Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)

"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! smarturl.it/PINTUSA
Spotify: smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: smarturl.it/PINTUSA/az
Lyrics: Lyrical Son, Ledri Vula, Mc Kresha
Produced by: StrikeBeatz & K-Master
Rec: Kushtrim K-Master Berisha (PINT STUDIO)
Mix & Master: PRESSPLAY
Music Composed by: Dukagjin Muhaxheri, Erno
Beat/Arrangement: Strike Beatz, K-Master, Pressplay
Video by: Alban Selimaj
PINT 2019 ALL RIGHTS RESERVED!
Lyrical Son, Ledri Vula, MC Kresha, Menemadhe

Komentáře

 • Ku ke qa menemadhe hyyhyyhyy

  Erion RashitiErion RashitiPřed 59 minutami
 • Lorik Asllani Bedri Vula Shemsi Kreshta ❤🇦🇱🇽🇰

  Kadri GashiKadri GashiPřed hodinou
 • SUPER HITTI BRAVO! Uni jam ë gjermanji

  kosovabelikekosovabelikePřed hodinou
 • Is she albanian?

  Alexandros DuroAlexandros DuroPřed 3 hodinami
 • 👍🏽💎✨

  Kumanova uckKumanova uckPřed 3 hodinami
 • Doesnt this sound different from the more typical hip hop sound of Lyrical Son/Mc Kresha..?..

  Rosela BRosela BPřed 4 hodinami
 • ky eshte bashkpunimi me i mire .......

  Arben MyzeqariArben MyzeqariPřed 4 hodinami
 • *10M*

  STR0NGZSTR0NGZPřed 4 hodinami
 • Ki me lyp

  Ndriçim BallaNdriçim BallaPřed 5 hodinami
 • REMOVE KEBAB

  zikica jovanoviczikica jovanovicPřed 9 hodinami
 • Kush nga këto 3 eshte me i miri Lyrical Son Ledri Vula apo Mc Kresha

  Riad ShevrojaRiad ShevrojaPřed 10 hodinami
 • Beautiful

  Riad ShevrojaRiad ShevrojaPřed 10 hodinami
 • Me u pershendet🖐

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 10 hodinami
 • Spotify ???

  Jona morinaJona morinaPřed 10 hodinami
 • Muzika pa pa lidhje fucking Albanian Music

  Albert LaswatAlbert LaswatPřed 14 hodinami
 • Serbjaaaaaa ❤️❤️ Fuck Kosovo

  REBEUUDESBOISREBEUUDESBOISPřed 17 hodinami
 • check out my music---> soundcloud.com/fr3thc/sets/fav

  Fr3THCFr3THCPřed 21 hodinou
 • Bravo super treshe super keng

  Fiodor TahirajFiodor TahirajPřed 22 hodinami
 • Lyrical Son eshte I papare kta te tjeret jane vk krahasu me kte.

  Flori DFlori DPřed dnem
 • Asnjë femër e zhveshur në klip dhe super sukses. Talenti imponohet bindshëm. Le të mësojnë rreperucët 😂😂

  KikiKikiPřed dnem
 • eva und file

  Eva MujaEva MujaPřed dnem
 • jeni me te miret love you all

  klea shqipeklea shqipePřed dnem
 • Qitne ket kang bre ne deezer 😅 thx

  Saranda UjkaniSaranda UjkaniPřed dnem
 • بـیـرت دەکـەم HaWrEkAmبـیـرت دەکـەم HaWrEkAmPřed dnem
 • Banger🔥🔥

  smilinbeatssmilinbeatsPřed dnem
 • Tri bishat

  Rinori HajrullahuRinori HajrullahuPřed dnem
 • 👎👎👎👎👎👎

  Shkurta HajradiniShkurta HajradiniPřed dnem
 • A jam e vetmja qe ka pik te dobt zerin e Lyrical Son tek refreni 😍?

  Alma AlbaniaAlma AlbaniaPřed dnem
 • Ku e ki porschen nspot ???

  Bashkimxhela BashkimxhelaBashkimxhela BashkimxhelaPřed dnem
 • Vazhdoni kullera 😎😎😍

  ElmaErdi1 PrekopucaElmaErdi1 PrekopucaPřed dnem
 • Bravo kresha super kengetar💣💣

  Endri SokoliEndri SokoliPřed dnem
 • Kong e mir po 9 mill venin 17 ne trends pi ja hupin vleften me like tbleme

  A JA JPřed dnem
 • Shume fort. Kanga 😏🏆🏆🏆

  Ardiana HotiArdiana HotiPřed dnem
 • Unë nuk besoja në Zot I përdorur për të urryer rrugët e tij. Por Perëndia më ndryshoi! Unë isha i varur nga alkooli, në pornografi. Kjo botë sot është plot me kurorëshkelje. Fëmijët urrejnë prindërit, brezi i ri nuk e ndjek Zotin. Por ae dini se Perëndia ende na do? Dy vjet më parë, isha kaq e dëshpëruar. Pas festës së Vitit të Ri, u lodha nga kjo botë. Pastaj Perëndia erdhi tek unë. Perëndia më tregoi se ishte i vërtetë. Kur nuk po mendojmë për të, ai ende po na pret. I qava aq shumë sa qaja edhe tani. Ky brez po e hedh poshtë vërtet Perëndinë. Dhe vjen një gjykim. Të gjithë ne, si delja, janë zhdukur, secili prej nesh është kthyer në rrugën tonë; dhe Zoti ka vënë mbi Jezusin paudhësinë e të gjithëve. A e dini se ferri është i vërtetë? Dashuria e Perëndisë nuk mund të matet me tonat. Ai na dha të gjithë. Ai dërgoi birin e tij Jezu Krishtin që të vdiste në kryq për mëkatin tim. Dhe Jezusi u ngrit përsëri! Kështu që ju që mund të lexoni mund të shpëtoheni dhe të bëheni fëmijë të Perëndisë! Jezusi është e vetmja mënyrë për të shpëtuar. Pendohuni dhe besoni. Perëndia na jep sot të pendohemi dhe të kthehemi tek ai. Ai dërgoi djalin e tij që të mund të jetonim. Ne mund të lutemi dhe të fillojmë çdo gjë të pastër nëpërmjet Jezusit. Mund të bëhemi gjithashtu një krijim i ri dhe të jetojmë përgjithmonë me Jezusin. Nëse e lexoni këtë, mund të mos ketë kuptim. Por kërkoni Perëndisë t'ju falë dhe t'ju japë kurajë për të ndjekur. E di që ai dëshiron, sepse ai e di se ai është i vërtetë dhe ai është me mua. Qielli gëzohet kur një mëkatar kthehet tek ai. Pasi i dhashë plotësisht jetën Jezusit, të gjitha varësitë e mia u zhdukën dhe unë po jetoj një jetë të re. Ne jemi kaq të përdorur për gjërat e kësaj bote që janë larg nga Perëndia. Perëndia u bë ati im, sepse gjaku i Jezu Krishtit. Dhe kur kjo ndodhi, ishte si frymëmarrja dhe shqyrtimi i qiellit. Tani kjo botë nuk është asgjë për mua. Paraja, suksesi, popullariteti ... janë vetëm gënjeshtrat që djalli përdor për të bërë që mendja të humbasë vetëdijen dhe të kthehet kundër Perëndisë. Perëndia mund të kujdeset për këtë nëse kërkoni mbretërinë e tij. Kjo nuk është e rëndësishme. Kjo nuk është fe. Është e gjitha për Jezusin. Është nëse e njihni Zotin dhe e doni atë. Kjo është shumë e vërtetë. Jezusi do të vijë së shpejti dhe çdo gjë që rebelët kundër tij do të gjykohet. Ai ende ju do. Ai dëshiron që ti të kthehesh. Ne duhet të ndryshojmë jetën tonë! Faleminderit per leximin.

  Victoria OhVictoria OhPřed dnem
 • Respect ju vllaqkio like shum kingbossi

  Call Me KiNGKiNG MatarajCall Me KiNGKiNG MatarajPřed dnem
 • 8 milioni klikime krejt t bleme

  Naser IslamiNaser IslamiPřed dnem
 • Spr kang 😍😍

  Blenard GilajBlenard GilajPřed 2 dny
 • Nice song

  Best VideoBest VideoPřed 2 dny
 • Po si smora vesh as një fjalë a derbardh...

  NirelNirelPřed 2 dny
  • Po meso shqip a derbardh

   Bledar LazajBledar LazajPřed 8 hodinami
 • 👏👏👏👍

  Arta BujupiArta BujupiPřed 2 dny
 • Sorry guys, damas cfare esht?

  arlinda metallaarlinda metallaPřed 2 dny
  • Dmth "te ndar"

   shiHannyshiHannyPřed dnem
 • S’jeni normal po mir e keni knu kengen me te mir deri me tani

  Arjanit BrahimiArjanit BrahimiPřed 2 dny
 • Se m ke rejt t ka prish parja bela vita

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 2 dny
 • Ti me mu ke ra gjynafe cdo nate n ender jam tu pa

  faji mbet te ty tu lutafaji mbet te ty tu lutaPřed 2 dny
 • Ti smunesh as tanga me ble pa mu🤙🏼🤙🏼🤙🏼🤙🏼ej ej🤙🏼🤙🏼

  DIGANG TIGANGDIGANG TIGANGPřed 2 dny
 • Mc Kresha esht shum i fort ne hip hop,si gjithmon dyshja Lyricali me Kreshen jan mbreterit ne diaspor 👍

  Lazerin NdrecaLazerin NdrecaPřed 2 dny
 • ca mendimi keni per kte kenge te nderuar spektator

  amaroldi hoxhaamaroldi hoxhaPřed 2 dny
  • ca mendimi keni per kte kenge te nderuar spektator <3 ( Qfar mendimi kam per ket Video + Audio...? ..Keni një like ( Pa pages )

   LucidDreaming9LucidDreaming9Před 2 dny
 • Ledri vula so cool 👌🏿👌🏿👌🏿

  Toni TomicToni TomicPřed 2 dny
 • Ju rreperat e kosoves jeni me te miret ne bote bravoooo 😍😍😍

  Florinda XhaferriFlorinda XhaferriPřed 2 dny
 • Bukur

  fabi lamallarifabi lamallariPřed 2 dny
 • Si me e pas bo per mu ket kong fiks ky jom..✌✌ rrespekte cuna super keng💪💪🔛🔝💯

  Kelmend GjekolaKelmend GjekolaPřed 2 dny
 • Like kush eshte me ledrin

  Silva SulaSilva SulaPřed 2 dny
 • Mat fortit nuk jan por kenget i bejn super.😎😎

  Landi HyseniLandi HyseniPřed 2 dny
 • Albanian Music...dominate the World..!

  LucidDreaming9LucidDreaming9Před 2 dny
 • Ndoshta diku ke 50 her ndit e degjoj 😍😍😍😍

  Drilona SaDrilona SaPřed 2 dny
 • Lyrical son ma i miri

  Hasan BajrajHasan BajrajPřed 2 dny
 • pse spo e publikoni ne Apple Music?

  Pink CucumberPink CucumberPřed 3 dny
 • 🔥🔥🔥

  Ledri VulaLedri VulaPřed 3 dny
 • Kur po del ne Spotify??

  muharem rametimuharem rametiPřed 3 dny
 • Nul meren 1 milion views per nj dite dje ishte 7 milion

  ALÉN ِALÉN ِPřed 3 dny
 • Spotify?

  Iam RockyJRIam RockyJRPřed 3 dny
 • 2 0 1 9 ?

  Uresa VermicaUresa VermicaPřed 3 dny
 • Super kenge👌👌bravooo bashkepunim perfekt👏👏 babat e repit🤗 qe nga momenti publikimit sju heq nga mendja dhe gjate gjith dites rri te e kendu dhe duke ju degju, bravoo bravooo Kresha gjthm je kan 1-shi per mua dhe do mbetesh ne mendje dhe zmr time😘😘

  Ardita ArditaArdita ArditaPřed 3 dny
 • 1.28 ledri vula un 🔥fire

  THUG fortnite lifeTHUG fortnite lifePřed 3 dny
 • Aha 👍

  Bella Just_meBella Just_mePřed 3 dny
 • ☺😘

  Suada BerdufiSuada BerdufiPřed 3 dny
 • A thot najher en kang menemadhe??❤️

  Team ShqipeTeam ShqipePřed 3 dny
 • 8 milion wiewsa g ja njerzt 1 mi menxi plus po shiten kishe mafioza fuck bitches im out

  ONRECORDS _FANSONRECORDS _FANSPřed 3 dny
 • E duam ne Spotify 😍

  klea celaklea celaPřed 3 dny
 • ❤️

  Eighty83Three FanpageEighty83Three FanpagePřed 3 dny
 • Okej Read more

  A FA FPřed 3 dny
 • 🤝🤝👍👍👍👏👏👏👏

  Fatlind ShalaFatlind ShalaPřed 3 dny
 • Super kengd

  Grera MizaGrera MizaPřed 3 dny
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎💎

  Ana ShabaniAna ShabaniPřed 3 dny
 • Hymn of 2019🧿

  flavio mehmetiflavio mehmetiPřed 3 dny
 • 2 javë 9.3 milly 🔥

  2 Footy2 FootyPřed 3 dny
 • what is the name of the model ?

  MG Prod.MG Prod.Před 3 dny
 • Brravo kshtu vazhdoni 👏👏👏👏👏

  Klevi SinaniKlevi SinaniPřed 3 dny
 • Bej like kush e ngjon shume here dhe kush eshte per hitin e pare te 2019

  Cimi ElbasanCimi ElbasanPřed 3 dny
 • One of the best

  Cimi ElbasanCimi ElbasanPřed 3 dny
 • Shum bukur👍🏻

  Marsela MemajMarsela MemajPřed 3 dny
 • Fiksim

  Renalda KorbeciRenalda KorbeciPřed 3 dny
 • I ❤ this song

  Danjela DomiDanjela DomiPřed 3 dny
 • nice, ma nfund the old CAPO is back me ni kang sikur "rrenci" "supersweet" etj...

  Flatrim AmrllahuFlatrim AmrllahuPřed 3 dny
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Soni CahaniSoni CahaniPřed 3 dny
 • Top ! 🤘👌

  Martin Last King RecordsMartin Last King RecordsPřed 3 dny
 • Lyrical son oshte mreti ti shipris hip hop 👑

  mekati hip hopmekati hip hopPřed 3 dny
 • Mc Kresha pse po knon si tu krrat

  Bashkimxhela BashkimxhelaBashkimxhela BashkimxhelaPřed 3 dny
 • Πουτάνες όλες!

  Leonard MyrtajLeonard MyrtajPřed 4 dny
 • Super kenga sic jane vet ata

  Nebi KaradakuNebi KaradakuPřed 4 dny
 • 🚧🚧🚧🚧 🔒🔒🔒🔒 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 ⚡️💋🌼 🌟 🔒🔒🔒🔒 🚧🚧🚧🚧 #🌸🌸 #🌸 #🌸 Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. (Vetëm pyesni Atë)

  Emmet MindkoffEmmet MindkoffPřed 4 dny
 • Lyrical Son nuk zhgenjen asnjehere

  Mond BibaMond BibaPřed 4 dny
 • Like kush menon qe po mungon edhe lumiB

  Gold KingGold KingPřed 4 dny
 • [MC KRESHA:] Ti menon që munësh damas Po s'munësh as darka me ble pa mu Le mo tu pi limonada Xhiro me limo t'gjata me bo pa mu Ki me lypë, ti me hypë, n'kët' Porsche Si me ty, si pa ty, për mu krejt' njejtë Ty t'ka prish' fama e darkat Me paret e mia Ty s't'vran' as karma As s't'kapin dajt ushtria Ruju pi zgjon me m'kap' Kur jom ka shpia Po don me m'smu Ti me mu ke hy n'gjynah Çdo nat' n'andërr jam tu t'pa Krejt' ça pata une ty ti dhash' Kush ta ndrroj mendjën ty? Ti me mu ke hy n'gjynah Çdo nat' n'andërr je tu m'vra Krejt' ça pata une ty ti dhash' Kush ta ndrroj mendjën ty?

  Iren IraniIren IraniPřed 4 dny
 • Babat e hip hopit jen 💪

  Erijon KrasniqiErijon KrasniqiPřed 4 dny
 • Who’s the girl 😍😍😍

  Ak Dk RapAk Dk RapPřed 4 dny
 • Salut from 🇷🇴🇷🇴🇷🇴

  Pacurari AndrePacurari AndrePřed 4 dny
 • 🍾🍾🍾👌

  frks3 X2frks3 X2Před 4 dny
 • keta jane super gjithmone!!!!!

  Anjeza SulejmaniAnjeza SulejmaniPřed 4 dny
 • Ma t mdhenjt n Shqiperi👏👏

  anna marieanna mariePřed 4 dny
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)