Dafina Zeqiri - A e man n\'men

Dafina Zeqiri - A e man n'men
Listen/Download
Spotify: smarturl.it/AEManNmenSpotify
iTunes: smarturl.it/AEManNmeniTunes
AppleMusic: smarturl.it/AEManNmenAppleMusic
Deezer: smarturl.it/AEManNmenDeezer
Amazon: smarturl.it/AEManNmenAmazon

Music Produced by BledBeats
Lyrics: Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri
Music Melody: Varrosi, Dafina Zeqiri, Arianit Palaj,
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Video:
Producer Elena Kelmendi
Executive Producer Vigan Morina
Concept and Directed by Elena Kelmendi
D.O.P Petrit Ukehajdaraj
Screenplay Dina Morinaa
Drone Operator Arton Krasniqi
Editing and Color Grading Lee Berisha
Camera Assistant Milot Bunjaku
Published by: Bzzz Entertainment
Connect with Dafina Zeqiri
Instagram: smarturl.it/DafinaInstagram
Twitter: smarturl.it/DafinaTwitter
Facebook: smarturl.it/DafinaFacebook

zhlédnutí
4,201,504

Komentáře

 • shtini n'spotify krejt kengt e tua bre marova

  光Před 5 hodinami
 • E ka per mbretin ket kenge Noizy

  345gj 345345gj 345Před dnem
 • Ti je ti je gabimi im ti je Ti je ti je e kaluara ime je 💔😍 Fav part

  Baby GirlBaby GirlPřed 3 dny
 • Bravo dafina je me e mira te perqafoj fort 💜💜💜💕💕💕💖💖💖

  Leonel GrekuLeonel GrekuPřed 4 dny
 • Dafi 😍👏ur the best

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!Před 4 dny
 • Bravo dafina je me e mira 💞💞💞💖👏👏

  Leonel GrekuLeonel GrekuPřed 5 dny
 • Se pa ty un jam e lumtur dhe nuk du me tpa😎

  Klaudja 20Klaudja 20Před 6 dny
 • super👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciaoPřed 12 dny
 • Superrr super😍😍😍

  Martina PirjaMartina PirjaPřed 15 dny
 • ❤️😍

  Eduard AlijaEduard AlijaPřed 16 dny
 • Ti ngoj kangt qe pisi I kam Kater vjeq

  Aulon BalaAulon BalaPřed 25 dny
 • Mut je tu bo kohve fundit

  trim kushtrotrim kushtroPřed 25 dny
 • Bravooo dafina 1-shi. Urime 👑👑

  Landi HyseniLandi HyseniPřed 28 dny
 • Ncncnc qysh u ba me 20 operacione plastike qe karin tem dhez Me operacione Ti ki dal nga moda moti Sikur ato pushkat me dy gryka

  Book FraiBook FraiPřed 29 dny
 • SUPER dafina ost fantasike👏👏❤❤❤💗💋🇦🇱💙💙💟💟

  Ryve GashiRyve GashiPřed měsícem
 • Te lumt bravo si super star je 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🎤🏅☀️💎🐞

  Armandskurani SkuraniArmandskurani SkuraniPřed měsícem
 • nuk e du

  Tugba CgrTugba CgrPřed měsícem
 • Hi Unë jam braziliane dhe unë dëgjoj Dafina që kur isha adoleshent e dua shumë, dëshiroja një feat me një këngëtare braziliane (Anitta) në zhanrin e "fuego" do të ishte e ftohtë 😍 (A brazilian fan.. )

  May Bee_madMay Bee_madPřed měsícem
 • shtine ne spotify bre

  光Před měsícem
 • Super 😘😘😘

  erich rapierich rapiPřed měsícem
 • Im Škavell but i like this albanian song! Greetings from Serbia, Kosovo is Albania

  SRBIN Volim svoje a tude postujemSRBIN Volim svoje a tude postujemPřed měsícem
  • hahahhhhhahha

   Ahmet RexhaAhmet RexhaPřed měsícem
 • Ja qifsha turit kush e ka ba diss like se kjo asht Diva e 2 -yt mas Adelina Ismajlit

  Roberto LuciaRoberto LuciaPřed měsícem
 • si zakonisht,,asgje me shumë se berllog,,,personi dhe e ashtuquajtur kenga,,,per fat vetem nja 11 sekonda e durova,,,berllog

  toni giovannitoni giovanniPřed měsícem
 • Hec moj shka leshi osht ky spot krejt deshen 😩

  Pubg mobile 《KOMANDANT》Pubg mobile 《KOMANDANT》Před měsícem
 • qihu me dreqin se "suksesi" do tvij Ktu Per ni koh tshkurt

  Crash EddieCrash EddiePřed měsícem
 • This song has a good rhythm and I like it. I'm a big fan of Melinda Ademi and now I'm your fan. Diego Val is a friend of mine, he has just released his new video. Here is the link. I hope you like it. ch-visions.com/detail/video-HkzquChpm-8.html

  Cecelia DanielsenCecelia DanielsenPřed měsícem
 • Super kong

  Entela SerdariEntela SerdariPřed měsícem
 • ☄️🌟

  S. NovakuS. NovakuPřed měsícem
 • omg , how did i miss this release????? wooooo

  Dawn MoonWolfDawn MoonWolfPřed měsícem
 • ABAN ME FOL

  v vv vPřed měsícem
 • Super kenge 😇😇😇😍

  sadjona demajsadjona demajPřed měsícem
 • Rotes kleid und schachbrett iluminati

  LimiiLimiiPřed měsícem
 • Po shikoja commentet dhe shumica kan shkruar qe i duan dhe i pelqejn Dafina Zeqiri dhe Elvana Gjata. Perse nuk e bejn 1 kenge bashk keto dyja, meqense fansat ashtu ndoshta edhe duan. 1 duet me keto dy artiste do ishte perfekt.

  Orgesa EssaOrgesa EssaPřed měsícem
 • Sbi

  Mirjana SulajMirjana SulajPřed měsícem
 • STOP WITH THE TATTOOS ALBANIAN WOMAN! ITS UGLY AND MAKES OUR WOMAN LOOK LIKE DIRTY TRASH!!!

  range ROVERrange ROVERPřed měsícem
  • A nuk ke ndonje problem tjeter?

   Le DiaLe DiaPřed měsícem
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

  Bujare BalajBujare BalajPřed měsícem
 • DIVË

  Mukbang LoveerMukbang LoveerPřed 2 měsíci
 • I don't speak the language just feeling her vibe but sounds like she's saying I'm a man I'm a man?

  Tm MediaTm MediaPřed 2 měsíci
  • +cute but psycho LOOLLL! shit I was way off, thanks for clarification!

   Tm MediaTm MediaPřed měsícem
  • hahaha no she does not say I M A MAN , she says “a e man n’men” and it means “do you remember”

   cute but psychocute but psychoPřed 2 měsíci
 • My women crush 😍😍😍😍

  Boy With LuvBoy With LuvPřed 2 měsíci
 • Copy : Rita ORA - For you

  Farije MehmetiFarije MehmetiPřed 2 měsíci
 • 🥰🥰

  Music remix 2018Music remix 2018Před 2 měsíci
 • 👑

  Bini SBini SPřed 2 měsíci
 • Shume style, e kapa 😜❤️

  Fya LoveFya LovePřed 2 měsíci
 • Super kenge..super Dafina

  Aleks GorajAleks GorajPřed 2 měsíci
 • Superrrrr!😍

  Margarita PalluciMargarita PalluciPřed 2 měsíci
 • Te dua pa fund

  Loresa BerishaLoresa BerishaPřed 2 měsíci
 • Hahahahahahhahahahaha Qka osht more kjo kang ik oj pidh qite se ski lidhje me muzik

  LinaLinaPřed 2 měsíci
 • I love this song

  era iberdemajera iberdemajPřed 2 měsíci
 • The Queen 👑

  Bruna DashiBruna DashiPřed 2 měsíci
 • Hala tu fol per at qe se "Do" 😂

  Braian GjilaniBraian GjilaniPřed 2 měsíci
  • Hahahahahah

   Horror GamingHorror GamingPřed 2 měsíci
 • Porno Daffy 🔞

  Hashim ThaçiHashim ThaçiPřed 2 měsíci
 • This song is great to say bye motherf****er 👋 u will miss me but I wont be there for u anymore🙄

  my 1 & only lovemy 1 & only lovePřed 2 měsíci
  • thank you very much for explaining the meaning :)

   Jazmín G.Jazmín G.Před 2 měsíci
  • song talks about a guy who left her and now she's happy without him🤗🤗 a e ma n'men' means is it still in ur mind? (the day u left me)

   my 1 & only lovemy 1 & only lovePřed 2 měsíci
  • :o what does A e man n'men mean?

   Jazmín G.Jazmín G.Před 2 měsíci
 • Dafina bre ma e mira je

  Art MarinarArt MarinarPřed 2 měsíci
 • Une nuk e pelqej dafinen as si gengtare as si piktur.

  Tim ferTim ferPřed 2 měsíci
 • Po me fry nji er me ti heq ato gjethet ca ndodh 😂😂

  kristi drizikristi driziPřed 2 měsíci
 • Bol me kta Tattoo edhe botox

  M LM LPřed 2 měsíci
 • Diva

  Grisi kevinGrisi kevinPřed 2 měsíci
 • rrugaqe ordinere

  saranda cinasaranda cinaPřed 2 měsíci
 • I provoj krej karat e fames botrore nuk dheziii hajt pi kthehna shqiptarve se shqiptart si dele kthehen meniher me perkrah n momentin kur ajo ska dasht me ni per fasna t vet bich

  Hiphop BSHiphop BSPřed 2 měsíci
 • diva qe ka aq shume fuqi ne te gjitha kenget ,ze briliant suksese e dashur,te kam lakmi per fuqin dhe guximin

  Trimore NuhiuTrimore NuhiuPřed 2 měsíci
 • Hajt kurva dreqit shko te zezaki yt... pthuu nanen e nanes ty...

  Big Bang'oBig Bang'oPřed 2 měsíci
 • ndoniher njeriu ngec ne jet si peshku ne grrep. per ty dafina shum suksese kanga shum e mir

  Vlora ademi behluliVlora ademi behluliPřed 2 měsíci
 • Vlersojeni per anen profesionale dhe jo jeten personale..Zeri perfekt me i vecanti lov you👸💖

  Blerina MarkeBlerina MarkePřed 2 měsíci
  • Blerina Marke ,jena njerez qe i duam kritikat negative ne publik!Ja merr mendja njerit,qe na jena engjellore! Nje fjale e urt thot: „Nese smund te thuash diqka te mire...hesht!“ Patsh fundjave te kendshme🌸🌞

   Mesi RamadaniMesi RamadaniPřed 2 měsíci
 • Kurv e madhe Mare mu desh met Pa Familia cullak mare ja more fryren krejt shqiptarve

  Visar EtemiVisar EtemiPřed 2 měsíci
 • PORNO-Klip 🤮

  Astrit MuqajAstrit MuqajPřed 2 měsíci
 • Se ti don mu kthy prap te un boy;)

  Merlin KadrijaMerlin KadrijaPřed 2 měsíci
 • I just found this song,and i dont know this weird language...But a great one.

  DoggeDoggePřed 2 měsíci
 • Sa keq je je ndare nga ledri dafina ishit cifti me super

  Elio BiboElio BiboPřed 2 měsíci
 • Brava dafina eshte nje kenge shum e bukur

  Mira JahollariMira JahollariPřed 2 měsíci
 • Mungon Dafina e "Veq ti" e "Bloodah"...

  Arminda hoxhaArminda hoxhaPřed 2 měsíci
 • Mi piace questa canzone ❤

  Sexy GirlsSexy GirlsPřed 2 měsíci
 • Lop pa nder pa moral sdi si ske turp pi familjarve tu pi prindve tu pak

  Bekim KoxhaxhikuBekim KoxhaxhikuPřed 2 měsíci
 • Je hit o daf

  Fatbardha CaniFatbardha CaniPřed 2 měsíci
 • 👍👍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💎💎💎💎💎

  Fatbardha CaniFatbardha CaniPřed 2 měsíci
 • A eshte dafina nje nder kengetaret me te mira shqiptare? LIKE NQS MENDONI SI UN😆👌👌👌

  Angel's Mum and DadAngel's Mum and DadPřed 2 měsíci
 • Diva❤❤

  Mali SadikuMali SadikuPřed 2 měsíci
 • Shum palidhje bre 🙄

  Bledar kryeziuBledar kryeziuPřed 2 měsíci
 • PER VIDEO KLIKO KETU ch-visions.com/detail/video-g2cxrueaW7k.html

  online liveonline livePřed 2 měsíci
 • Dafyy and elvana the divas ... TJ sh fake sh kot sh kalamaca

  Irena DervishiIrena DervishiPřed 2 měsíci
 • IAM FAMOUS IN GREECE BUT I NEED SOME SUBSCRIBERS FROM ALBANIA.

  TUSTUSPřed 2 měsíci
 • Sa e bukur ke qon moj coc qish i ke bo fetyres me kto operime plastike

  Mraxmeta MraxmetaMraxmeta MraxmetaPřed 2 měsíci
 • Kujna ja qit kit muzik

  PCIT OFFICIAL TVPCIT OFFICIAL TVPřed 2 měsíci
 • Fenomenole 💖💖💖

  JaninaJaninaPřed 2 měsíci
 • Bravo dafina eshte nje super keng 👏👏👏👏 Mendoj se .vall kjo keng eshte kushtuar ledri vules ??🤨🧐🧐🧐

  ylli limaniylli limaniPřed 2 měsíci
 • Allahile per cilin e ki fjalen se ike nrru aq shum sa qe spo dihet kujt ja ke dediku

  Taulant BoossiTaulant BoossiPřed 2 měsíci
 • per Ledrin e ke apo per noyzin

  love storylove storyPřed 2 měsíci
 • Plaudits to Elena

  Skirton PruthiSkirton PruthiPřed 2 měsíci
 • bitch

  SHkurte BytyqiSHkurte BytyqiPřed 2 měsíci
 • 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏

  JULofficialchannelJULofficialchannelPřed 2 měsíci
 • Nese i ben Like ketij komenti dhe Subscribe kanalit tone, te uroj qe ne jete te mos te te mungoje asgje, as shendeti, as dashuri, as paraja :-)

  Klissura 2Klissura 2Před 2 měsíci
 • Wow super hit dafina love you urime zemer 😍😍😍😘😘😘😘😘😉😉😉👯👯👯👯👯👯👯👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💓💓💓💓💖💖💗💗💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Er IonEr IonPřed 2 měsíci
 • Pse nuk po e luan nje filem erotik 🤨

  BeKiM DeMiRiBeKiM DeMiRiPřed 2 měsíci
 • Ti don mu kthy te un prap po mos u kthe ma se t hi shkelma deri te dera s t lshoj ma 😜😂🔥❤

  Show BiziShow BiziPřed 2 měsíci
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

  Driton HaliliDriton HaliliPřed 2 měsíci
 • 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸 Dafina zeqiri asht princess e kengatarve te kosoves

  Nakije MorinaNakije MorinaPřed 2 měsíci
 • Bravooo Dafina kush mendon qe ja ka detiku Ledrit kte keng like komentit 👌😍😍😍😍

  Ersa ErsaErsa ErsaPřed 2 měsíci
 • Film

  Jerma VogliJerma VogliPřed 2 měsíci
 • Truly amazing Woman, Much Love

  Michael WeaverMichael WeaverPřed 2 měsíci
 • pretty, sexy, style, fashion, great loryc, great voice, big up

  Adelina SylejmaniAdelina SylejmaniPřed 2 měsíci
 • Shume sexy . Video klip perfekte je mrekulli❣️👌

  Le DiaLe DiaPřed 2 měsíci
Dafina Zeqiri - A e man n\'men