Komentáře

 • 👏👏 super 👏👏

  IL Lupo ALIL Lupo ALPřed 8 hodinami
 • zeri yt e ben edhe me te bukur kengen fifi 😚😚😙😙

  Agron HaliliAgron HaliliPřed dnem
 • Psicopatia ime Mister kresha

  Ledja KaloLedja KaloPřed 2 dny
 • Super

  Raffaele DrRaffaele DrPřed 4 dny
 • Браво беe! Свалям ти шапка, Фифи! Страш - на! Respect from Bulgaria

  SongLifeDreamSongLifeDreamPřed 4 dny
 • Kjo eshte kenge per eurovisiom

  Real History ILYRIANBLOODLINEReal History ILYRIANBLOODLINEPřed 4 dny
 • Thjesht. Super.

  Eda VeliuEda VeliuPřed 5 dny
 • Shum e buku fifi bravo love

  Reli MotoriReli MotoriPřed 5 dny
 • Fifi je fatastike te puth Nga Xhuana Zeqiraj 😇😍

  moca zezmoca zezPřed 5 dny
 • 💋💘❤💓💕💖💗💚💛💗🧡❤💜🧡🧡💛💝💞💟❣💌💜💖💋💎💎💎💎👑👑😍😘🤩💜🧡💛💚💙💗💘😘😍😏

  Denis ShoshajDenis ShoshajPřed 5 dny
 • Fifi mertevrtet e bukur

  moca zezmoca zezPřed 6 dny
 • Thjesht kryeveper 😘😘

  Eneo ÇelaEneo ÇelaPřed 7 dny
 • 14.05.2019😚😚😚😚😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤❤❤👌👌👏👏

  Ardita ArditaArdita ArditaPřed 7 dny
 • Je kengetare e persosur

  Irma VisianaIrma VisianaPřed 8 dny
 • Super kenge .......

  Alb NdreAlb NdrePřed 10 dny
 • Kryeveper.

  hollywood girlhollywood girlPřed 13 dny
 • Xh💕

  Drilon LarakuDrilon LarakuPřed 13 dny
 • 🙏🙏❤❤

  Arli ArliArli ArliPřed 14 dny
 • Duhet ta kishe fituar juve ... Bravo te dy 😉

  GERTI ZeneliGERTI ZeneliPřed 14 dny
 • FIF psikopatja

  My KingdomMy KingdomPřed 14 dny
 • 👏👏👏👏👏

  Tila alitTila alitPřed 15 dny
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💖💖💖💖💖💗💗💗💙💙💚💚💛💛💛💜💜🖤🖤🖤🖤💝💝💞💞💞💞💞💌💌❣❣💟💟❣💌💟💟❣❣💌💌💌💌💌💌💌💌💗💗💌💗💗💗💌💗👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  VANESA PRIFTISVANESA PRIFTISPřed 17 dny
 • I was drawn to the name as I am called FiFi 😀, have no idea what is being said but a passionate singer , nice song 💗🇬🇧

  FiFi ColeFiFi ColePřed 17 dny
 • Bravoooooo fifi 🤗🤗🤗🤗🤗 te lumte dhe kush mendon se mc kresha eshte kengetetar I shkelqyer

  Alkajet SelmaniAlkajet SelmaniPřed 18 dny
 • Shume e bukur kjo Kenga

  argen metaargen metaPřed 19 dny
 • (Lyrics - Psikopatja jote) Mc Kresha:↓↓↓↓↓↓ Ska kuptim as kanga kur manga ti fsheh prangat , Kur vjen nata jom vet edhe ka vjet qe s'shoh andrra Tek e maramta asht per neve jo per ata qe na folin mbrapa Skan kontroll thjesht lujn rolin intreganta, trapa,infotmata, Lajmroni zyrtart ni vajz me bardh mqelloj me arm frymen ma ka nal thirre ndihmen e pare ajo qe m'vrati eshte nje shejtare e kom dasht n"shikim tpar edhe niqind,(100) plag mi mar mi zvarre Me i pa syt e tu t'zjarrte Ti je oaza jem n'sahare Ekstaze e arte m'ke bo mu var Zoti na ka fal jena mekatar Dy lakmitar tu knu me kitar Pangopsi epsh si t'marre A veq dy enderrimtare Krenari e papare, ti je thesar vlen si thesar per mu je perfekt une ziliqar Kur hupi n'det ty tkom pulebardhe Zemrohem vete pot pres me ardhe.

  Vlora MakshanaVlora MakshanaPřed 20 dny
 • Si mundeh me gjet tekstin?1

  Lirjete AvdiuLirjete AvdiuPřed 21 dnem
 • [Fifi:] A është dashni kjo ç‘ka po m’ndodh Apo thjesht fiksim i radhës A je dhimbja e çmueshme Që me i kërku bekimin babës A je magjia që i jep frymë hanës Sa me pas fuqi me ndrru kufinjtë e hartës A je ti qai që ka me lon me m’thirr Edhe idiot edhe shpirt A je ti qai që une ko me i kërku falje Edhe pse ti ke bo gabim [Fifi Ref. 2x:] A je ti Dhurata jem e Zotit Mëkati jem i preferum Dashni Eksperiment i joti Më merr se s’po duroj ma shumë [Mc Kresha:] S’ka kuptim as kanga Kur manga t’i fsheh prangat Kur vjen nata jom vet Edhe ka vjet që s’shoh andrra Tek e mramta osht' për neve Jo për ata qe na folin mrapa S’kan kontroll thjesht lujn rolin Intriganta, trapa, informanta Lajmroni zyrtar't Ni vajzë ne t'bardhë M’qëlloj me arm Frymën ma ka nalë Thirre ndihmën e parë Ajo që m’vrau qe një shenjtare E kom dasht që n’shikim t’parë Edhe 100 plagë me i marr vi zvarrë M'i pa syt e tu të zjarrtë, ti je oaza jem n'Saharë Ekstazë e artë m’ke bo mu mvar Zoti na falt jena mëkatar Dy lakmitar tu knu me kitarë Pangopsi e epsh si t’marrë A veç dy ëndrrimtarë Krenari e paparë ti Je thesar vlen ni thes ar Për mu je perfekt Unë ziliqar Kur hupi n’det ty t’kom pulbardhë Zemrohëm vetë, po t’pres me ardhë. [Fifi:] E unë sakrifikoj Edhe nëse bohna shkrum Se çdo ditë veç jom ka t’du ma shumë E tash unë du me t’ndëgju ty Tepër bindshëm Me m’thanë ti që jom Psikopatja jote [Fifi Ref. 2x:] A je ti Dhurata jem e Zotit Mëkati jem i preferum Dashni Eksperiment i joti Më merr se s’po duroj ma shumë

  A alizaA alizaPřed 22 dny
 • Kjo Këng ka prek shum Zemra 😇

  Agron ShillovaAgron ShillovaPřed 23 dny
 • Super kenge 😘😘👌💥💥

  vjollca huncivjollca hunciPřed 24 dny
 • Fifi dhe Mc kresha jeni yje.

  Fatime AhmetajFatime AhmetajPřed 26 dny
 • Tana te mirat i ka kjo kang...Vetem se Kresha-n e kan vesh keq !!

  edi zukthiedi zukthiPřed 27 dny
 • kang fatastike 🇦🇱❤🇽🇰

  Rahman RacciRahman RacciPřed 28 dny
 • Super keng

  Stejsibalili 2018Stejsibalili 2018Před 28 dny
 • Fifi je loqk 💃😘😘😘😘😘

  pellum qaushipellum qaushiPřed 28 dny
 • Fifi me e mira vazhdo kshu se publiku esht I joti

  davide Delirajdavide DelirajPřed měsícem
 • Bravo kjo ishte kenga me e bukur qe e kam degjuar deri tash

  Indrit KosovaIndrit KosovaPřed měsícem
 • Qfare konge me plot kuptim 😘😘

  Lada LadaLada LadaPřed měsícem
 • I love this song bravo fifi and emci kresha 2019👍👏👏😉

  Ilia PuliIlia PuliPřed měsícem
 • kjo esht kenga me e bukur shqiptare

  Mc PlakuMc PlakuPřed měsícem
 • Melodi per shpirtin 🙏🏻💫😍❤️

  Rina RinaRina RinaPřed měsícem
 • Super super super

  Arjan GjergjiArjan GjergjiPřed měsícem
 • Si hec Kresha si te ishte 500 KG 😂😂 ♥️🇦🇱

  Albanian IllyrianAlbanian IllyrianPřed měsícem
 • Fifi e madhe adhadhe

  meri Jahomeri JahoPřed měsícem
 • brravoo

  Kujtimmema KujtimmemaKujtimmema KujtimmemaPřed měsícem
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤗😍😍😍😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

  Ελενη ΣουμαλιαΕλενη ΣουμαλιαPřed měsícem
  • To katalaveneis😜

   meti pelivanimeti pelivaniPřed měsícem
 • Kush i ka bër disslike kësaj balade thjesht për inat, nuk vlen as 2 lek. Kjo është super këng dhe këndohet nga kjo super këngtare.

  Proletar HasanlliuProletar HasanlliuPřed měsícem
 • Oj fifi dosa mushk gamaric psikopatja

  Kukaj IrisaKukaj IrisaPřed měsícem
 • .

  Nuri IsmaniNuri IsmaniPřed měsícem
 • Super Fifi dhe Mc Kresha

  Krıstı DervıshıKrıstı DervıshıPřed měsícem
 • Thjesht e mrekullueshme. Super😮

  Ilir NergjoniIlir NergjoniPřed měsícem
 • sa me pelqen shum kjo muzik fifi je e mrekudhushme te kam gjan dhe mc kresha ju dua shum...... albania

  Fatmir HasaniFatmir HasaniPřed měsícem
 • Fifi je artisjta me e bukur edhe me e talentuar qe kam pa ndonjiher bravo ze I mrekullueshem vetem para zemer

  Blerina DemiBlerina DemiPřed měsícem
 • O zot sa I embel eshte zeri jot Fifi. Je artiste per tu krenuar. Vec ec perpara.

  helen osmanihelen osmaniPřed měsícem
 • Sto zborujs kazimi ?

  Pa50SD TutorialsPa50SD TutorialsPřed měsícem
 • Petrit sulaj leshko leket me jep moterqire

  mondi feckamondi feckaPřed měsícem
 • Kjo eshte petrit sulaj hajduti i antes me jep. Leket o moterqire

  mondi feckamondi feckaPřed měsícem
 • ch-visions.com/nameof-LabinotRexhaONAIR

  LabinotRexhaOfficialLabinotRexhaOfficialPřed měsícem
 • Bukur

  War prime AwesomeWar prime AwesomePřed měsícem
 • Fifi dhe mc kresha shum bkr super kenge bravooo 👏👏

  kejsi livekejsi livePřed měsícem
 • Thirrja ambulancen se pe lyp hhahahahahah😅😂

  gashialbin23 gashiialbingashialbin23 gashiialbinPřed měsícem
 • Valla zanin e fort e ki

  Rion FejzullahiRion FejzullahiPřed měsícem
 • A je ti dhurata jeme e zotit

  Eris GamingEris GamingPřed měsícem
 • A esht dashni kjo cka po m'ndodh Apo thjesht fiksimi radhes 😍😍

  Amelii AnxhiAmelii AnxhiPřed měsícem
 • shum mall ke pi o kresha

  Nertin RrapajNertin RrapajPřed měsícem
 • Teksti [Verse 1: Fifi] A është dashni kjo ça po m’ndodh Apo thjesht fiksim i radhës A je dhimbja e çmueshme Që me i kërku bekimin babës A je magjia që i jep frymë hanës Sa me pas fuqi me ndrru kufinjtë e hartës A je ti qaj që ka me lon me m’thirr Edhe idiot edhe shpirt A je ti qaj që une ka me i kërku falje Edhe pse ti ke bo gabim [Chorus: Fifi] 2x A je ti Dhurata jem e Zotit Mëkati jem i preferum Dashni Eksperiment i joti Më merr se s’po duroj ma shumë [Verse 2: Mc Kresha] S’ka kuptim as kanga Kur manga t’i fsheh prangat Kur vjen nata jom vet Edhe ka vjet që s’shoh andrra Tek e mramta osht për neve Jo për ata që na folin mrapa S’kanë kontroll thjeshtë lujnë rolin Intriganta, trapa, informanta Lajmroni zyrtart Ni vajzë në t’bardhë M’qëlloj me armë Frymën ma ka nalë Thirre ndihmën e parë Ajo që m’vrau qe një shenjtar’ E kom dashtë që n’shikim t’parë Edhe 100 plagë m’i marrë Vijë zvarrë m’i pa sytë e tu të zjarrtë Ti je oaza jem n’Saharë Ekstazë e artë m’ke bo mu varë Zoti na faltë jena mëkatar Dy lakmitar tu knu me gitarë Pangopsi e epsh si t’marrë A veç dy ëndrrimtarë Krenari e paparë Ti je thesar vlen ni thes ar’ Për mu je perfekt Un’ ziliqar Kur hupi n’det ty t’kom pulbardhë Zemrohëm vetë Po t’pres me ardhë [Bridge: Fifi] E unë sakrifikoj Edhe nëse bohna shkrum Se çdo ditë veç jom ka t’du ma shumë E tash unë du me t’n’igju ty Tepër bindshëm Me m’thanë ti që jom Psikopatja jote [Chorus: Fifi] 2x A je ti Dhurata jem e Zotit Mëkati jem i preferum Dashni Eksperiment i joti Më merr se s’po duroj ma shumë (I wish it never ended.)

  xoxoPřed měsícem
 • Uaaaa qfar zemra jeme fifi & mc kresha

  Pranvera BegaPranvera BegaPřed měsícem
 • Fifi dhe mc kresha jeni yje.

  Fatime AhmetajFatime AhmetajPřed měsícem
 • King

  Redon jashariRedon jashariPřed 2 měsíci
 • Shume bukur

  Vasil ZhupaVasil ZhupaPřed 2 měsíci
  • Best song in years

   Vasil ZhupaVasil ZhupaPřed 2 měsíci
 • JENI QENE ME TE MIRET E MERITUAT VENDIN E PARE PO NUK NDODHI PO VETEM MOS U DERZONI

  Bahri ShefkijuBahri ShefkijuPřed 2 měsíci
 • Congratulations, just beautiful.

  Arben FerhatiArben FerhatiPřed 2 měsíci
 • dhe kjo llogaritet Live ?!

  nectarinepennectarinepenPřed 2 měsíci
 • 😂😂😂😂😂😂😭😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ledja PezaLedja PezaPřed 2 měsíci
 • Kengtarja ime e preferuar eshte fifi. Gjith diten e kendoj ose e degjoj.

  X unicornX unicornPřed 2 měsíci
 • FIFI 1JE PZZ NE FAKT BKR E KE KNU POR E MORI FLORI MRAPA FLORIT E MERITOSHE TI HALLALL JE NJE NGA KENGETARET MA TE MIRA NEE BOTTEE💚💚

  sokol isufi isufisokol isufi isufiPřed 2 měsíci
 • Fitore absolute Eurovision 2019

  Agon NuhaAgon NuhaPřed 2 měsíci
 • Bukur

  Lucie MiftariLucie MiftariPřed 2 měsíci
 • Bukur

  Lucie MiftariLucie MiftariPřed 2 měsíci
 • Nuk a normal Mc kresha joooo shummmm i fort

  Atdhe KroniAtdhe KroniPřed 2 měsíci
 • koju će ti pizdu materinu ona govnarska američka zastava na jakni ??????????? jebala vas amerika ali pjesma je top!

  _zvone_95_zvone_95Před 2 měsíci
 • O zot çfar kajke

  Lindita JaijaLindita JaijaPřed 2 měsíci
 • 😳😔🙇

  Bella Just_meBella Just_mePřed 2 měsíci
 • Ju lumt goja vllaqkio Respect kingbossi 💥💥👌

  Call Me KiNGKiNG MatarajCall Me KiNGKiNG MatarajPřed 2 měsíci
 • Liri te pershendes

  Valbona TapijaValbona TapijaPřed 2 měsíci
 • Fifi smuna me jetu pa ty😍😍😍

  Luxhiana maliqiLuxhiana maliqiPřed 2 měsíci
 • Bukur por sikur edhe më bukur💐💜

  Esra RexhepiEsra RexhepiPřed 2 měsíci
 • skan gjetur ndonje kengetare nen 200 kile?. kenga eshte ok pa e pare ne ekran. haha

  Ordo DraconisOrdo DraconisPřed 2 měsíci
  • Sa idjotllek kjo qe thua ,, kjo goca as 80 si ka pse fol kot pa e njoft plus clidhje ka pesha ksaj kur ti po qeteson veshet me kete muzike ,ti sje per kete bote ,mundesisht mos e degjo fare kengen ,se meriton🤦 specie e neveritshme

   Edona MorinaEdona MorinaPřed 2 měsíci
 • Kresh je shembull pasha neren

  Mentor PeciMentor PeciPřed 2 měsíci
 • E degjoj per te paren her e spo me hjeket nga mendja sa kenge e mir e domethense 😊😊

  Remi sRemi sPřed 2 měsíci
 • super keng ti emeritoje ta fitoje kegen magjike super super super

  federica borghifederica borghiPřed 2 měsíci
 • Fifi je kralic shum e mir

  Elheme NerjovajElheme NerjovajPřed 2 měsíci
 • Bravo. Kan munngu qisi kenga !

  Adem HalitiAdem HalitiPřed 2 měsíci
 • Mc kresha eshte me i miri

  It's LuisIt's LuisPřed 2 měsíci
 • Je unike Fifi

  Ela SaraEla SaraPřed 2 měsíci
 • Fifi ti je tash BIG MAMA, se je ba si gjaja.

  Rosetta StoneRosetta StonePřed 2 měsíci
  • Popo a pot vje inati qe po knon mir a? Se si modele seshte se ka hy npun e me gjyku,,sa tru vogel je😂

   Edona MorinaEdona MorinaPřed 2 měsíci
 • Bravo , shum kenge e bukur 2019????

  Celi NazerajCeli NazerajPřed 2 měsíci
 • Vertet kenge e bukur

  Klevis ToshkaKlevis ToshkaPřed 2 měsíci
 • 👏👏

  FE ZA 9FE ZA 9Před 2 měsíci
 • Kenge shum e bukur

  john johnjohn johnPřed 2 měsíci
Video