Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/BrunoXFlori
Music by : Flori Mumajesi
Lyrics by : Flori Mumajesi
Production by: Threedots
Connect to Instagram
instagram.com/iambrunooooo
instagram.com/iamflorimumajesi

zhlédnutí
20,019,814

Komentáře

 • Bruno me pelqen shume kjo kenge ja ke bo vetes 💖💖💖💖💖💖💖💖💝💖💝💖💖💝💝💝❤❤❤❤❤❤

  Nexhat RamadaniNexhat RamadaniPřed 12 hodinami
 • A thu te te fal

  Albion RamaniAlbion RamaniPřed 2 dny
 • 🇦🇱💓💓 ja ke bo vetes

  Emma EmmakiEmma EmmakiPřed 3 dny
 • Nje dyshe super ju dua shume te dyve nga Xhuana Zeqiraj jam fansa florit

  moca zezmoca zezPřed 5 dny
 • Nje dyshe super

  moca zezmoca zezPřed 5 dny
 • Le le le leje leje leje😎

  Adi AzemajAdi AzemajPřed 6 dny
 • Mir jubaft you to make

  Landi kryeziuLandi kryeziuPřed 8 dny
 • Shum pak tekst amo me shum kuptime dhe domethenje like nese ju pelqen ky super teksti👌😍

  Babaa Stars AlbaniaBabaa Stars AlbaniaPřed 8 dny
 • Very good love you music

  ioanna foreverioanna foreverPřed 9 dny
 • Ja ke qi ropt me ket keng 🔥🎤

  Mercedes 1Mercedes 1Před 10 dny
 • Super Music. 💪💪

  Viko MecajViko MecajPřed 13 dny
 • E kam fiksim ket keng

  Ayet ShamoAyet ShamoPřed 17 dny
 • Super kenge.

  Ida QendroIda QendroPřed 18 dny
 • 💕💕💕💕💕

  Παρασκευη ΤσεπελεΠαρασκευη ΤσεπελεPřed 20 dny
 • sa e bukur kenga 💖💞💕💙❤🧡💚💛💜❣💓💘💌💟💝

  manjola matamanjola mataPřed 20 dny
 • shum shum mire

  Klevi HoxhaKlevi HoxhaPřed 21 dnem
 • Ja ke ba vetes

  Shkurte PukaShkurte PukaPřed 21 dnem
 • Super kenge🌹🌞🌚🌻🌺🌼🗼🗿🗽💐💍💎⭐🌟🌟🌟🏆😀😀😀

  Anideni2019 SadikuAnideni2019 SadikuPřed 23 dny
 • Shumm mir ju lumt.

  Muhamed MusliuMuhamed MusliuPřed 24 dny
 • Kush lexhon comente the ndegjon musiken e le ni like shum e bukur kanga!!!!

  Ediola MustafaEdiola MustafaPřed 24 dny
 • ta lafsha motren shtatzan

  PaBloo EscoBarPaBloo EscoBarPřed 26 dny
 • Rrespekte jeni te mrekullueshem 😘😘

  Κατερινα ΔερβισηΚατερινα ΔερβισηPřed 27 dny
 • Alma MujaxhiAlma MujaxhiPřed 28 dny
 • Super

  Ολσι ΣαλονικαΟλσι ΣαλονικαPřed 28 dny
 • 2019😎😎🤓🤓🤓😎

  Anonymous AnonymousAnonymous AnonymousPřed 29 dny
 • 2019...!!

  For 2 KidsFor 2 KidsPřed 29 dny
 • 👍

  Adnan ZhilivodaAdnan ZhilivodaPřed 29 dny
 • Jake bo vetes 😂👍

  Sabedin RahimiSabedin RahimiPřed měsícem
 • musa aliyasarmusa aliyasarPřed měsícem
 • Bravo flori

  Skender KosumiSkender KosumiPřed měsícem
 • Aj qe kerkon ta falin dashnit e radhes gabon se dashurive su kerkohet falje po gjehet nje me mir se para e harrohet e para ja le radhen dashnis se re

  Ciljeta GavociCiljeta GavociPřed měsícem
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍

  Blerina balBlerina balPřed měsícem
 • hxu

  eduart zunaeduart zunaPřed měsícem
 • Ke nj ze engjellor brunooo bravooo duksejeee❤❤❤❤

  ada adelajdaada adelajdaPřed měsícem
 • Flori i bukurr je pooo ma i bukur se bruno s jeee brunooo si yylll botee aaaa❤❤❤❤👄💋💋💋💞💞💞💟💟💓💓💓🌹🌹🌹🌹😙😙😘👼👼👼👼👑👑👑👑👑 siiiiii ❤❤❤❤aaa

  ada adelajdaada adelajdaPřed měsícem
 • super kenge from Australia beautiful song veryyyyyyyyyyyyy] beautiful

  Aleks BallaAleks BallaPřed měsícem
 • 👍👍🎧

  artihayabusaartihayabusaPřed měsícem
 • Shum bukur

  garena free fire shqip12garena free fire shqip12Před měsícem
 • 😥😥

  Ina InaIna InaPřed měsícem
 • bravo flori dhe bruno

  Marjo PellumbiMarjo PellumbiPřed měsícem
 • Kush e degjon akoma 2019 like

  garena free fire shqip12garena free fire shqip12Před měsícem
 • Like kush e degjon kte kong ne 2019

  ANDI ANDIONANDI ANDIONPřed měsícem
 • Dy👍jeni

  Gela GelaGela GelaPřed měsícem
  • 😘😘😘😘💝💝💝💝💖💖💖💖💞💞💑💑💑🙌🙌🙋🙋

   Gela GelaGela GelaPřed měsícem
  • E adhuroj kete kenge

   Gela GelaGela GelaPřed měsícem
  • 👏👏👏👏

   Gela GelaGela GelaPřed měsícem
 • Flori ft.Bruno jeni super

  Krıstı DervıshıKrıstı DervıshıPřed měsícem
 • Love

  Miti BakaMiti BakaPřed měsícem
 • Pravo

  Miti BakaMiti BakaPřed měsícem
 • Shume e bukur 💋💋👌👌💕💕👑👑

  Dyleman VukaDyleman VukaPřed měsícem
 • Like nese dhe ty te kujton dikë kjo kengë😍

  Marjus BarjamajMarjus BarjamajPřed měsícem
 • 😜😜😜😜😜

  Anduena DemajAnduena DemajPřed měsícem
 • 👌👌 .

  Sh3ro 666Sh3ro 666Před měsícem
 • Super bashkpunim kush mendon keshtu like

  lorena gjonilorena gjoniPřed měsícem
 • Flori eshte njeri prej kengetareve me te mire shqiptar , po jo me i miri ! se ka plot tjere te mire

  hiko camihiko camiPřed měsícem
 • 06.04.2019🇬🇧

  Diara araidDiara araidPřed měsícem
 • Ti kisha dhene me te mirat e jetes sma ke bo mu ja ke vetes .😒😒

  kika psathakika psathaPřed měsícem
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍

  Vera LleshiVera LleshiPřed měsícem
 • Kush mendon se cunat e three dots jane kengeteret me te mire

  Irena VrapiIrena VrapiPřed měsícem
 • Nese me ke dash pak nese mke dash pak a thu te te fal hahahaha ❤❤

  Flava BitriFlava BitriPřed měsícem
 • Kush gaboj ti gjeje midis meje e teje .. bravo 👏 cunat shume kenge e bukur 🌹🌹💐💐

  Nertila OsmaniNertila OsmaniPřed měsícem
 • I love this song

  Majra NezajMajra NezajPřed měsícem
 • 😀😀😀😀😀😀😀😀😆😆😆😆😆😅😅😅😅💏💏💏💏💏💏💏💏

  Mobile GamerMobile GamerPřed měsícem
 • ch-visions.com/nameof-LabinotRexhaONAIR

  LabinotRexhaOfficialLabinotRexhaOfficialPřed měsícem
 • Like ju lutem kush eshte duje degjuar kengen dhe nese e don brunon dhe florin si kengetar me te mir ne bot beje like♡♡♡

  Edita HoxhaEdita HoxhaPřed měsícem
 • Ti kisha dhon me te mirat e jetes

  cami vlorcami vlorPřed měsícem
 • ♥️♥️♥️♥️♥️😱😱😱😱👍🏻

  Elif LonaElif LonaPřed měsícem
 • Love this music!So, so much!💖💖💖

  Leila GreenLeila GreenPřed měsícem
 • Suuuupeeeerrrrrr

  Anxhela HasallaAnxhela HasallaPřed měsícem
 • [Flori 2x:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Se nuk vij mo mas teje Edhe ti mas meje Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Kush gaboi, ti gjeje Midis meje-teje Le-le-le leje, leje leje [Flori 2x:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Deje veten deje Mos me dit kush je je Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Dhe kur me mu fleje Fshehje zemer fshehje Le-le-le leje, leje leje [Flori x2:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

  Klaudjo PepiKlaudjo PepiPřed měsícem
 • Pm

  Qendresa HenciQendresa HenciPřed měsícem
 • Braviii je njeshi në shqipëri brunoo

  gentian desarigentian desariPřed měsícem
 • Flori Mumajesi = Klajdi Haruni Zeri njesojjj krett

  Arkan NikajArkan NikajPřed měsícem
 • B Br Bru Brun Bruno💚💙💜💕💞💖❤💕💕 F Fl Flo Flor Flori 😻😻💖❤💕💞

  Sajmir LushiSajmir LushiPřed měsícem
 • Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Se nuk vij mo mas teje Edhe ti mas meje Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Kush gaboi, ti gjeje Midis meje-teje Le-le-le leje, leje leje [Flori 2x:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes [Flori:] Deje veten deje Mos me dit kush je je Le-le-le leje, leje leje [Bruno:] Dhe kur me mu fleje Fshehje zemer fshehje Le-le-le leje, leje leje [Flori x2:] Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht pak Nese m'ke dasht sado pak A thu te te fal A thu dot m'fal [Bruno x4:] T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

  Klea BaniKlea BaniPřed měsícem
 • Super keng😍🙌

  GIMI OfficialGIMI OfficialPřed měsícem
 • V gul

  Race RaceRace RacePřed měsícem
  • Ja ke Bo vetes

   Luis HasaLuis HasaPřed měsícem
 • 💖💖👏👏👏👏🌟🌟🌟👍👍👍👍

  mariola elmazimariola elmaziPřed měsícem
 • cool

  Mira ManceMira MancePřed měsícem
 • 17 Mio views without a music video 👏

  A. GervallaA. GervallaPřed měsícem
  • A. Gervalla i kan blere

   Le DiaLe DiaPřed měsícem
  • Now 18 mio 😍👐🇦🇱

   kiba.97kiba.97Před měsícem
 • Grazie di esistere il signore ti protegge sempre grazie per la tua musica le tue canzoni sono tutto per me.❤🙏🙏🙏🙏

  Edi SheshiEdi SheshiPřed 2 měsíci
  • 😂🤣☹😋❤♥️🏥🏢🤩😘😎❤😋🙄♥️🍾🍹🎀🎀🍹👰🤨☹😗👼🤗👑😏🙄😋❤😎♥️🍾🏢😘😘🎀🍹🏥🤩🍰🎉😍🤣👸🎂🤪😂🤪👰🤨☹😗👰🤨☹👼👼🤗😏🙄❤😎☺

   Magbule NuhiuMagbule NuhiuPřed 2 dny
 • Flori esht Legend a ky Bruno ket as mi rujt Lopt se kisha lane

  M 6M 6Před 2 měsíci
 • 😔😔😔😔

  Taibe KadriuTaibe KadriuPřed 2 měsíci
 • Shume bukur dhe Flori dhe Bruno. Jeni njesha qe te dy 💖💖💖❤❤

  Flava BitriFlava BitriPřed 2 měsíci
 • Super muzika

  Big France & AlbaniaBig France & AlbaniaPřed 2 měsíci
 • Flor je njesh super fare

  Flava BitriFlava BitriPřed 2 měsíci
 • 2019????????????????????

  albi trocialbi trociPřed 2 měsíci
 • Unë mendoj se këta çuna janë këngëtarë botrorë

  Bekim AhmetiBekim AhmetiPřed 2 měsíci
 • Super super super

  Arlina AArlina APřed 2 měsíci
 • 👌👌👌

  Ledio LedioLedio LedioPřed 2 měsíci
 • like nese mendon qe kjo kenge eshte perfekte e bere nga dy kengetaret me te mire ne shqiperi

  Megan KociMegan KociPřed 2 měsíci
 • Flori+Bruno=Perfection

  A. GervallaA. GervallaPřed 2 měsíci
 • ch-visions.com/detail/video-3wwausg49xc.html

  Glejvis officialGlejvis officialPřed 2 měsíci
 • Esht shum prekse si keng

  Rexhinabano BanoRexhinabano BanoPřed 2 měsíci
 • I broken my replay button 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

  Johana RamolliJohana RamolliPřed 2 měsíci
 • ***************55555555555555555555555555555

  Landi kryeziuLandi kryeziuPřed 2 měsíci
 • Ju jeni me te miret ne bote 🤩

  Gdgd HshdhGdgd HshdhPřed 2 měsíci
 • Bravo🙌🙌🙌

  Ada OtrAda OtrPřed 2 měsíci
 • Ropt ja qifsha ja ka ba vetes e ma ka ba mu

  EVFEVFPřed 2 měsíci
 • Jeni dy yje qe shendrini NE muzike ju dua shume three dots

  Irena VrapiIrena VrapiPřed 2 měsíci
 • 0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55 2:56 2:57 2:58 2:59 3:00 3:01 3:02 3:03 3:04 3:05 3:06 3:07 3:08 3:09 3:10 U lodha pak por ja vlen :) Like komentit te pakten 😉

  Indrit JahajIndrit JahajPřed 2 měsíci
 • Bravo

  Dorian BlakajDorian BlakajPřed 2 měsíci
 • A asht naj Kush sub per sub

  medard Markumedard MarkuPřed 2 měsíci
Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes