Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete
Produced by PRYGO (Royal Music Group)
Text: Fatmir Muja
Mix&Master: Johan Bejerholm & Prygo
Producent Executive:
Blero Muharremi

zhlédnutí
3,284,557

Komentáře

 • Si peder je Blero

  Bujar SedolliBujar SedolliPřed dnem
 • veq tetuta shum mir i paska dhen turit shum paska ndryshu nuk e njofta thash naj tetut tjeter

  kenzzza pollldeekenzzza pollldeePřed 10 dny
 • Super super na kenaqet bravo

  Dorina DorinaDorina DorinaPřed 11 dny
 • 😥

  Jessica JessicaJessica JessicaPřed 12 dny
 • اكو عرب هنا مصري 🇪🇬

  kareem ayman Statuskareem ayman StatusPřed 12 dny
 • 🇪🇬FromEgypt love you 🇪🇬

  kareem ayman Statuskareem ayman StatusPřed 12 dny
 • one of the best.... best regards from Germany!

  steffen förstersteffen försterPřed 13 dny
 • Super kenge bravo 😍

  Dorina DorinaDorina DorinaPřed 14 dny
 • Vec kame ardhe me pa se shkrume jame ba😔😔😔😔😥😥😥😰😰😰💔💔💔😭😭😭😭😭😭

  dita ditadita ditaPřed 15 dny
 • Bravo 🌸🌼🌸🌺🌼🌺🇦🇱

  PaolA PaolaPaolA PaolaPřed 15 dny
 • Blero super me baladat tua 👌👌👌🇦🇱👍

  Gentjana PerpalajGentjana PerpalajPřed 16 dny
 • 😢😢

  Efii MeliiEfii MeliiPřed 17 dny
 • Ani ti Botox baju !!!

  Enis GjerdaniEnis GjerdaniPřed 23 dny
 • O more guban !!!

  Enis GjerdaniEnis GjerdaniPřed 23 dny
 • 😞

  albania shkoderalbania shkoderPřed 24 dny
 • Dy legjendat Jane bashkuar dhe kan sjell nje super hit.

  Era JahaEra JahaPřed měsícem
 • Blero dhe Teuta po shkelqejn ne kete hit.

  Era JahaEra JahaPřed měsícem
 • 🎶💖💖🎶

  Jeta SprovaJeta SprovaPřed měsícem
 • Teuta Selimi je si Shpirt

  Boni DurresBoni DurresPřed měsícem
 • Kjo edht super kg zeri teutes te myt na kishin mungu kto kg

  Fushe arrez je MirditeFushe arrez je MirditePřed měsícem
 • In English or Deutsch ?? 😏😑

  JoeiJoeiPřed měsícem
 • Teuta shum paska ndryshu??

  Havushe TairiHavushe TairiPřed měsícem
 • O zot shum keng e mir ma gjeg shpirtin nuk du falje as meshir as te du as lamtumir vec kam ardh me tpaaa se malli mka mar shummmm

  Adisa NuhiAdisa NuhiPřed měsícem
 • Zemren e fhyne me qka don me nxhit💔💔💔😭😭

  Bilal MarolliBilal MarolliPřed měsícem
 • Vec kam ardh me tpa se malli mka vra😔😔😔💔

  Diara araidDiara araidPřed měsícem
 • 🕋👁️👶👁️🕋💞👶💞🙇🛫🛫🛫🛫🛫🛫🛫🛫🛫

  Bujar GurguriBujar GurguriPřed měsícem
 • 😞😞

  Paola OlaPaola OlaPřed měsícem
 • Super keng Bravooo

  fiqirete mehmetifiqirete mehmetiPřed měsícem
 • Zeri fantastik i Teutes e zbukuron kengen

  VisiVisiPřed měsícem
 • Keng superrrrr😍😍😍

  Brikena HyseniBrikena HyseniPřed měsícem
 • Veç e kam pa dhe kam ik betohem Kète kam bèr😢 Pika e kènges👍🏻

  Xoxa DokoXoxa DokoPřed měsícem
 • Na kopjove izraeliten ,,hebreish ,,po rendsi ka qe keng e mire

  Petrit SelimiPetrit SelimiPřed měsícem
 • Bravo sa e bukar je edhe konga o kan shumm e mire (fallen per qysh e kam shkru

  Myrvete IdriziMyrvete IdriziPřed měsícem
 • 😭😭

  boys Mjekraboys MjekraPřed měsícem
 • Vec du me tpa se malli mka vra😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔

  Matilda NikolliMatilda NikolliPřed měsícem
 • Fatmir Muja ben super tekste & Bleros i shkojne shume baladat ... me knaq me ate zerin e vecante

  Love LoveLove LovePřed měsícem
 • Teuta o e rryeme per kit far lloji tmuzikes :P :D

  ALBOGRAFIALBOGRAFIPřed měsícem
 • They’ve copied the song from an Israelian Singer Called Eden ben zaken♥️ ch-visions.com/detail/video-vTDjXjZO_hk.html Anyways great song😍

  Bu BuBu BuPřed měsícem
 • Shume kenge e vecante bravo te dyveee

  Fabio MuratiFabio MuratiPřed měsícem
 • wtf paska ndodh me ftyren e teutes?

  AREYOUCRAZY AREYOUOUTTAYOURMINDAREYOUCRAZY AREYOUOUTTAYOURMINDPřed měsícem
 • teutën prej se e kam parë mu ka dukur e bukur si dhe zēri i saj uau

  Mirelb AfatsumMirelb AfatsumPřed měsícem
 • ❤️lena❤️

  Mario SejdiuMario SejdiuPřed měsícem
 • kenga fantastike kengetaret te dy 👏👏👏

  Fatbardha HakajFatbardha HakajPřed měsícem
 • Shum bukur 💙👌

  florjana Gjokajflorjana GjokajPřed měsícem
 • Te lumt shum muzik e bukur

  Ebip MiftariEbip MiftariPřed měsícem
 • Je numer 1 blero

  Ebip MiftariEbip MiftariPřed měsícem
 • Bravo nje bashkepunim super !

  Albana AbazajAlbana AbazajPřed měsícem
 • 😍😍😍

  Albania ForeverAlbania ForeverPřed měsícem
 • Blero je nishi per ket pun qi je tu e bo edhe inagjit dojn po nuk e pranojn prej inatit je i modh

  Lugina SHqipeLugina SHqipePřed měsícem
 • bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

  Gianni gambelliGianni gambelliPřed měsícem
 • E myti operacjoni teuten blero mbret i muzikes rrespekt

  Dervish RexhaDervish RexhaPřed měsícem
 • Teuta bash Bom ka bo taka ndreq Kengen💐

  Do NitaDo NitaPřed 2 měsíci
 • vow blero qfar balade super kenge nje bravo per te dyj

  shenoll sejdinishenoll sejdiniPřed 2 měsíci
 • 👏👏👌😘😘😘😘💐💐💐💐💐suksese

  Ariel ArielAriel ArielPřed 2 měsíci
 • po shum e pashke dashur bleron

  Florentina TopalliFlorentina TopalliPřed 2 měsíci
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘

  Kastriotis PapadakisKastriotis PapadakisPřed 2 měsíci
 • Nuk du falje as mëshir....😣🙄🙈

  Engjull Lo.Engjull Lo.Před 2 měsíci
 • Bravo 👏👏👏

  Armelio kutiArmelio kutiPřed 2 měsíci
 • Ca zeri blero kendon qet

  Mimi CocoMimi CocoPřed 2 měsíci
 • Teut a je ti ?? 🧐

  Doruntina KokollariDoruntina KokollariPřed 2 měsíci
 • Me fal

  Skender SylajSkender SylajPřed 2 měsíci
 • Super keng super ze 💋💋

  Violeta VeliajVioleta VeliajPřed 2 měsíci
 • 💚💚🌟🌟💙💙❤️❤️💸🎁🎁🏘️🏘️⚡️🌼🌼 ⚡️💥💥🍀🍀💛💛 *Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit 2000 vjet më parë.* *Nga gjaku i Jezu Krishtit kemi jetë të përhershme.* *Vetëm besoni!*

  Larry ChatanuggsLarry ChatanuggsPřed 2 měsíci
 • Brava Blero si gjithmon ❤❤❤

  Nisa LleshiNisa LleshiPřed 2 měsíci
 • Shkrum jena ber dhe per met meju pas juve si kengetar me hite

  Petrit SelimiPetrit SelimiPřed 2 měsíci
 • very nice

  Roland HalilajRoland HalilajPřed 2 měsíci
 • Bravo Blero

  Sadik HasaniSadik HasaniPřed 2 měsíci
 • Zemren ta prek ikjo kang.. i lumshin durt atji se e ka shkrujt edhe juve se e keni kendu me shpirt. 🌹❣️

  Suzana PalokajSuzana PalokajPřed 2 měsíci
 • Bukur

  valon gashivalon gashiPřed 2 měsíci
 • Kjo keng esht ne moment te duhur per mis flm Blero

  Drena krasniqiDrena krasniqiPřed 2 měsíci
 • 🧑🚬🛫🛫🛫🛫🛫🛫🛫🎥🎥👌🧑🚬🛫🛫🛫🛫🌹🥇👶🌹🖐️🖐️🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇👶🌹🌹🌹🧑

  Bujar GurguriBujar GurguriPřed 2 měsíci
 • Teuta Selimi si gjith super perfekt zanin shum te bukur

  deQan007deQan007Před 2 měsíci
 • 👌👌🌹🌹🔥🔥

  ARTAN ZulbeariARTAN ZulbeariPřed 2 měsíci
 • Bravo🤗😘

  Rifadije CurolliRifadije CurolliPřed 2 měsíci
 • 👏👏👏

  Trina MetyTrina MetyPřed 2 měsíci
 • E kopjuarrrr nga kenga turke

  aelk kleaaelk kleaPřed 2 měsíci
 • Teuta je kan gjithman dhe ki me mbet nr 1. kerin e shes per ty mema knu ni kang veq per mu!

  Mpower SpahiuMpower SpahiuPřed 2 měsíci
 • Veq kam ardh me te pa se shkrum jam ba👌❤❤super hit

  Lola NikolliLola NikolliPřed 2 měsíci
 • Nice

  Baku shkoder BakuBaku shkoder BakuPřed 2 měsíci
 • Shume kenge e bukur 🌹🌹

  Mira PaliMira PaliPřed 2 měsíci
 • Po emeritojn like pa engu hiç❣️❣️Ty Artista te veçant 👑🌟shum suksese Love it ❣️❣️

  Queen TeutaQueen TeutaPřed 2 měsíci
 • Super kenge suksese

  Dorina DorinaDorina DorinaPřed 2 měsíci
 • Super kenge, super bashkpunim

  Sajmir RamaSajmir RamaPřed 2 měsíci
 • Shum e bukur kjo kenge kompilmenti👏👏👏

  Lume KoleciLume KoleciPřed 2 měsíci
 • This is a super song

  Sam HalilajSam HalilajPřed 2 měsíci
 • Bravo balad e shklqyer

  shadow fightshadow fightPřed 2 měsíci
 • PERLE PERLE KRYEVEPER..

  Ina 77Ina 77Před 2 měsíci
 • Vu lumt goja

  ensar amra amire bilalli Bilalliensar amra amire bilalli BilalliPřed 2 měsíci
 • Kujt i kujtohet ky vendi ku ka ber klipin edhe Gjiko 😄 (je shku)

  Rina LolaRina LolaPřed 2 měsíci
  • Matiqan hyhyhy

   kuuu jeerrkuuu jeerrPřed 2 měsíci
 • Bravo te dyve 👏

  Esi MusliuEsi MusliuPřed 2 měsíci
 • Pse ato persona qe duen ndahen e ato qe stuan njerin qjetrin bashkohen oo zot ti apo na ndegjon lutjet ton sa po lenduhoen vdesin disa shj shkatrohen uffff ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Fisan FidaneFisan FidanePřed 2 měsíci
 • Super song Mos me kerko, ti mos me lendo, ku ishe pa mu, ule koken dhe shko Dhuratat esht leht mi djeg, por kujtimet kan me mbet , ti jeton por ske jet.

  arte nisiarte nisiPřed 2 měsíci
 • Nuk du falje as mëshirë as të du as lamtumire .vec kam ardh me të pa se malli me ka vra ...nuk du falje as mëshirë as të du as lametumir veç du me të pa se shkrum jam ba 💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭

  Giulia giulianaGiulia giulianaPřed 2 měsíci
  • +Besa Kadriu 😢😢

   Giulia giulianaGiulia giulianaPřed měsícem
  • 😔😔😔

   Besa KadriuBesa KadriuPřed měsícem
  • +ERDON BEJTA ehh jeta kështu është krijuar po nuk kishte vuajtje do ishim të gjithë të lumtur

   Giulia giulianaGiulia giulianaPřed 2 měsíci
  • Mos vuj se sja vlen per njerz tpa vler

   ERDON BEJTAERDON BEJTAPřed 2 měsíci
 • wau pak sod kuptojn qe njeriu ndahet met mira dhe shok te mbesin por njerzt tan skuptojn

  Angjelina joliilaAngjelina joliilaPřed 2 měsíci
 • Bravo blero dhe teuta

  Bardhe NdrecaBardhe NdrecaPřed 2 měsíci
 • Shum kenge e bukur 👌❤️❤️

  Diana Hyseni ShalaDiana Hyseni ShalaPřed 2 měsíci
 • Omg the best ballad ever🙈😍♥️♥️♥️♥️♥️

  Damaljanta GjergjiDamaljanta GjergjiPřed 2 měsíci
 • 😂😂😂❤❤❤❤💔💔💔💔😂😂😂😂

  mace Tallamandamace TallamandaPřed 2 měsíci
 • ❤️

  Migena MhillajMigena MhillajPřed 2 měsíci
 • ❤️❤️

  Vita BellaVita BellaPřed 2 měsíci
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete