświetleń w tydzień co tu się odjebało XD

  Karpinczyk xdKarpinczyk xdPřed 7 hodinami
  • +Monika Kawa Tak, ja oglądałem raz ale z żoną... Nie wystarczy raz wejść. To tak nie działa.

   Sławomir SylwesterSławomir SylwesterPřed 43 minutami
  • Nie ciesz się. Są tacy jak ja, którzy wchodzili tu 20 razy.

   Monika KawaMonika KawaPřed 48 minutami
  • Naród się budzi :)

   Sławomir SylwesterSławomir SylwesterPřed 7 hodinami
 • Spośród tych 20 milionów osób które to oglądały na pewno znajdziesz wśród nich naszego ,,kochanego'' prezydenta 🇵🇱 także chcę go tylko pozdrowić.

  zbieram na srebrny przyciskzbieram na srebrny przyciskPřed 7 hodinami
 • Zauważcie, że te osoby są dorosłe i po tylu latach spotykają się z oprawcami i nadal się boją. Boją się wspomnień i sprzeciwić się oprawcy. I kobieta i ten mężczyzna nie mogli do końca wyrzucić z siebie tego żalu, nie mogli wygarnąć im jaką skaze na psychice zostawił ten czyn

  Angela DeathAngela DeathPřed 8 hodinami
 • Ależ to ohydne kłamstwo. Ministranci i te baby które latają na plebanie. Nikt tam Wam nie zmuszał do chodzenia. W Kościele Was nie gwalcil. Sami sobie winne te niby to ofiary. To jest czysta nagonka na Kościół. I Ci co te brednie opowiadają będą chcieli aby to księża im ślubów udzielali ich chowali. Wstydzcie się. Brednie kompletne brednie. Ile Wam kasy za to dają?

  Krystyna KredensKrystyna KredensPřed 8 hodinami
  • +Monika Kawa to już mówiłaś... Atak na Kościół... I jak w większości komentarzy pod tym filmem brak dalszej argumentacji... Tylko pusty slogan. I co dalej? Konstytucja? Wolne sądy? Na szczęście opinia ludzi Twojego pokroju to margines. Ciemnota zawsze szła w parze z wiarą.

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed 15 minutami
  • +Rafal Smietanka Ja nie stawiam się wyżej od prymasa, ale on jest tylko człowiekiem i może się mylić. Moim zdaniem - atak na kościół.

   Monika KawaMonika KawaPřed 46 minutami
  • A papież wysyła do Polski swego pełnomocnika aby badał ,,brednie, kompletne brednie". Dla niektórych, jak widać, nie ma ratunku///.

   Rosa BlancaRosa BlancaPřed 54 minutami
  • Brednie to ty piszesz Krystyno.

   kosynierPLkosynierPLPřed 5 hodinami
  • +Rafal Smietanka Księża prowadzący nie wyrabiają z instrukcjami dla parafian. Purpurowi nie spodziewali się takiej reakcji ciemnego ludu i nie docenili siły rażenia tej "bomby" braci Sekielskich, nad którą pracowano jawnie.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Ksieza to najwieksza mafia!!! Az wstyd byc chrzescijaninem!!!

  M WM WPřed 8 hodinami
  • Zgadzam się. To wstyd.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
 • Od tygodnia czytam komentarze i nie mogę wyjść z podziwu, że niektórzy są tak zaślepieni, że nie widzą podstawowych faktów. Pojawiają się opinie, że: 1/ Pedofilia nie dotyczy wszystkich księży i nie należy przenosić odpowiedzialności ani uogólniać. Tylko że Sekielscy nie uogólniają, więc skąd takie zarzuty? 2/ Trzeba było sprawę przedstawić wcześniej. To znaczy kiedy? Czy kiedykolwiek w Polsce wierzącym przeszkadzało, że księża mają nieoficjalne żony i dzieci, albo - co gorsza - cudze dzieci molestują? Że tak naprawdę żyją w grzechu (nie wszyscy, rzecz jasna, ale jednak)? Dlaczego po stwierdzeniu nieprawidłowego zachowania księdza się przerzuca do innej parafii, zamiast go ukarać? A czy kiedykolwiek wcześniej znalazł się dziennikarz tak odważny, jak Sekielscy? No i czy dziś, po ponad tygodniu od emisji, cokolwiek się w naszym kraju zmieniło? 3/ Po co karać tak starych ludzi albo rzucać oskarżenia na nieżyjących? A dlaczego nie? Przez to, że minęło wiele czasu, ofiary cierpią mniej? Ilu osobom złamano życie a ile popełniło samobójstwo i nie może dziś o niczym świadczyć? 4/ Są inne grupy zawodowe, w których występują pedofile. No są, na pewno. Tylko że to jest film o pedofilach w sutannach, którzy mają wskazywać prawidłową postawę życiową wierzącym a sami nie zawsze zachowują się zgodnie z dekalogiem. Poza tym żadna inna grupa zawodowa nie chroni i nie ukrywa winnych. Mogłabym tak dalej pisać, tyle że każdy po prostu powinien włączyć myślenie i dojść do prawidłowych wniosków.

  Izabela ŁęckaIzabela ŁęckaPřed 8 hodinami
  • +Antek Policmajster Podasz jakiś przykład o porównywalnej skali? Czy ograniczysz się do suchego stwierdzenia?

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • " Poza tym żadna inna grupa zawodowa nie chroni i nie ukrywa winnych." to nie jest prawda

   Antek PolicmajsterAntek PolicmajsterPřed 3 hodinami
  • Wyroczniami dla sporej większości dalej pozostają pomnikowe autorytety, purpuraci i księża prowadzący, niestety. Ciemny lud bardzo powoli zmienia barwę na jaśniejszą.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
  • I tu jest pies pogrzebany... Ty mogłabyś napisać wiele... Ale ten motłoch nie byłby w stanie przeczytać tylu literek... A co więcej zrozumieć co piszesz. Nie trzeba wierzyć w Islam aby być ślepym fanatykiem. Na szczęście co widać po komentarzach ta ciemnota jest w mniejszości.

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed 7 hodinami
  • Całkowicie się zgadzam.

   YetiYetiPřed 7 hodinami
 • Tłumaczenie biskupów i księży ,ze pedofilia istnieje wszędzie a nie tylko w kościele katolickim jest oburzająca. Każdy ,komu udowodniono pedofilie stanął przed sądem i poniósł konsekwencje. Diecezje USA wypłaciły miliardy odszkodowania. Polski kler staje ponad prawem cywilnym i jest chroniony przez prawo kościelne. Czyżby nie dotyczyło go prawo cywilne tak , jak innych obywateli? Przecież to datki wiernych decydują o poziomie życia kleru. Obudź się Polsko. MOJE UZNANIE I SZACUNEK dla OFIAR , które miały odwagę stawić czoło oprawcom i zacofanemu środowisku. Dziękuje za ogromny wysiłek przy realizacji TWORCOM tego dokumentu.

  utahdan231utahdan231Před 8 hodinami
 • Srała baba słońca nie widziała

  McLewis4McLewis4Před 8 hodinami
 • Ta święta ewangelia której własnymi rękami dotykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  MR zapiekankaMR zapiekankaPřed 8 hodinami
 • *każdy biskup has left the chat*

  Rychlikkk kunRychlikkk kunPřed 8 hodinami
 • Brawo !!! Świetny materiał ! "czarna Mafia" ...

  Mateusz ŚciborMateusz ŚciborPřed 8 hodinami
 • Wiedziałam to już wcześniej, ale teraz tym bardziej jestem przekonana, że moje dziecko nie pójdzie do kościoła

  oldziaxoldziaxPřed 8 hodinami
  • zainwestuj w jego rozwój, niech zagłębi się w jakiejś dziedzinie nauki

   siup zium ciachsiup zium ciachPřed 8 hodinami
 • D Na mnie ten film nie zrobił wrażenie.. To wszystko jest oczywiste. Księża biskupi itp od setek lat uważają że to im się naturalnie należy czyli pieniądze seks i poddanstwo... Mało tego oni będą oburzeni jeżeli ktoś im zabroni seksu z dziećmi czy taz niepełnosprawnymi a nie raz oba te przypadki łączą naraz. Ten film to za mało na ich oblude Nie będzie sprawiedliwości nigdy

  hot doghot dogPřed 8 hodinami
  • +hot dog Rozumiem Twoje rozgoryczenie.

   YetiYetiPřed 7 hodinami
  • Dobre

   Renata RosolakRenata RosolakPřed 8 hodinami
  • Zapomniałem lubią też bicie, przypomniało mi się kilka sytuacji w których rodzice udawali że nic się nie stało, 🙈byłem ministrantem to wiem. Dobrze ze mój ksiądz tylko pil, a dymal katechetke więc luz

   hot doghot dogPřed 8 hodinami
 • Kto do licha robi łapkę w dòł - w głowie mi się nie mieści!

  T PT PPřed 8 hodinami
  • Ktoś, kto jest ślepy i głuchy na otaczającą rzeczywistość i nie umie wyciągać wniosków.

   Rosa BlancaRosa BlancaPřed 45 minutami
 • ‘Co robi sie z ksiedzem zlapanym za pedofilstwo.... przenpsi do innej parafi’ Ten stary kawal nabiera innego znaczenia

  luisvega666luisvega666Před 8 hodinami
  • Jak by nie patrzeć, okazuje się nie być wcale kawałem. O "nieśmieszności" nie wspomnę.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 8 hodinami
 • Księża se widać lolitki robili, if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  EvoLution - EvoTVEvoLution - EvoTVPřed 8 hodinami
 • Panie Tomaszu dzieki panu wszytko wyło najaw naprawde szacunek za poświecenie tyle czsau i podziwial to ze potrafiliscie spojrzyc im w oczy ja bym chyba nie wytrzymal zeby im krzywdy nie zrobic ogladalem to na wysokim cisnieniu. Podziwiam was

  Atfcvj DgbbAtfcvj DgbbPřed 8 hodinami
 • *Hejterzy i tak powiedzą, że ustawione*

  ツxediXツxediXPřed 8 hodinami
 • Zarówno Panowie Sekielscy, którzy podjęli się pokazania tego trudnego tematu, jak i ofiary wykorzystania przez księży, które zgodziły się na udział w tym filmie, zasługują na ogromne brawa. Mam głęboką nadzieję, że dzięki Wam zmieni się historia tego kraju.

  baziaubaziauPřed 8 hodinami
 • Panowie, ogromnie dziękuję za ten film. Liczę na to,że film trafi poza Polskę. Historie są tragiczne,a krycie pedofilii jest kolejnym ciosem dla ofiar, niezależnie jaką grupa zawodowa molestuje, to zawsze jest przestępstwo, tragedia i niszczenie życia.

  Fata viam invenientFata viam invenientPřed 8 hodinami
 • Ze ten ksiadz okazal sie pedofilem to nie znaczy ze wszyscy inni kaplani to pedofile. Niech przyjdzie Boza sprawiedliwosc na ten swiat i ukarze tych co obrazaja innych kaplanow. A i pedofile sa wszedzie. Moze sie okazac ze wlasny ojciec jest pedofilem, lekarz, wujek, dziadek, sprzedawca, nawet prosty czlowiek z ulicy. Czemu przez tego ksiedza maja cierpiec inni kaplani? LUDZIE PRZESTANCIE GRZESZYC!

  Weronika MontewskaWeronika MontewskaPřed 8 hodinami
  • +Weronika Montewska Okazuje się, że inni też są, i to wcale nie mało ich jest. A reszta "sukienkowej braci" ich "kryje" matacząc, jak tylko się da, nawet na najwyższych szczeblach. To są fakty. Tobie oczywiście nie zamierzam wmawiać, że białe jest białe, a czarne czarniejsze, niż się dotąd wydawało.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 7 hodinami
  • Ciekawe dlaczego nie wzywasz "Bożej sprawiedliwości" na tych księży którzy jednak okazali się pedofilami. Zastanawiające?

   YetiYetiPřed 7 hodinami
  • W którym momencie tego filmu autorzy pomawiają wszystkich księży? Ja tu nie widzę uogólnień tylko zarzuty pod adresem konkretnych osób. Oświeć nas skoro na filmie zobaczyłaś coś więcej.

   Rafal SmietankaRafal SmietankaPřed 7 hodinami
  • +Hieronim Ąkla Dlatego pisze, ze kazdy czlowiek moze okazac sie pedofilem(jakbys nie zauwazyl) i przestancie gadac tak na ten kosciol i na kapalnow okey ten okazal sie ale nie znaczy ze inni sa.

   Weronika MontewskaWeronika MontewskaPřed 7 hodinami
  • +siup zium ciach bledy ortograficzne nie maja nic wspolnego z wiara moj drogi

   Weronika MontewskaWeronika MontewskaPřed 7 hodinami
 • Wszedłem po tygodniu i co jest 20 mln wyświetleń, jest sukces. Nie, jest klapa w Polsce nic się nie zmieniło, czy ktoś został aresztowany, czy komuś postawiono zarzuty? Czyżby episkopat był ciągle ten sam? Czy boże krówki nadal napierdzielają do kościółka? Czy dalej jesteśmy zaściankiem? Czy Sekielscy są traktowani jako służki wyborców KE? Odpowiedzcie sobie na te pytania i zrozumcie, że to w Was jest wina, że KK czuje się bezkarny, w każdym z osobna.

  Chen CHooChen CHooPřed 8 hodinami
  • I najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku. Myślę, że nikt trzeźwo myślący w tym nieszczęśliwym Kraju, nie liczył na cud. Coś się jednak zmieniło ... . Trudno mi to sprecyzować, ale dostrzegam drgnięcie. Mówi się o tym już nie półgębkiem, a niektórzy z funkcjonariuszy kościelnych zostali przymuszeni tym "drgnięciem" do zajęcia stanowiska ... i dają "świadectwo", "żywe" - jak zwykli sami mawiać.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 8 hodinami
 • Nie ważne czy ksiądz, nauczyciel, znajomy rodziców lub prezydent. Każdy pedofil to zwyrodnialec i nie ma nic wspólnego z człowiekiem.

  Internetowy OrzełInternetowy OrzełPřed 8 hodinami
 • 100 krotnego błogosławieństwa Bożego dla skrzywdzonych dzieci, dziś dorosłych, za odwagę!!!

  aaapppsss Sapkowskaaaapppsss SapkowskaPřed 8 hodinami
 • to juz pedolfi nie ma w szkolach w innych miejscach, na przykład w śród gejów? tylko akurat kosciola sie musicie czepic?

  Marek ŚmietankoMarek ŚmietankoPřed 8 hodinami
  • +Marek Śmietanko, w każdej chwili można kliknąć ,,Edytuj" (trzy kropki po prawej stronie) i błędy poprawić.

   Rosa BlancaRosa BlancaPřed 34 minutami
  • +Marek Śmietanko Właśnie o tym jest film. Nie słyszałeś, bo tuszowano pedofilię księży.

   YetiYetiPřed 7 hodinami
  • +Marek Śmietanko Dlaczego uważasz, że kościół jest bezbronny i łatwo mu zaszkodzić? Myślę, że to jest ważne pytanie. Proszę odpowiedz.

   Iza KKIza KKPřed 7 hodinami
 • W poniedziałek wersja hiszpańska filmu. Proszę o podanie info dalej.

  Kamas221Kamas221Před 8 hodinami
 • Księża powinni mieć jak w Stanach normalnie rodziny, żony, dzieci.

  jovita19871jovita19871Před 8 hodinami
 • NIE chce i nie bede komentowal tego ;ba wina jest po obu stronach dzieci rodzice kler i ksiadz

  gustawuciekiniergustawuciekinierPřed 8 hodinami
  • +MegaRozka O tym właśnie rozprawiamy. Ojciec dorosłej już córki napisał, uważający się za dobrego katolika napisał, że winne pedofilii są także dzieci (wymienił je w pierwszej kolejności): "NIE chce i nie bede komentowal tego ;ba wina jest po obu stronach dzieci rodzice kler i ksiadz".

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed hodinou
  • +Hieronim Ąkla w sumie też racja.

   kosynierPLkosynierPLPřed 2 hodinami
  • +MegaRozka ??????? bedzie ich wiele i prawdy sa rozne

   gustawuciekiniergustawuciekinierPřed 3 hodinami
  • +kosynierPL Co nie oznacza, że z automatu będę się z nim zgadzać, albo tym bardziej zaprzestanę "konwersacji". Może to wybrzmi nieskromnie, ale staram się dopasować poziomem do interlokutora. Nie zawsze mi wychodzi. Ci, którzy czytają komentarze, sami wyrobią sobie zdanie.

   Hieronim ĄklaHieronim ĄklaPřed 3 hodinami
  • +Hieronim Ąkla nie ma co się z koniem kopać. Ten człowiek uważa że wie wszystko najlepiej i nawet nie dopuszcza do siebie myśli w jak wielkim błędzie jest.

   kosynierPLkosynierPLPřed 4 hodinami
 • Ci którzy dają łapkę w dół i nie wierzą i próbują bronić tych zwyrodnialców wcale nie są lepsi!!!! Wszyscy powinni iść za kraty i ponieść konsekwencje!

  PakoPakoPřed 8 hodinami
TELL NO ONE (2019) | Full Documentary Movie by Tomasz Sekielski | English Subtitles