Elvana Gjata - Pa Dashuri

#elvanagjata #padashuri #ermalmamaqi #2gishtmjalte
Official soundtrack "2 Gisht Mjaltë"
Produced by P I N T 🌶
Music & Lyrics: Arsim Bunjaku, Lyrical Son
Rec & Arrangenent: K Master
Mix & Master : PressPlay
Live Instruments:
Astrit Stafa - Guitar
Visar Kuqi - Bass Guitar
Valon Berisha - Drums

Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : lc@eastmusicmatters.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana
(C) 2019 East Music Matters

zhlédnutí
4,926,378

Komentáře

 • kenga me e bukur e elvanes kete vit gjithashtu tavolina e merzis kete vit 2019

  Fjolla RrezjaFjolla RrezjaPřed měsícem
 • Kut do hidhet filimi ne you tube???

  Albi RramciAlbi RramciPřed měsícem
 • I have always been an Elvana fan but anything Ermali Mamaqi touches is a successs! love the tune

  vicki kastrativicki kastratiPřed měsícem
 • turkeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  David IacobDavid IacobPřed měsícem
 • ❤️

  Young KingYoung KingPřed měsícem
 • Elvana te presim ne nje film tjter😊

  Filma-Pro24 officialFilma-Pro24 officialPřed měsícem
 • Best movie ever 😍😍

  Franceska BallaFranceska BallaPřed měsícem
 • Super yjeeeee 😍 😍

  Elona QejvanajElona QejvanajPřed měsícem
 • Suupppeerrr!😉

  Alvasa HoxhaAlvasa HoxhaPřed měsícem
 • 2 gisht mjaltë

  Bekim AhmetiBekim AhmetiPřed měsícem
 • Filmi eshte nje kryeveper. Te shkulen brinjet nga te qeshurat. Do shkoj ta shikoj prape.

  Coinador CompanyCoinador CompanyPřed měsícem
 • goo girl u are amaizing luv u

  BANGTAN BOYSBANGTAN BOYSPřed měsícem
 • Shum interesante ky film

  Nadire KalemiNadire KalemiPřed měsícem
 • Does anyone know how I can watch the movie if I'm not from Albania?

  A. S.A. S.Před měsícem
  • For now its only on albanian's speaking territories like Kosovo and Macedonia but soon they may released it on Netflix if the movie goes well

   Mia PeleschiMia PeleschiPřed měsícem
 • Shume.film i bukur 😀

  Bledi BudoBledi BudoPřed měsícem
 • Jepeni ne youtube kete dy gisht mjalt ose ne tv

  Kasilda DiaryKasilda DiaryPřed měsícem
 • Bravo elvana

  Ailin BreguuAilin BreguuPřed měsícem
 • OMG shume e bukur💝💓💖

  Dea MusarajDea MusarajPřed měsícem
 • Ti eja po të pres me mall 🙏 Nuk mund të jetoj vetem me fjal📲❤ Se ska çmë duhet kjo rini😐😊 PA DASHURI💑💏

  Sabina SufajSabina SufajPřed měsícem
 • nuk ka kenge me te bukur

  Daria AliajDaria AliajPřed měsícem
 • ch-visions.com/detail/video--c6l_Dw514A.html

  Cartoon'sCartoon'sPřed měsícem
 • Elvana Gjata ka filluar te behet hit i pelqyer per te gjithe publikun. 👑👑

  Landi HyseniLandi HyseniPřed měsícem
 • Deni ShotiDeni ShotiPřed měsícem
 • Elvana perfundimisht ky zhaner muzike te shkon me shume se cdo tjeter, bashke me albumin 3EP mund te them qe eshte kulmi I arritjes tende. Kenget e huaja sme kane terhequr fare, te preferoj te baladat.

  A LA LPřed měsícem
 • Kush mendon se Elvana eshte kengetarja me e mire.I LOVE YOU Elvana and your song

  erdi bekollierdi bekolliPřed měsícem
 • me pa durim pres ket film shpresoj qe te ket premijer edhe ne Maqedoi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰

  kefser isufikefser isufiPřed měsícem
 • Thejsht adhurim 😍 👏👏👏

  jugerta derrajjugerta derrajPřed měsícem
 • 💙💙💙💙

  Beti HoxhaBeti HoxhaPřed měsícem
 • 1:24 😍

  LovingByProxyLovingByProxyPřed měsícem
 • super 💐

  Gesi SulaGesi SulaPřed měsícem
 • 2:14 💣

  betim elshanibetim elshaniPřed 2 měsíci
 • Zeri me i bukur femeror❤️

  valarena sirixhivalarena sirixhiPřed 2 měsíci
 • Edhe keng edhe film, 2 kujtime shum te bukura.. Bravooo Elvana na rrenqethe me zerin tend fantastik

  Anxhela ValisiAnxhela ValisiPřed 2 měsíci
 • Ermali 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Lona LutfiuLona LutfiuPřed 2 měsíci
 • Bravoo elvana je fantastike ke nje ze te mrekullueshme

  Raisa ZelaRaisa ZelaPřed 2 měsíci
 • Je gjigande

  Ervin MarkuErvin MarkuPřed 2 měsíci
 • ❤️❤️❤️❤️

  Rudina IsaRudina IsaPřed 2 měsíci
 • Ka mundsi mo ndalosh se sjelluri kenge kurrre 😁🤩🤩

  Robert KociRobert KociPřed 2 měsíci
 • Dislike

  Bashkimxhela BashkimxhelaBashkimxhela BashkimxhelaPřed 2 měsíci
 • Me ne fund Dielli ne estrad u rikthye 🌹🌄☀️

  tur ademitur ademiPřed 2 měsíci
 • Mc kresha Edhe lyrical son Jon ne back vocal a mduket mu?

  Flamur ImishtiFlamur ImishtiPřed 2 měsíci
 • 🎤🎵🎶🎵🎶❤❤❤❤❤

  Virsan TabVirsan TabPřed 2 měsíci
 • Kosovaret i keni inspirim per muzik ... ende ishi me vaqe zela

  Reshat GadhiReshat GadhiPřed 2 měsíci
 • O Elvana, o lule🗻

  KIDA MUSICKIDA MUSICPřed 2 měsíci
 • A mendoni se Ermali Mund te Xhiroj nje Film Humoristik me Zhaner Botrorë ,unë Besoj Po ju ?!

  Jeton BujupiJeton BujupiPřed 2 měsíci
 • Tufja tok es led tolp🎶🎶🎶🎶🎶

  Ardit BushiArdit BushiPřed 2 měsíci
 • ❤❤❤❤

  Ajda LleshiAjda LleshiPřed 2 měsíci
 • SA MIRÈ qè po del DIKUSH me vazhdu filmat shqiptarè BRAVO e SUKSESE ERMALI

  User UserUser UserPřed 2 měsíci
 • super kenge

  Gramoz SylejmaniGramoz SylejmaniPřed 2 měsíci
 • kjo kenge eshte shume e bukur por problemi eshte ermali sepse kjo eshte hera e fundit qe do ta shohim ate ami ka per ta masakruar

  last chancelast chancePřed 2 měsíci
  • Buja ka buja ka me e myt gruja 😂😂😂😂😂

   Sabina SufajSabina SufajPřed měsícem
 • Ti i jep magji cdo gjeje😍

  Klea MeçkollariKlea MeçkollariPřed 2 měsíci
 • Ja ke vulen me kete kenge suuuper 🌟🌟🌟🤔🤔🤔😘

  Diana NajkolliDiana NajkolliPřed 2 měsíci
 • ╔══╗╔╗ ╚╗╔╝║║╔═╦╦╦╔╗ ╔╝╚╗║╚╣║║║║╔╣ ╚══╝╚═╩═╩═╩═╝this song

  bardh demabardh demaPřed 2 měsíci
 • Super elvana gjata 👍

  Arditi OfficialArditi OfficialPřed 2 měsíci
 • 👌

  Blerina BBlerina BPřed 2 měsíci
 • Elvana ...Ushqim I shpirtit

  Soniq SoniqiSoniq SoniqiPřed 2 měsíci
 • Me pelqen shm kreativiteti yt Elvana ,ti vertet s'di te ndalesh!! Por edhe pjesemarrja e Ermal Mamaqit nuk lihet pas me ne fund nje film i mrekullueshem mesi pres ta shoh ♡♡♡♡ ♡♡♡♡

  ROMAN REIGNSROMAN REIGNSPřed 2 měsíci
 • Aty ku kan dorë PINT e shkrinë👌

  EZ94EZ94Před 2 měsíci
 • Ylle je Elvana gjata

  Leart MobinLeart MobinPřed 2 měsíci
 • Like if Elvana is a great singer👩‍🎤 Comment if Elvana is a great actor💃 Like and comment if you think both! 👍

  Jack The BestJack The BestPřed 2 měsíci
  • I think both 😊

   Jack The BestJack The BestPřed 2 měsíci
 • 👑👑 Divaa

  tayna mamitayna mamiPřed 2 měsíci
 • 💥💥👏🏻

  Flori HetiFlori HetiPřed 2 měsíci
 • Like hala pa e ngu 🙈

  Shkelqim QorrajShkelqim QorrajPřed 2 měsíci
 • Pa fjale!🌶❣

  Dail KamuDail KamuPřed 2 měsíci
 • It' s wonderful song bravo Elvana gjata 😊😊😊😊😊👌👌👌💜💜💜❤❤💙💙

  Miranda pacukuMiranda pacukuPřed 2 měsíci
  • Mu me ka pelqy kjo kenge 😄☺

   Miranda pacukuMiranda pacukuPřed 2 měsíci
 • Sigurisht SPECAT nuk ndodhte ndryshe (anyway credits 2 Elvana and Co)

  Klejdja 444Klejdja 444Před 2 měsíci
 • Love this song and you too elvana 💋

  queen_ ernesaqueen_ ernesaPřed 2 měsíci
 • Nji super bravo edhe për Lyrical Son me këtë teks dhe mbi të gjitha që ja dhuroi Elvanes që ta ngrejë në nivele me të larta.

  Riseld ShehuRiseld ShehuPřed 2 měsíci
 • ❤❤❤❤

  Lilli MiLilli MiPřed 2 měsíci
 • Si nuk thash iher qe sme pelqen kjo keng ... i dua te gjitha kenget e kesaj esht unike

  Bena KapllaniBena KapllaniPřed 2 měsíci
 • Super e bukur je super @elvanagjata

  Diana CotaDiana CotaPřed 2 měsíci
 • Mesuat dhe ju te beni filma ps

  LOZIMLOZIMPřed 2 měsíci
 • Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  GuilleCarralGuilleCarralPřed 2 měsíci
 • Shume film I bukur😊😊

  Leni KumLeni KumPřed 2 měsíci
 • Great Loves From Azerbaijan !!! U'll be always number 1 for me, u r so perfect Elya, u r mmmm u r just amazing !!! Love u so much ) Azerbaijan -- Albania !!!

  Elshen MemmedovElshen MemmedovPřed 2 měsíci
 • Auu!vuk

  Majlinda HoxhaMajlinda HoxhaPřed 2 měsíci
 • Pse kam pershtypjen qe dashuria e pare e Ermalit ka qene Elvana, nuk e Di pse!!!!!!nga qe Kane qen bashke neper koncerte , dhe Elvana nuk e ka pare si te dashur por si shok, dhe Ermali nuk ka pasur kurr guximin tja thot,,,,

  Almir7371Almir7371Před 2 měsíci
 • O Elvana i dhe buk tani gz ,tani do shkr gazetat ...Per cin e ka ber Elvana kete kenge?A po jep ndonjë mzh Florit ? E tjr e the 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂(Shum e bukur kenga suksese e me tej ylli )(like kush mendo se Elvana ka nje ze super dhe eshte shum e bkr )?

  nete netenete netePřed 2 měsíci
 • Shum bukur ky film do te jet padiskutim shum i shikuar nga te gjith ne 🔥🔥❤

  Megi MegiMegi MegiPřed 2 měsíci
 • Hab keine Ahnung worum es geht, aber es klingt wunderschön ❤️

  Anna SAnna SPřed 2 měsíci
  • Schön

   ky tipiky tipiPřed 2 měsíci
 • Like nese eedhe ti po lexoje komentet dhe per cdo koment nga njerz te huaj ne muziken sfond, thjesht te vjen nje ndjesi e mbushur me jet dhe merr frym thell dhe falemderon zotin qe jeton ne epoken e Elvana gjates, Unikatilit, Alban skenderaj, dhe te madhin Ermal mamaqi...

  Emiljano LazeriEmiljano LazeriPřed 2 měsíci
 • Like kush menon qe Elvana ka talent😊♥️🇦🇱

  Dajana PepajDajana PepajPřed 2 měsíci
 • 😯❤😏👍👌

  Agent47 PUBGMOBILEAgent47 PUBGMOBILEPřed 2 měsíci
 • U fiksova 🙈 replay infinito 😍

  Ilda GjepaliIlda GjepaliPřed 2 měsíci
 • mrekullia e rradhës. 👏👏👏Elvana

  Romina BallaRomina BallaPřed 2 měsíci
 • 👏👏🔥🔥

  JULofficialchannelJULofficialchannelPřed 2 měsíci
 • 😍👏

  Amela MemaAmela MemaPřed 2 měsíci
 • Ca esht kjo

  Klau KlaudjaKlau KlaudjaPřed 2 měsíci
 • Perle kjo kenge dhe besoj qe dhe filmi do jete fimli me i bukur shqiptare do shkoj per Hollywood 😘😍😍

  Mr RoobbMr RoobbPřed 2 měsíci
 • Kenga shum e bukur... Por edhe filmi shum i bukur duket. Mezi po presh ta shikoj 🤩😊

  Driona CahaniDriona CahaniPřed 2 měsíci
 • Super 👍😘

  Taulant HotiTaulant HotiPřed 2 měsíci
 • 👏👏👏👏👏👏👏💓💓💓🌟🌟🌟🌟🌟🌟 Mbreteresh e kenges👑👑💞😍😘😘😘😘

  Loal 22Loal 22Před 2 měsíci
 • Oh nca i sherove shpirtin me kete ze moj Elvana Zeri yt i ngrohte te deperton ne rreshqet ne cdo ven te trupit 😍😆

  Loal 22Loal 22Před 2 měsíci
 • ne shqiptari mjafton te besh nje emer e pastaj edhe nese nuk kendon ose aktron bukur prap pelqehesh se shikon njeri me punen

  tony avtony avPřed 2 měsíci
 • DIVA ❤️

  Andrit BelushiAndrit BelushiPřed 2 měsíci
 • Song after song Elvana touches me with her voice and expressive face .. don't understand a word yet I am spellbound and hit the replay button over and over again .

  Christopher MelickChristopher MelickPřed 2 měsíci
  • İ'm learning Albanian language by Elvanas songs ))

   Elshen MemmedovElshen MemmedovPřed 2 měsíci
 • Elvana gjithmon unike🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞💋💋🌹💋

  Nikoleta BuziNikoleta BuziPřed 2 měsíci
 • Si mund ta shohim ne qe jemj jasht vendit

  Sujeta FariziSujeta FariziPřed 2 měsíci
 • Veq kryevepra sjell kjo elvana gjata diva me plot gojen nuk ka shqipria kengetare mat mir 🌹🌼

  Vitore TanushajVitore TanushajPřed 2 měsíci
 • Elvi ❤️🙏

  Marsela HoxhaMarsela HoxhaPřed 2 měsíci
Elvana Gjata - Pa Dashuri