Gold AG - Letra e babes (Official Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Teksti e muzika: Gold AG
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Vokal ne refren: Egzon Ibrahimi
Video: Max Production
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/
Gold AG - Letra e babes
Eh mor bir dy fjal du me ti than
Na jena plak e ti keq na ke lan
Osht obligim me i respektu tvjetrit
E na pi mshehim lot pi njoni tjetrit
Ket leter po ta shkruj tu e kalu ket dimer
Pleqnia na ka kap sdihet sa kem ymër
Njo tpatem bir e tash vet kena met
Kurr se kom menu kshtu pleqnia me mgjet
Nana sosht mire se e shkatrroj merzia
Tu e pas djalin gjall vin me na pa kojshia
Edhe mkallxun qe bab ishe ba
Fmija tu kan rrit po na nuk i kem pa
Mkallxun qe po falesh e nhaxh ishe shku
Botes ja qel deren e ja mshel prindve tu
Mos e lyp djali jem Xhenetin te xhamia
Se Xhenetin e ki gjall po e ke lon te shpia.
Ref:
Si baba e nana nuk te do kush tjeter
Dashnin e merzin o bir e ke ne ket leter
Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall
Mund te behet von kur nuk jemi gjall.
Prej merzie per ty bir kto fjal i mora
Ku se kupton shkrimin mu ka dridh dora
Sna qorroj syt pleqnia po u qorrum prej mallit
E rrudhat e ballit jon rrugt e djalit
Ndryshe tkem msu e ndryshe tkem eduku
Boten me na fal me ty se kena ndrru
Shum vite i lypem fmi Perendis
E na ty tkena gzimin e shpis
Mos ju kallxo fmive qe na le pa na pa
Se neser ty ma zi kan me ta ba
E un prap shpresoj qe u knaqe
Na me ni penzion per buk e per ilaqe
30 vite msus ket karakter e rujta
Edukova kejt dynjan po djalin tem nuk mujta
Kur me lot e bon baben me lot nana jote
Cfar vlere kan bir tmirat e ksaj bote.

zhlédnutí
579,524

Komentáře

 • Super Gold 😍

  Mi riMi riPřed 4 hodinami
 • Kur se kupton shkrimin muka drith Dora Bravoo Goldi Ma I Forti 💪

  Lavdim LansingoLavdim LansingoPřed 4 hodinami
 • Shum Mirë🇦🇱❤

  𝕺𝖋𝖈𝖑𝖑𝖊𝖔𝖓19𝕺𝖋𝖈𝖑𝖑𝖊𝖔𝖓19Před 8 hodinami
 • 10her e ndegjova sod,10her qava😭

  Dizi DiziDizi DiziPřed 8 hodinami
 • Ashtu esht per shok e shoqet bojm tetera a bab e nonën jo e von bohet

  Nora LeisiNora LeisiPřed dnem
 • Bravo gold

  Tony DuleTony DulePřed dnem
 • Ma i miri Lumet Nena qe te ka ilac te zemres ishalla ke jet sa te do ti shpriti

  Amra MustafiAmra MustafiPřed dnem
 • Ma shkatrrove zemrën me këto fjalë😭

  Bisha EgerBisha EgerPřed dnem
 • Ta beft zoti hallall, por zhdo kong na e lcojna njo pik lot

  Andi SulkjaAndi SulkjaPřed dnem
 • Gold falminderi qe vjen ne Zheger te lutem eja ma shpesh 🌺🌺🌺❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰

  Bislimi ElzanaBislimi ElzanaPřed 2 dny
 • Fjalt e nje gjykatesi : asnje deri me sot nuk kan ardhur prinderit te ankuar nga vajza por gjithmon nga djemt dhe me duket se disa prind deshirojn te kene djal sesa vajz VLLA E MOTER E NDERUAR MOS E ANASHKALO DHURATEN NGA ZOTI per mua me rendesi eshte te kemi shendetin dhe te jemi ne rruge te zotit

  Andi AndiAndi AndiPřed 2 dny
 • Elvis Naçi dhe Gold AG Halil Kastrati njerzit ma pozitiv ne bot

  Lea Bytyqi Lea BytyqiLea Bytyqi Lea BytyqiPřed 3 dny
 • C

  Cristiano Ronaldo AlbaniaCristiano Ronaldo AlbaniaPřed 3 dny
 • D

  Cristiano Ronaldo AlbaniaCristiano Ronaldo AlbaniaPřed 3 dny
 • like kush mendon qe gold ag esht ma i forti

  sulltan hysenajsulltan hysenajPřed 3 dny
 • 😍

  Jetmir ÇekajJetmir ÇekajPřed 3 dny
 • Veq vazdo gola ag njesh je ❤❤❤

  Andi GegollajAndi GegollajPřed 3 dny
 • Zoti te rujt o gold bravo bree se ma imiri je

  Jetmir AliuJetmir AliuPřed 3 dny
 • Cfar teksti No freaking comment ☝️

  RaheB EezRaheB EezPřed 4 dny
 • Sa kenge e bukur Relateti kohes.. Brovo Gold si gjithmone ja ke qellu.

  Zamira JataZamira JataPřed 4 dny
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔🔪

  Nysret GashiNysret GashiPřed 4 dny
 • Kush e ngjon hala like 26.09.2086

  calii007 tigriii007calii007 tigriii007Před 4 dny
 • shmm mire👍👍👍👍

  hajde free firehajde free firePřed 4 dny
 • respekt per ty o gold ti je mreti i muzikes dhe patrijot qind per qind

  Miklovan NikajMiklovan NikajPřed 4 dny
 • Pyetje per fansat e gold ag . . . . . . . Sa persona do e kishin pelqyer nje keng te bashk punuar Gold ag & ilir shaqiri Like : Po Diss like : Jo😂

  BOSS 4 LIVEBOSS 4 LIVEPřed 4 dny
 • O zot I madh ca kenge bukur e kam degju 100 here bravo

  Gert MillaGert MillaPřed 4 dny
 • Je me i miri , bravo 👏👏

  Miri NelaaMiri NelaaPřed 4 dny
 • mesazhe te mira ka hallall iqoft respekte si qdo her po kqyrja kenget me heret elem belem rakij birr respija mas vetit shpresoj qe zoti esht mbityj arjan dhe mdi te gjthve kig je zoti ta rujt familjen kado qe te shkishjsh 👍👌🏼 mendimi jem ke kyj respekte lumbshqiptarija qe te kem

  egrooo Kabashiegrooo KabashiPřed 5 dny
 • Rrespekt per GOLD AG

  Erdi GashiErdi GashiPřed 5 dny
 • Perfekt kangt 👌

  Arta ShalaArta ShalaPřed 5 dny
 • ooo t lumt goja jo Kingi i kosoves po i Botes

  ArditiArditiPřed 5 dny
 • Bravo njishi i shqiptarise hallall 👍👍👍

  Gledis DibraGledis DibraPřed 5 dny
 • Gold ag KING 💪👇👇💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  R - bass boostedR - bass boostedPřed 5 dny
 • Thjesht i talentum je i pa zavencum

  Eminem VevoEminem VevoPřed 5 dny
 • Shum e bukur si Keng, nje mesazh plot kuptim per disa persona sot 🇦🇱🇬🇧

  You FirstYou FirstPřed 6 dny
 • Goldexhi çdo këng e jotja ësht një mesazh për shqiptarët përciell dashuri dhe bujari respekt

  arbër durajarbër durajPřed 6 dny
 • rrespekte gold G ma i mir shum fjal me vend ke thon

  Dika AltinDika AltinPřed 6 dny
 • Shum e vertet kur nuk e respekton nanen edhe baben xhenet ski 😥😥

  Bala NailsBala NailsPřed 6 dny
 • Gold AG, Infinit & Duda jon rap artistat me te mire ne Kosove! Qifsha Unikopili, Manekeni, Buzpidhi & Getokari, se keta jon veq muta!

  Ukog NosUkog NosPřed 6 dny
 • Arian respekt zoti trujt o vlla

  Jasin FetaiJasin FetaiPřed 6 dny
 • Bravo 😀

  ALVIN AND THE CHIPMUNKS ALBANIAALVIN AND THE CHIPMUNKS ALBANIAPřed 6 dny
 • Super keng 👏👏

  Olti TiranOlti TiranPřed 6 dny
 • Ky eshte ART . Bravo GOLD AG

  Getuar DurakuGetuar DurakuPřed 6 dny
 • Te lumt goja te eunt zoti o gold

  Lumi VeliuLumi VeliuPřed 6 dny
 • RESPEKT NAN E BAB MOS E LENI KORR VETEM

  Drita DemajDrita DemajPřed 6 dny
  • Bravo bjali jem

   Drita DemajDrita DemajPřed 6 dny
 • super hit kenge per tu marr shembull nga shum fmi djem apo vjaza dhe pak prinder se sot ka padrejtesi nga te dyja ante..vetem zot mos na provo me prinderit dhe fmit ton..

  Arjeta DodajArjeta DodajPřed 6 dny
 • rrespekte je i madh

  Festim MerditaFestim MerditaPřed 6 dny
 • Na i ke mbush syt me lot 3 vite pa i pa bab e Non mallku qoft kurbeti 😭😭😭

  Ramazan metaRamazan metaPřed 6 dny
 • Shqiptaret duhet te ngjojn ty Jo kta srrija nshpi rrija rrugve Na rriti rruga mes krimit dhe droges Ngjoni diqka qe te knaq zemren🇦🇱❤️

  Tayna FreestyleTayna FreestylePřed 7 dny
 • Gold ag fjalet e tua ne vesh te gjithve atyre qe kan harru baben e nanen ta kthejn koken te ata se vec ato te bajn derman

  Anjeza HyshmeriAnjeza HyshmeriPřed 7 dny
 • Super kanga veq duhet te ishte ma popullore e jo religieuse.

  chrich doochrich dooPřed 7 dny
 • allahu shpbleft me xhenet

  vedat tahirivedat tahiriPřed 7 dny
 • Gjithmon Gold G. It’s star 💫. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟

  KIDDA LOVE0KIDDA LOVE0Před 7 dny
 • Tlumt goja

  Shoku TarrasShoku TarrasPřed 7 dny
 • Deri qitashti keng ma e Mir te lumt goja gold ag numer 1 je te lumt te rujt i madhi zot

  ahahaah hahahahahaah hahahPřed 7 dny
 • U kthy AGA I vjeter

  L-AG OfficialL-AG OfficialPřed 7 dny
 • Rrespek per ty si kengetar por ma shum rrespekt per prinderit tuj qe te kan dhan kete edukat per te marr shembudh te ti.

  LEKE RROTANILEKE RROTANIPřed 7 dny
 • ska kang mat mir kqyrni prind se ni her i keni

  Bekim GashiBekim GashiPřed 7 dny
 • Kta qe kan ban dislike Jon ata qe iqojn prind e vet nshpi te pleqve me siguri

  Trim HalitiTrim HalitiPřed 7 dny
 • hallall te qoft qumshti i nanes gold ag . je i vetmi reper qe veshi ka knajsi me degju fjalt tuja e jo si ktyne pisave qe veq po livdojn vedin e po hapen pa lidhje. BIG LIKE . per ati qe i kan ba DISLIKE ksaj kange haram e kini kafshaten qe pertypni.☝️ GOLD AG ALLAHU TE SHPERBLEFT ME TE MIRAT E KSAJ BOTE DHE TE BOTES TJETER.☝️

  Son ShkodraniSon ShkodraniPřed 8 dny
 • Kenge e qelluar, realiteti i sotshem per disa prinder 😔

  ela Ahmetiela AhmetiPřed 8 dny
 • Krishter jam po ama respekt per krejt shoqerine time Muslimant.. super kenge

  Ded NikaDed NikaPřed 8 dny
 • Je nish krejt kanget qe ikendon kan kuptim bravo je super

  Altin kolaAltin kolaPřed 8 dny
 • Bravoo golld tlumtt gojaaa❤❤😍😍

  gjylten Osmanigjylten OsmaniPřed 8 dny
 • Respekte 🙏🏼🙏🏼

  edonis avdajedonis avdajPřed 8 dny
 • 😢😢👏👏👏

  Lira liraLira liraPřed 8 dny
 • Kaniher u doket qe mhin dreqi ntrup po si ti ngoj kenget e gold ag meniher qetsohna

  Edi VlogsEdi VlogsPřed 8 dny
  • Like kush menon qishtu

   Edi VlogsEdi VlogsPřed 8 dny
 • Respekt per ket keng met vertet met bo me lot 😢✅

  Arkiva Ashkali OfficialArkiva Ashkali OfficialPřed 8 dny
 • Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  GuilleCarralGuilleCarralPřed 8 dny
 • Respekte per ty

  Vini AbaziVini AbaziPřed 8 dny
 • Qfar teksti t mir bravo 👏

  stronglystronglyPřed 8 dny
 • Te lumt goja o arian agushi ja paske kushtu rinise sodit

  Andi BalliuAndi BalliuPřed 8 dny
 • O dost pi reper u bo popullore klloshari sdii sdii edhe pak tallava ka me nis dobsira

  awesomegawesomegPřed 8 dny
  • awesomeg shko ngoj ata kullerat pra

   Leon HotiLeon HotiPřed 8 dny
  • +Leon Hoti HAHAAHAH pse ty cka tdoket mos o rap?

   awesomegawesomegPřed 8 dny
  • awesomeg popullore pot doket qikjo a ?

   Leon HotiLeon HotiPřed 8 dny
 • Like kush e degjon

  Dyleman VukaDyleman VukaPřed 8 dny
 • Ti duam dhe ti respektojm sa i kemi gjall se babe e nane ste bohet kush ♥️♥️

  Albana QokajAlbana QokajPřed 8 dny
 • Lum Baba qe te ka lan je shembull per te tjetet

  Mimoza PlakiqiMimoza PlakiqiPřed 8 dny
 • Bravo, mesazh domethenes!

  Ferizaj LartefluturuesFerizaj LartefluturuesPřed 8 dny
 • Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall Mund te behet von kur nuk jemi gjalle.😢

  era jacegjera jacegjPřed 8 dny
 • A thot njeriu qata qe e kan dislike qet tekst e kan mizen mas veshi a perse

  MrpassatiMrpassatiPřed 9 dny
 • O zot

  Albana SusuriAlbana SusuriPřed 9 dny
 • AI MOMENTI KUR KUPTON QE KE 3 VJET NE KURBET PA PARE PRINDERIT E TU DHE HUMBET VLEREN JETA VETE... U RRIT DJALI IM U BA 2 VJEC AKOMA SE KAN PARE PER AFER... KUR DO VIJE DITA TE KAPIN MALLKIMET PER KURBETIN... KUR DO BASHKOHEN NJEREZIT KUR DO RRJEDHI LOTI I GEZIMIT PER KOMBIN SHQIPETAR KUR DO SHOHIN NENAT E BABALLARET BIJTE E TYRE... KUR DO FLUTUROJNE SHQIPET PERSERI NE TOKEN E SHQIPONJAVE ? rrespekte nge Gjermania sidoqofte !!!

  Maringlen PiroliMaringlen PiroliPřed 9 dny
 • E mira qe ska fund Qohet " Prinderit "

  Egzon H. ZejnullahuEgzon H. ZejnullahuPřed 9 dny
 • Mos e kërko xhenetin të xhamia, xhenetin e ki tee shpi NANË E BAN RESPEKTOJ kqyri...🕋👀 Të lumtë kënga e bukur texti me ven rrespekt. A.cani Suedi

  Musli Alman Mina Goni CaniMusli Alman Mina Goni CaniPřed 9 dny
 • Kush jan kto vrk si I kan bo dislike jqr

  Elidor GjokaElidor GjokaPřed 9 dny
 • Osht ni realitet qe po n'dol sod 😢😢

  Adnan MasolajAdnan MasolajPřed 9 dny
 • Bravo ein Richtig guter Rapper, braucht keine Frauen, Autos und Geld im Videoclip damit er angehört wird genau DAS IST TALENT...was nicht alle haben....und was er singt macht Sinn....

  Florenta CekaFlorenta CekaPřed 9 dny
  • Ja man, scheiß auf Unikkatil, Noizy, Ghetto Geasy, Fero und Mozzik! Das ist echte Musik! Gold AG und Duda sind die besten und realsten!

   Ukog NosUkog NosPřed 6 dny
 • Bravo shum keng e mir dhe e qellume bravo

  ajdini artanajdini artanPřed 9 dny
 • Ah gurbet dalesh fare ti bashke me politikanet shqiptar qe na detyruan te marrim rruget e botes na ndat per se gjalli nga prindrit nga vllai motra dhe njerzit e zemres 💔💔💔 😭😭😭😭😭 zoti ju bekofte dhe ju ruajt te gjithve vellezer dhe motra emigrant 🙏🙏

  Sem MalaSem MalaPřed 9 dny
 • URIME RAMAZANIN GOLD

  amar amaramar amarPřed 9 dny
 • Gold je i papar nr 1 zoti te shperbleft 🙏😭

  Sejdiu FloraSejdiu FloraPřed 9 dny
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Harry HarryHarry HarryPřed 9 dny
 • O ti je I madh trujt zoti I madh

  Harry HarryHarry HarryPřed 9 dny
 • Perle e vertete bravo zoterinj te nderuar qe me kenge beni shume per familjet shqipetare kudo ndodhen.

  Robert KrasniqiRobert KrasniqiPřed 9 dny
 • Allahu te rujt vlla

  marnis marnismarnis marnisPřed 9 dny
 • respekte gold ag vetem ti kendon me zemer

  Florenc HysaFlorenc HysaPřed 9 dny
 • Nana s‘eshte mire se e shkatroi merzia, tu e pas djalin gjalle vijne me na pa komshia... Mos e lyp djali jem xhenetin te xhamia se xhenetin e ki gjalle por e ke lene te shpia. Arian 👏👏👏 vazhdo perpara pa u ndalur. Je frymezim per cdo te ri e te re te gjithe trevave te Shqiptarise. Uroj qe rinia te Sensibilizohet me shume dhe ta kuptojne se FAMILJA eshte mbi cdo gje. Ne Emigrim mund te shohin shume kendveshtrime te ndryshme por mos harroni se kultura jone eshte kjo.

  Migena BacellariMigena BacellariPřed 9 dny
 • shum muzika e mir

  Gamer VideosGamer VideosPřed 9 dny
 • sa me mungon Baba ka vdek ne moshen me te mir 57 vjet 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  Besa BesiBesa BesiPřed 9 dny
  • +Fitim Tasholli Amin Inshallah

   Besa BesiBesa BesiPřed 7 dny
  • Allahu e shperbleft me xhenet inshAllah

   Fitim TasholliFitim TasholliPřed 7 dny
 • tlumt na zbardhe ftyren arian

  Fatime JashariFatime JashariPřed 9 dny
 • Met vertet shuuum kang e mir me shum domethanje, tlumt e ishalla me ket kang shum njerz ike dhan msim. allahu te shperbleft☺️

  Ema AEma APřed 9 dny
Gold AG - Letra e babes (Official Video)