Komentáře

 • Shume faleminderit per te gjitha komentet pozitive 😍😍 Na ndiqni ne instagram: instagram.com/vizionilibonia

  VizioniLiboniaVizioniLiboniaPřed 2 měsíci
  • Butrint Imeri m

   zeliha kutllovcizeliha kutllovciPřed dnem
  • *Why Some Songs Are Not On **#Deezer**...?*

   DjBennyDjBennyPřed dnem
  • +Shqiperia e Madhe qaka vjedh bre mos folini palidhje ...ato skan karier saka kja,edhe kèngt te shumta ika shyretja per raste socjale set prekin ne zemer. edhe dy kang te ndryshme jan kto veq nanat e veta se ikan qit ne klip,ata mundet gjdo kush me bè

   Ich bin wie ich bin hahaIch bin wie ich bin hahaPřed 13 dny
  • Shum mir t lumt goja per ket kang tbukur zoti ju rujt ejav dhasht txhitha tmirat rrofshi

   Sabile HashaniSabile HashaniPřed 13 dny
  • cIMA

   Muhamed MuharemiMuhamed MuharemiPřed 24 dny
 • Qekaq ma shum s lypin Nanat tona je yll

  Franjo UkicFranjo UkicPřed dnem
 • Shum mir🎤🎤

  Josely RohnerJosely RohnerPřed 2 dny
 • Qitni ni kog qysh jeni prla😁😁😁😁

  Cadi SalaCadi SalaPřed 2 dny
 • Jeni bo valla si grT e kuksit or tu prla ka llzoni qysh jeni prla aaaaa

  Cadi SalaCadi SalaPřed 2 dny
 • Shumë këngë e mir, sa ma shumë këngë per nanat. Te lumt goja Shyhrete Behluli.😊😊

  Erna PErna PPřed 2 dny
 • Hit I shekullit 21 qika e nanes nga motrat🖒. Kjo e shyhretes 🖓

  Prany1988 KokaPrany1988 KokaPřed 2 dny
 • Une gjall e kam por sen e shof kur at

  xheladin eminixheladin eminiPřed 2 dny
 • Oh so great song

  Arti TufaArti TufaPřed 3 dny
 • te lumt goja o shyrete

  xElvio ZxElvio ZPřed 4 dny
 • ❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑

  anila nezirianila neziriPřed 5 dny
 • Shumë Dobt po kendon shyrete

  Gazmend KrasniqiGazmend KrasniqiPřed 5 dny
 • Nena esht gjith qka kemi ti duam eti respektojm sa ti kemi pran nesh.

  44456diana44456dianaPřed 6 dny
 • Ket keng kandasht me qit motrat mustafa kjo uqu ekaqit para tinve po kjo esht trathti shyrete.ata ikan tregu qe kena meba 1 keng per nanen kjo e kaqit para tinve javka marr kengen qetu mkadal prej qefit

  Mali RrahmaniMali RrahmaniPřed 7 dny
 • nana mae mira ne bot asht

  auon durakuauon durakuPřed 8 dny
 • O njerz nuk ja ka vjedh kangen apo iden Motrave Mustafa Shyhretja po Motrat Mustafa ja kan vjedh edhe mos shpifni kot se Shyhretja osht bilbli i Kosoves qe qdo kang qe e qet e qet tmir. Se veq kush ja ka inatin fol per shyhreten se ma e mir se shyhretja nuk osht askush e mos shkruni palidhje o inatgjor. Edhe nuk ka rendsi se kush e ka zanin mat mir po tekstin edhe shyhretja e ka zanin e but e t embel se Motrat FALEMINDERIT.😠😠

  Endi SLLAMNIKUEndi SLLAMNIKUPřed 9 dny
 • Sa konga e bukur sa mir

  Arieta BerisaArieta BerisaPřed 9 dny
 • shum mir se motrat mustafi KERKUSH NUK OSHT ME E VLERSHME NE NËNA

  Seid AlijuSeid AlijuPřed 9 dny
 • te lumt goja Shurete ah ky kurbeti na ndau per se gjalli

  Bedi LilaBedi LilaPřed 12 dny
 • ❤❤❤❤❤

  Mervete SadikuMervete SadikuPřed 12 dny
 • Qka ki ti me motrat mustafa?

  bardh hoxhabardh hoxhaPřed 12 dny
 • Kenge unike dhe jashtzakonisht e bukur kenduar nga e madhja shyhrete 😍😍😍😍😍❤❤❤❤

  elsa elelsa elPřed 13 dny
 • Shyreti ka kendu edhe nje kenge per nanen a thu edhe ate e ka vjedh ? Rren asht kjo asht mbreteresh e kenges

  Adelina KrasniqiAdelina KrasniqiPřed 14 dny
 • 💋💋💋💋💋🍒🍒🍇🍇🍇❤❤❤❤❤

  princi reisenprinci reisenPřed 14 dny
 • Nena eshte me e shtrejta nbot lik per nenat shqiptare

  Vlora GashiVlora GashiPřed 16 dny
 • Loqka jeme zemra jeme venin tane kerrkush se nxen 😍😍👸👏👏💖💖👑👑

  Benita HoxhajBenita HoxhajPřed 16 dny
 • Të lumtë është këngë që ja vlen me ndëgju nëna është gjëja më e vlevshme në botë

  Vonesa JashariVonesa JashariPřed 17 dny
 • Je yll bote shyrete veq vazhdo terujt zoti me at shpit te bardh qe ke neNa te jetof me shendet te mir je yl je rrezja e popullit qe jav gezon shpirti anemban zani jyt karjera jote naj sheron zemrat tona veq vazhdo pun te palodhshme nkarjer

  Meta TahirMeta TahirPřed 17 dny
 • Shukrete te lumt ajo goj qe i kendon nenave se sa shof me duket se je nje gjyshe shembullore dhe e kupton pa qen nene nuk behesh gjyshe respekt gjithmon per ty 🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤

  B HB HPřed 18 dny
 • RESPEKT SUPER KENG 👏👏👏👏NENA 💎💎

  Shipron kosovaShipron kosovaPřed 18 dny
 • O shyhret ti je yll niher e pergjithmon veq tadin shum njerz ne ks

  Elheme NerjovajElheme NerjovajPřed 18 dny
 • Veq vazhdo valla se kush para sun te del se para krejtve ke keng per nanen e per qdo ngjarje bravo

  Fatjona PaqariziFatjona PaqariziPřed 18 dny
 • Veq vazhdo qeshtu se na knaqe po mir ish kan me kendu edhe nje keng per Baben

  Albina ramaAlbina ramaPřed 19 dny
 • Kenget tua gjithmon kan kuptim te posaqem Te dhasht Zoti shendet dhe lumturi me familje tende

  Ragip BerishaRagip BerishaPřed 19 dny
 • Urime per ket kang per nanen nana tana merritojn mashum zoti ishperbleft me xhenet💖💎

  Sabile HashaniSabile HashaniPřed 19 dny
 • Valla zonja shyhrete tkam dasht shum si kengetare po shprehja jote per motrat mustafa ke ra shum motrat send te keq per ty buk folen . Kurse safetja thot nje kang qe e kendon shkurta shyhretja Remzija ne fund ska qare pa daal mirë Me Fal 🙁

  Icrmax hdIcrmax hdPřed 19 dny
 • Shum ma mir se motrat motratmustafa

  Eldan SalihajEldan SalihajPřed 19 dny
 • Qdo ditë më kallet shpirti për NËNËN sepse iku shum e Re nga jeta zoti e deshi aq shumë dhe e mori kurse unë vuaj shumë më mungon por qdo ditë ndëgjoj kët këngë dhe qmallem falemderit! Ti je një yll i vërtet me qe të njoh dhe personalisht e di se kshtu je dhe privat e ëmbel pa fundê!

  Adije BobajAdije BobajPřed 20 dny
 • Te ran vlerat , nuk je pozitive.

  Afrodhiti OxaAfrodhiti OxaPřed 20 dny
 • Ti je sherbet ❤️🌹na kenaqe me kengen dhe na kepute shpirtin se mua me mungon e shtrenjta ime 💔😭

  Vjollca SuciVjollca SuciPřed 20 dny
 • Eeeee, moj Shyhrete Behluli, ti, Ti ke qenë në konflikt me Motrat Mustafën, për këtë kengë të Nanes. Këtë këngë që të ka shkruar dikushë,... dhe e keni përshtatur me këtë muzikë, me këtë ritëm dhe linjën e muzikës, dhe që e kendonë Ti, Ti Shyhrete Behluli,kjo deshmon se Ti ke qën hajnesh edhe kur i ke rujt Bollicat në fshat.Ti për këtë këngë të Nanes, e vjedhë, muzikën, ritmin dhe refrenën, nga kënga e Shemses.Shema kengëtar ROM, nga Prishtina, i cili jetonte në një kasolle në andej hekurushës së Trenit, mbi Xhaminë e Llapit, i cila tani jeton në Itali. Këngëtari Shema, e ka prezantuar këtë muzikë në vitin 1975 në Prishtinë Me Këngën:"Populli na ka pa".dhe ta kujtojë tekstin e këngës së Shemës, Refreni, i cili thotë, "Populli na ka pa, që po duhemi unë dhe ti, së çfarë fati paskum pasë, dhe Zoti këtë e di ". Shyhrete Behluli, Mos e vjedhë muzikën e huja, se nuk është hije e mirë për tya. Hajnija nuk të bënë nder. As me muzika të vjedhur nuk kie suksese.....mos e fshije mesazhin. Mëso nga unë.

  Bahtir HamzaBahtir HamzaPřed 20 dny
 • Kengetarja e jeme e preferua shum keng e bukur suksese ❤❤

  Nerxhivane LatifajNerxhivane LatifajPřed 21 dnem
  • Kunora e karrieres tande , lum nana qe te rriti !

   Desara BalaDesara BalaPřed 19 dny
 • kanga e mir po masi jau ki mar motrave mustafave iden nuk ka efekt

  gzim latifigzim latifiPřed 21 dnem
 • Kendofsh gjithmon IKONA e shqiptaris SHYHRETE BEHLULI bukur shum pa koment teper keng emocionuese dhe te lumt sepse e ke qendis 👌👍🙏🏻👑🤷🏼‍♀️💐😘

  Fikrije BytyqiFikrije BytyqiPřed 21 dnem
 • Lum ai qe ia di vleren NANES, Drites se shpirtit 🌎🌙🌞 ................... ❤️❤️❤️❤️ qofsh me jete sa te jem vete 🙏🏼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Gjeta EGjeta EPřed 21 dnem
 • Kenga dhe kengtarja me tana tmirat

  Sadie BytyqiSadie BytyqiPřed 21 dnem
 • Ti s ke ze ..Fal Shkurtes e Mahmut Feratit po noton ende dhe fal dinakerisè tende

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdPřed 22 dny
 • Nana jem na ka rit me shum vujtje e pa buk e me shum mundime bab vet nan vet mem vdek nana ma mshel dere per jet Allahu i rujt nanat tona saher degjoj ket keng kaj me lot me gjith shpirt😓😓

  Moza BashaMoza BashaPřed 22 dny
 • Arroganca jote Shyrete i takon padituris tende

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdPřed 22 dny
 • Tani dhe me Mahmut Feratin ..ti Dinake dhe e padijshme

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdPřed 22 dny
 • Dhe s pate problem vetèm me motrat Mustafa , por pate problem me Shkurten e madhe qe s mund ti ofrohesh te thembrat

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdPřed 22 dny
 • Shyrete ti syt e tradhtares i ke

  jfihgudbx bfjjfhrjdjfihgudbx bfjjfhrjdPřed 22 dny
 • Bravo be shpirt se mknaçe me ket keng❤❤

  Alija IbadeteAlija IbadetePřed 22 dny
 • Oh sa mir bre

  Loni FekaLoni FekaPřed 22 dny
 • Aaaaa qitni ni kog qysh jeni prla aaà

  Cadi SalaCadi SalaPřed 23 dny
 • ⭐⭐⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏

  Pjeter GjoniPjeter GjoniPřed 23 dny
 • Motrat Mustafa kangen per nanen nuk osht e njejt si e Shyhretes si e juja mos xhelozoni se kur nuk perparoni repspektojeni njena tjetren respekt per Shyhreten edhe per motrat Mustafa kang shum e qellume per nanen ⭐⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏

  Pjeter GjoniPjeter GjoniPřed 23 dny
 • valla buzt e bukura ike tlumt Goja mos me kupto keq telutem

  Gj GjGj GjPřed 23 dny
 • Shume kene me vende flm

  Gurbetqari DeshpruarGurbetqari DeshpruarPřed 23 dny
 • Shume te bukra te dyja kenget qe Jane kushtuar dy nenave berlina qe kan linde vajza si ju kengetare me talmente te rralle ,,sejila kenge la lezetin e vete ,,,nuk eshte mire qe te pergojoheni per hic gje ,ju duam shume,,si kengetare ju kam te nevoishme me ju ndegju. C,do dite ju uroi shendet me kenge te bukura ,,,,,

  Shqiponje MaklajShqiponje MaklajPřed 24 dny
 • Respekt për kët Këngetare të madhe që në gjdo Spot është e Buzëqeshur e Zoti ishalla ja run Nënën❤️ e sa për Motrat Mustafa marre që tentun me ja flliq karierën shum vjeqare

  Viktoria VikiViktoria VikiPřed 24 dny
 • Respekt per motrtrat, mustafa dhe per yllyn e muzikes skurte fejzen e jo per ty shyrete beluli

  Mentor AdemiMentor AdemiPřed 24 dny
 • Shuni shuni se ti edhe motrat mustafa ja keni vjedh kengen medes......kengen e nanes haha haha ai para 4 vite e ka qit

  A8 S9A8 S9Před 24 dny
  • A8 S9 Hahahahaha

   Saranda RamanajSaranda RamanajPřed 23 dny
 • A din mem tregu kush aka motra e vllezer shyhrete behluli

  Shehide GrabanicaShehide GrabanicaPřed 24 dny
  • Hyn kqyrja fotot ika te gjithë

   Hamez BajraktariHamez BajraktariPřed 24 dny
 • Gjithmonë kendofsh oj shyhrete , zeri yt kurr nuk vdes

  Florije HetemiFlorije HetemiPřed 25 dny
 • Super. Zoti i bekofte te gjitha nenat😭😭😭

  Mira DodaMira DodaPřed 25 dny
 • Nuk kam kurgja kunder shyretes por me atë gjest qe e bëri e ka ulur veten posht

  Tringa KrasniqiTringa KrasniqiPřed 25 dny
 • kqyrja more shyhretit xhipin hahahaa

  FreskimoFreskimoPřed 25 dny
 • Kanga shum e mir, veq ti shum po picillohesh bre hiq spot ka hijee😏

  Eris ErisEris ErisPřed 25 dny
  • po qysh moj si ka hije i ka hije i ka hije

   Rocky krassRocky krassPřed 23 dny
  • Eris Eris picillov edhe ti nese mundesh !💪

   RedEvolutionRedEvolutionPřed 24 dny
 • Jeni tu vjedh klikime tu ja kajt nanen. E mire eshte kanga nom, ama 3.9 milion klikime... Kush e ngon Shyhretin perveq nje pjes e vogel e kosoves. Kjo po shtyhet me kangtar qe kan depertu ma larg se ne ballkan.

  feim shfeim shPřed 25 dny
 • Keng e qelluar prefekt faliminderit I takon allahut qe me ka rrit nena dhe baba me hallall dhe nuk ka shku mundi posht krenohem qe te kam nen edhe pse babi me la bash ne moshen erinisi per gjith mon nen mke kshillu dhe me ke qu ne rrug te dret dhe krenohem qe jam gjali yt dhe te kam ty nen je ma emira ne bott respekt per te gjith nenat shqiptare

  Demiri MujzinDemiri MujzinPřed 25 dny
 • Shum bukur veq vashdo mus ta nin se per Nona duhet gjith kong me qit

  Liberta LatifiLiberta LatifiPřed 25 dny
 • Shum e keqe !

  KOko MinoKOko MinoPřed 26 dny
 • Je yll i kosoves

  Mixharet KalikiMixharet KalikiPřed 26 dny
 • Shyhrete Behluli 100 motrat Mustafa sun em nalin GANG GANG

  ReporterReporterPřed 26 dny
 • Kur po na kendon Baben 😁

  Hilmi ShalaHilmi ShalaPřed 26 dny
 • Ti e din se me neve sta qet Na jemi 8 ti je veq vet... Cit- Motrat Mustafa 😛😂

  MR BesnikMR BesnikPřed 26 dny
 • Oj Shyhrete hanem nit fol kush don kot e kan, fakt osht konga jote po pelqehet perdit e ma shum 🥰

  Zemra çanimZemra çanimPřed 26 dny
 • Qe ke nje burre te till

  Drita NuraDrita NuraPřed 27 dny
 • Shyhreti eshte nje kengetare e mire dhe e sukseshme normal kur e ke n krah nje burre demokrat dhe t kuptueshem je me fat e dashura shyhret qe ke nje burre te till

  Drita NuraDrita NuraPřed 27 dny
 • Nuk nevoj mena kallzu edim vet

  Cadi SalaCadi SalaPřed 27 dny
  • AaAaaa

   Cadi SalaCadi SalaPřed 23 dny
  • Qitni ni kog qysh jeni prla aaàa

   Cadi SalaCadi SalaPřed 23 dny
 • Qitni no kog qysh jeni prla mamit aaaahhhhhh🤑🤑🤑🤑

  Cadi SalaCadi SalaPřed 27 dny
 • Aaa mo bolll mo se jeni bo si te kuksit nrronja emnin fshatit Kusit vet po kdoni vet pe kallzoni vetin ubamet orrrr🤑🤑🤑🤑spo dini mo sjka me bo visj ji edhe plus po dilni tivu mu ju pa bota

  Cadi SalaCadi SalaPřed 27 dny
  • Jeni kan shumir mo qetash ubat or

   Cadi SalaCadi SalaPřed 27 dny
 • O ti je honem nuk ka me ty faliminderit per kete kengë qe pelqehet shum me historin e nenave tana ♥️🌸

  Lala LalaLala LalaPřed 27 dny
 • Shyhrete e la nam ne pleqni tu ngaterru me motrat mustafa turpi i botes tu plak e ment tu te lan. Nuk munda dhe me ta nigju zanin ma se na ke neverit qe kur ke vjedh kangen e nanes dhe u tregove tincare dhe e pabes. Turp turp turp turp turp

  Nurhan YuseinNurhan YuseinPřed 27 dny
  • Lum familja qe te ka

   Daniel DautiDaniel DautiPřed 5 dny
  • Je ma e mira

   Daniel DautiDaniel DautiPřed 5 dny
  • Shyrete te kendoft zemra fjithmon

   Daniel DautiDaniel DautiPřed 5 dny
 • Ishalla bahet mir me Motrat krejt gabojm Publiku nuk don me ju pa keq juve

  Idajet KabashajIdajet KabashajPřed 27 dny
 • Kanga shum e qellume respekt per Shyhrete Behlulin 😘

  Fadil BibaFadil BibaPřed 27 dny
 • Bukur po Hajdute. E ksaje kenge Motrat Mustafa Mustafa Motrat Mustafa Motrat Mustafa Mustafa

  Albert PematiAlbert PematiPřed 27 dny
 • Ooooooo lum na qe te kemi moj mbretresha e shiptaris

  hamide imerihamide imeriPřed 27 dny
 • Mamir si mustafat

  Ermin KerimovskiErmin KerimovskiPřed 27 dny
 • Ma mir e Ka qit kängen

  Ermin KerimovskiErmin KerimovskiPřed 27 dny
 • Shyhret shyhret po 8 me 2 va ka ba

  Privat AmiraPrivat AmiraPřed 27 dny
 • Kurr slen ma shyrete nket je kan edhe ke me nan jon munu ato me knu po te kanga jote kurr nuk afrohen edhe 100 vjet ymer me pas ka vleft kanga jote ke fjal shum te vlefshme shum ato jo drejt po foli spo kan kurfar jeshije po per to asht shum e mir po veq ta gigojn mir niher

  Shpresa PamajShpresa PamajPřed 27 dny
 • Ik moj langarace ja vjedhe motrave Mustafa

  Book FraiBook FraiPřed 27 dny
 • Shum kanga e bukur zonja Shyrete por me vjen keq pse nuk ju ke than motrave mustafa kur ata te treguen per kangen e nanes qe edhe ti ke mendu te njejten gje. Keshtu qe te ka ra pak vlera se publiku esht i menqur. Duet mu kan e bardh ne zemer se vetem busqeshja nuk esht pasqyrja shpirti.klm

  Ilirijana KrasniqiIlirijana KrasniqiPřed 27 dny
 • 1:44 bonu kishem po fol (shyhretja i thot nanes) 😂😂😂

  Shqipe AbduramaniShqipe AbduramaniPřed 28 dny
 • Palidhje se dikush ska Nene vaj njeri I bajaqem esht qekjo shyret beluli fuck se un per veti e kom nenë

  qendrim krasniqiiqendrim krasniqiiPřed 28 dny
 • Respekt per nanen e per shukareti e ka ba mut që u ba me presidentin haram turp

  trimi trimtrimi trimPřed 28 dny
 • Pse jau ki vjedh kanegen motrave mustafa 😥🙄

  Martin GojaniMartin GojaniPřed 28 dny
  • Ti je princes nuk ban me ba gafa tilla i lov you ❤

   Martin GojaniMartin GojaniPřed 26 dny
  • Willie Wonder Hej njerz akoma se keni kuptu a? Ishe ideja me qit nanen ne klip vjedhja edhe ashtu eshte kjo fakt qe ka porosit kengen por Iden me pas ne klip Nenen se kishte,por mbas bisedes me motrat Mustafa vendosi edhe ajo...pra vjedhje e idese dhe fund...

   Valesa ZogajValesa ZogajPřed 27 dny
  • Sjau ka vjedh. Edhe ti mut koke tu fol me tnime. Kjo kish fakte kur ekish kerku kengen ne gusht te vitit te kaluar kurse motrat Mustafa ekishin kerku kengen ne ka fundit 7tatorit apot tetorit kto ishin fjalt e motrav. Motrat Mustafa ishin prek me shum qe tnjejten koh e kan lancuar kengen sepse kenga shyretes ish shkru dhe ish kon e gatshme hala pa e pas ide motrat Mustafa. Njeri duhet me pas fakte kur ta akuzojsh dikond dhe shyretja kishte fakte.

   Willie WonderWillie WonderPřed 27 dny
 • oj shyhrete te lutem faljau motrav mustafa se kan bere gabim . Se nenes i ra shtypja tu mar infuziona osht te fala

  Idriz MustafaIdriz MustafaPřed 28 dny
Video