Melinda - Çifteli

Stream or Download „ÇIFTELI“ by MELINDA here 🎧
Spotify: smarturl.it/MelindaCifteli/spotify
Apple Music: smarturl.it/MelindaCifteli/applemusic
iTunes: smarturl.it/MelindaCifteli/itunes
Google Play: smarturl.it/MelindaCifteli/googleplay
Amazon: smarturl.it/MelindaCifteli/amazon
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Produced: PANDA MUSIC
Lyrics: Melinda, Tonic & Denk
Beat: DjR Beatz
Directed by: Valon Aziri
Mix: Niklas Neumann
Master: Lex Barkey
Styling: Look@Me
Makeup: Arber Bytyqi
Adelina Hasani
℗ & © AVD Digital & PANDA MUSIC. All Rights Reserved.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

zhlédnutí
6,549,218

Komentáře

 • melina numer 1 love

  Bejtulla AhmetiBejtulla AhmetiPřed hodinou
 • Jena nisha👊👑

  yllu Veiziyllu VeiziPřed hodinou
 • Kush i ben like ja plotesoft zoti deshirat😘😘😘😘

  Eduart MulajEduart MulajPřed hodinou
  • Bukur

   Eduart MulajEduart MulajPřed 49 vteřinami
 • Masi i ke kerku falje Taynes meniher like edhe subscribe

  Lejna ImeriLejna ImeriPřed 3 hodinami
 • Me qita gishta

  Xili KryeziuXili KryeziuPřed 4 hodinami
 • 🥰❤️

  Xili KryeziuXili KryeziuPřed 4 hodinami
 • Melinda like tayna coment 💙💣

  M1l1 OfficialM1l1 OfficialPřed 4 hodinami
  • aha💥💣

   M1l1 OfficialM1l1 OfficialPřed 4 hodinami
 • 💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖

  Leyla leylaLeyla leylaPřed 5 hodinami
 • du bist die beste Nummer eins

  xheni xhenixheni xheniPřed 7 hodinami
 • e fort je ama. tayna asht numer 1 asht mbertresh Tayna👑👑👑

  jozef gjurajjozef gjurajPřed 7 hodinami
 • e fort je

  jozef gjurajjozef gjurajPřed 7 hodinami
  • e fort je 👍👏👏❤️

   jozef gjurajjozef gjurajPřed 7 hodinami
 • melinda shume buker ke kendu❤❤❤❤

  Hatixhe KrasniqiHatixhe KrasniqiPřed 9 hodinami
 • LiTT

  XGAMINGXGAMINGPřed 10 hodinami
 • Kosovo best.

  Lazar HrebeljanovićLazar HrebeljanovićPřed 20 hodinami
 • Dikush qe I ban like zoti ia plocoft deshirat amin amin❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏👌

  Afrim BaftijariAfrim BaftijariPřed 21 hodinou
 • Kush e ban like fundit zoti ju plocoft deshirat

  Afrim BaftijariAfrim BaftijariPřed 21 hodinou
  • Dikush qe I ban like zoti ia plocoft deshirat amin amin👌💓💓💖💖❤❤❤😘🙏🙏🙏🙏🙏

   Afrim BaftijariAfrim BaftijariPřed 21 hodinou
 • 😚😚😍😍 zemren ta hanksha oj melinda😚😚😚❤

  alman etemjalman etemjPřed 21 hodinou
 • Like

  XJumpy95XJumpy95Před 22 hodinami
 • Melinda je shpirt ime 💋🌹🌹🌹🌹

  Ana PireAna PirePřed 23 hodinami
 • ti je e para nga reperet . Tayna dhe Rina jane kot

  anxhela cyfekuanxhela cyfekuPřed dnem
 • ti je yll

  anxhela cyfekuanxhela cyfekuPřed dnem
 • Ti je dysh e jo njish

  lil kolilil koliPřed dnem
 • Tayna eshte QUEEN

  lil kolilil koliPřed dnem
 • I❤️U MELINDA

  Bertina SelmaniBertina SelmaniPřed dnem
 • shum mire

  Kushtrim BerishaKushtrim BerishaPřed dnem
 • Ohh Divaaa ♡ ♡

  Mirjeta MehmetiMirjeta MehmetiPřed dnem
 • ☺😎

  Fatmir BytyqijdkdtkskjxlwgFatmir BytyqijdkdtkskjxlwgPřed dnem
 • Chgh he8 I DHL eosv4eeekrkg

  Fatmir BytyqijdkdtkskjxlwgFatmir BytyqijdkdtkskjxlwgPřed dnem
 • E ke gjeg melinda♥♥♥

  dhurata dora tordhurata dora torPřed dnem
 • He ma e mira zoti ja potesoft qdo deshirr amin🙏🙏🙏🤲🤲

  Mile OsmanajMile OsmanajPřed dnem
 • Bravooooooo 😍😍😍😍😍😍

  Qerimi TeutaQerimi TeutaPřed dnem
 • Melinda bravo😍😍

  Dod DodprengaDod DodprengaPřed dnem
 • Bravo bravo melinda😘😘😘super

  Eduart MulajEduart MulajPřed dnem
 • TAYNA MA E MIRA

  MUSICA BellaMUSICA BellaPřed dnem
 • Melinda je shum e bukur por mus u mundo kot se tayna esht quen tayna me ba ni bashkpunip me rinen ti vetem munesh mi hap syt por mos u mundu kot

  Dren LoshiDren LoshiPřed dnem
 • Jena 1-sha i kena kara si bisha 😂😂

  Hasan KadiriHasan KadiriPřed dnem
 • Kush I bon like ishalla more zot ju plotesohen te gjitha deshirat amin amin ♥♥♥

  Dren LoshiDren LoshiPřed dnem
 • De dua melinda😙😙

  Eda MusaiEda MusaiPřed dnem
 • 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒎𝒖𝒔𝒊𝒄 𝒊𝒔 𝒇𝒊𝒓𝒆 🔥

  Ervin MarkuErvin MarkuPřed dnem
 • Je shume e bukur

  Gisel MemaGisel MemaPřed dnem
 • Ty qe tpelqen kenga ishalla te thehet kemba

  dodoPřed dnem
 • shum bukur

  Mucaj SaimirMucaj SaimirPřed dnem
 • 😋😀😊😊😊😀😉😉 veq vazhdoo mirlinndAA

  Edona GashiEdona GashiPřed dnem
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  WellargabenWellargabenPřed dnem
 • 1:40

  Leartii CvxLeartii CvxPřed dnem
 • Super melinda💪💪.kshu vazhdo❤❤❤❤

  humor fshatihumor fshatiPřed dnem
 • Kenga do ishte me e bukur pa fjalen"rrasja" se ma shpifi qkjo fjale😂😂

  xhuljana muglicaxhuljana muglicaPřed dnem
  • Aty eshte gjithe lezeti kenges lol

   Beautiful LifeBeautiful LifePřed dnem
 • çiftetelli diye okuyup girdim

  Yasin KeleşYasin KeleşPřed dnem
 • I was pro life .... Until i heard this song

  White lotus.xWhite lotus.xPřed dnem
 • Per mendimin tim kjo eshte kenga me e mir e melides

  SHQIP GamesSHQIP GamesPřed 2 dny
 • Shqiponja eshte e zeze jo e bardhe?

  Andrea VloraAndrea VloraPřed 2 dny
 • Mos e flliq qiftelin pjese e Kultures Shqiptare dhe tradite me ket kurvallekun tend. Sju vjen turp ncncn Zoti na marroft

  Eagle PrideEagle PridePřed 2 dny
 • Panda

  Dejan PerajDejan PerajPřed 2 dny
 • First time I've seen someone flex a Cessna

  Vexify & ScytheVexify & ScythePřed 2 dny
 • Thirri zjarrfiksat se u kall ni njeri

  Toni TinaToni TinaPřed 2 dny
 • Like kush e ngon kongen me sy👀 e jo me vesh

  Real SavageReal SavagePřed 2 dny
 • Je shume kot mendon se ja kalon taynes por je shume e vogel mu kap me Taynen👸Tayna ka ni za te embel e ti ke za koti Haha

  Era DautiEra DautiPřed 2 dny
 • 😙

  arita ahmetiarita ahmetiPřed 2 dny
 • Super kenge melinda je ylllll

  Ina DavaIna DavaPřed 2 dny
 • Love❤🌺😘😜🌹😍😎🌎

  Loresa MuhadiniLoresa MuhadiniPřed 2 dny
 • kush osht more kjo varse e qelsav

  Armend AsaniArmend AsaniPřed 2 dny
 • Kush mendon se eshte ♥️ Like

  Antonela HykoAntonela HykoPřed 2 dny
 • 🤩🤩🤩♥️♥️♥️

  Antonela HykoAntonela HykoPřed 2 dny
 • Like tayna Coment rina

  Gagagahhaa VavavvavaGagagahhaa VavavvavaPřed 2 dny
  • Per cfar duhet tayna dhe rina ktu kur sesht fare kenga e tyre se kpt

   Bojka BojkaBojka BojkaPřed dnem
 • Të lumt munde taynën

  1 Wiefs1 WiefsPřed 2 dny
  • Fakju

   1 Wiefs1 WiefsPřed 2 dny
 • Melinda i Love you 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😍😚😍😚😍😚qik jam

  Burim GashiBurim GashiPřed 2 dny
 • Melinda jau fut te gjitha kangtareve ne te gjitha aspektet . E jashtezakonshme . Melinda Ik ne amerike tek te tjerat sepse nuk ke me pak talent se te tjerat . Suksese shum kenge e bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍

  Newyork NewyorkNewyork NewyorkPřed 2 dny
 • tayna like melinda cooment

  Genc AjvaziGenc AjvaziPřed 2 dny
 • kush e bon like dhe subckribe ishalla more zot i plotsohen te gjitha deshirat edhe e imja qe esht shum e nevojshme edhe te fansave te melindes

  Valon KryeziuValon KryeziuPřed 2 dny
 • 🤦‍♀️

  Really? Dein ernst?Really? Dein ernst?Před 2 dny
 • flm

  Dije ZeqiriDije ZeqiriPřed 2 dny
 • Oh my god I'm from America and this is amazing💜💜💜💜✊✊

  MasterOfBoomMasterOfBoomPřed 2 dny
  • 😘😘👍

   Newyork NewyorkNewyork NewyorkPřed 2 dny
 • Ok

  MasterOfBoomMasterOfBoomPřed 2 dny
 • Veq pse i ka dhez Tayne-s “shqipe” sdo me than qe t dhez edhe ty qashtu 😂

  RUSZRUSZPřed 2 dny
  • RUSZ tu Ju gjujt rines .

   MelindaAdemiFan No.1MelindaAdemiFan No.1Před 2 dny
 • Bravo melinda♥♥♥

  xhensilator xhensilaxhensilator xhensilaPřed 2 dny
  • Melind mos ta nin tye se rina është fmiaqk ti je Mbretoresha me e mir me botë rina😭🐐🏡 melinda 💋😍👑👠👜👗👒👙🎂🎆💎💒💐

   Elmaz HasaniElmaz HasaniPřed 2 dny
 • mos oshty me kopjime

  Humdi AhmetiHumdi AhmetiPřed 3 dny
 • Rina edhe taina mu bashku ekallin atmosferen

  Humdi AhmetiHumdi AhmetiPřed 3 dny
 • Kenga me e mir qe kam degjuar ndonjeher

  Gjevahire QallapekuGjevahire QallapekuPřed 3 dny
 • Me ni fjal ta shtremoj piqken

  Nuhi XheladiniNuhi XheladiniPřed 3 dny
 • Hahhaahahaahahh. Plasi. duahmant melida o plase rinen dhe. taynen haha

  Arijan RegjajArijan RegjajPřed 3 dny
 • Kush menon se kjo kenge eshte fantastike like 😍😍❤

  Tuena ShalaTuena ShalaPřed 3 dny
 • So princesh po dukesh majlinda

  ilirjan halitiilirjan halitiPřed 3 dny
 • kenga ime e preferuar. like kush e pelq kete kenge.

  Adela saraAdela saraPřed 3 dny
 • Kjo vajz moti ka prek telat e repit dhe muzikes🎼🎤

  Amir MemetiAmir MemetiPřed 3 dny
 • Melinda ja shkon krejtve 😘💓😍

  Zejnije DibraniZejnije DibraniPřed 3 dny
 • Shum bukur Melinda

  Zejnije DibraniZejnije DibraniPřed 3 dny
 • WOW LOVE YOU MELINDA💖😍

  Elkuran VelijaElkuran VelijaPřed 3 dny
 • omg 😍

  Dije ZeqiriDije ZeqiriPřed 3 dny
 • Kush e ben like zoti e rujt

  Luan LibertaLuan LibertaPřed 3 dny
  • Inshalla

   Gisel MemaGisel MemaPřed dnem
 • Kosovo Albanian best Musik 🇦🇱❤️

  Egzona EgzonaEgzona EgzonaPřed 3 dny
  • basipnaopvaiqukahpwy

   natmir hiseninatmir hiseniPřed 2 dny
  • ✌✌✌✌✌✌✌✌✌👦✌✌✌✌✌👌👌👌👌👌👌👉👉👉👉👉👈👈👈👈👈👆👆👆👇👇👎👎👎👎👎👎👎👍👍👍👍👍👍👍👍👉

   natmir hiseninatmir hiseniPřed 2 dny
 • Kush e don me linden ishalla I plotesohen deshirat

  Rita HashaniRita HashaniPřed 3 dny
 • Shume. bukur

  Marsida GjokolaMarsida GjokolaPřed 3 dny
  • 😍🤗😙😚

   Marsida GjokolaMarsida GjokolaPřed 3 dny
 • O Melinda je shumë e mirë dhe këngët e tua mua me pelqejm

  naser asllaninaser asllaniPřed 3 dny
 • Shum mire

  Antigona JoAntigona JoPřed 3 dny
 • Regudchqay

  arlinda lalinovciarlinda lalinovciPřed 3 dny
 • Jo Jo Leje Karieren mshile Gojën O Melind

  YOU TUBEYOU TUBEPřed 3 dny
 • 1:30 best part 🤙

  ReasonReasonPřed 3 dny
 • I don’t understand but I love this song so much 😭💞💘💘💞💞

  27.66.11 ___27.66.11 ___Před 3 dny
  • 27.66.11 ___ brutal lyrics

   CLUB 24CLUB 24Před dnem
 • Uau! E ka kall

  Doni OfficialDoni OfficialPřed 3 dny
 • Ta pshurrsha fjalorin

  Bashkimxhela BashkimxhelaBashkimxhela BashkimxhelaPřed 3 dny
Melinda - Çifteli