Komentáře

 • Super keng

  Brian EmanuelaBrian EmanuelaPřed 3 hodinami
 • 2ton ❤️😘😘

  Erina eriErina eriPřed 6 hodinami
 • Super keng bravo cuna ❤❤❤❤

  Ike RraklliIke RraklliPřed 8 hodinami
 • Perfekt🔥🔥🎼🎼🎼

  Musa ArbreshaMusa ArbreshaPřed 9 hodinami
 • Mire 2ton and alban

  Leditoska LeditoskaLeditoska LeditoskaPřed 19 hodinami
 • Super djema🌟🌟🌞🌟🌟

  Brikena CangoBrikena CangoPřed dnem
 • Pastër shqip bravo Alban 👌🏻

  Dini 92Dini 92Před dnem
 • you are the best singer Alban.NO ONE CARES ABOUT THE LIKES.Everyone cares about you.I don't know who are these people that dislike your songs.You are the best Alban.Go like that. Don't change. Je legjende Alban.Nuk di c'te them me teper...love U

  mea kacimea kaciPřed dnem
 • ky 2Ton vetem Autotune perdor ta neverit noob-i

  M- elloM- elloPřed dnem
 • Me i miri je😍😍😍

  Erika ZotaiErika ZotaiPřed dnem
 • Super

  Hersia VelcaniHersia VelcaniPřed dnem
 • 0%FEMRA 0%ANGLISHT 0%MAKINA 100%TALENT 100% ZE TE MREKULLUESHEM

  0 bo5s OTR0 bo5s OTRPřed dnem
 • 2 ton ma i miri🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤

  Lola krasniqiLola krasniqiPřed 2 dny
 • Kush mendon se. 2ton. Ësht ma i mir. Se. Alban. Skenderaj. Like.

  D. S.D. S.Před 2 dny
 • Summer Hit !!!

  hatia ardihatia ardiPřed 2 dny
 • 😍😍👌👌

  Ale PuplaAle PuplaPřed 2 dny
 • alban skenderaj ft 2 ton drejt ne zemer

  gerald hasanllarigerald hasanllariPřed 2 dny
 • Alban te duam ne Eurovision🙏❤️

  Serxhio Tollumi Τολλ.Serxhio Tollumi Τολλ.Před 2 dny
 • Super 🥰🥰

  Anna WolfAnna WolfPřed 2 dny
 • Eurovizion kur do te shohim.

  Ina InoIna InoPřed 2 dny
 • Pershendetje Alban je ni kojktar i mrekolushem shum kam respekt tash sa ertha shpi se kesh konzert qe knove ti je prefekt knon me zemer veq vashdo shum sukses jeten tane je yll💫te pershendes ga zurich 😘👌✌👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Fiona kleinerFiona kleinerPřed 3 dny
 • Ooo sa bukur 😍💘 Gjithmon perfekt 💖👏🇦🇱

  haxhiu Anhaxhiu AnPřed 3 dny
 • Ka vetem nje gje te keqe kjo kenga! Mbaron

  ALB BuciALB BuciPřed 3 dny
 • Shum e bukur 😊

  ola olaola olaPřed 3 dny
 • Ajde kush menon qe ALBAN SKENDERAJ KENDON SHUME BUKUR DHE NUK I BLEN ME LEK KENGET LIKE

  Boi C.D.Boi C.D.Před 3 dny
 • Albani eshte njesh

  Roan AidenRoan AidenPřed 3 dny
 • Kenga me e bukur

  Msb DutrMsb DutrPřed 3 dny
 • 🥰🥰🥰

  Giovanna VergariGiovanna VergariPřed 3 dny
 • Zemer mie

  Artan UkaArtan UkaPřed 3 dny
 • ia dtikoj kusherires sime DEA ALIAJ

  Daria AliajDaria AliajPřed 3 dny
 • 😄😄😄😄😄😃

  Daria AliajDaria AliajPřed 3 dny
 • very good

  Daria AliajDaria AliajPřed 3 dny
 • Drejt ne zemer ❤❤

  Loren RoshnikuLoren RoshnikuPřed 3 dny
 • Si te permenet 2ton like hiq pa e ndegju 👍👍

  Nepi JanuziNepi JanuziPřed 4 dny
 • Super kenge. Si gjithmone Albani nuk zhgenjen me kenget e tij. E adhuroj kete kenge

  Emi AniEmi AniPřed 4 dny
 • 👌👌👍👍

  toni igrtoni igrPřed 4 dny
 • Si nuk iu paskam pare ne pogradec

  anxhela kurtianxhela kurtiPřed 4 dny
 • Je ma i mir me plot kuptimin e fjales. Je shembull krejt estrades shqiptare ALBAN SKENDERAJ

  Dona MitroDona MitroPřed 4 dny
 • Ai qe bene like coment e befte zoti milioner👌👌👌

  Ice ManIce ManPřed 4 dny
 • Bravo 👏

  Bona bonaBona bonaPřed 4 dny
 • Ska si 2ton

  Dario PlanasiDario PlanasiPřed 4 dny
 • 0 % femra 0% fjal te pista 0 % makina 0% armë 0 %droge 100 % muzik 100 %shqip 100%talent ALBAN SKENDERAJ ❤❤

  dhurata Dora - Tayna fans 11dhurata Dora - Tayna fans 11Před 4 dny
 • Hi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤from 🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

  meg dautchmeg dautchPřed 4 dny
 • Talent👌 100% Like nese mendoni keshtu👑 Subscribe kanalit tone ju lutem

  Funny VideosFunny VideosPřed 4 dny
 • Jeni me te miret 😘😘😘

  Esa ToskaEsa ToskaPřed 5 dny
 • Sa pa lidhje ky shpordhaku 2 ton, sidomos me ato syze si me salduar. Një cop fshatari. Albani si gjithmonë shkëlqen.

  Erjon HaskaErjon HaskaPřed 5 dny
 • "Je ti je ti vetem ti"

  Dhurata CipiDhurata CipiPřed 5 dny
 • Është munduar të emitoj dorën. 《 Zemrën ma ke》 thy\\

  Κώστας ΚώσταςΚώστας ΚώσταςPřed 5 dny
 • γιατι; γαιτι βρε;

  Giorgos SpyGiorgos SpyPřed 5 dny
 • Super kenge

  Xhesika GuceXhesika GucePřed 5 dny
 • Eja, eja, eja, eja, eja sonte Te na xhelozojne edhe Perendite Eja, eja, eja, eja sonte Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty

  Marsela CelaMarsela CelaPřed 5 dny
 • Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni

  Marsela CelaMarsela CelaPřed 5 dny
 • Ti më qëllove drejt në zemër, aty ku vetëm ti di Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti Ti më qëllove drejt në zemër, në zemër, në zemër, a e di? Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti Ti po m’qëllon, po m’qëllon drejt n’zemrën tem Ti po m’bon mi harru krejt tjerat Se vec ti je, vec ti je që rri n’menjen tem Njoni tjetrin na ja rrisim vlerat Ti po mi con ndjenjat te nalt sa herë t’shoh, ty zemra t’do Shumë t’madhe e kom dashninë për ty Duket ma mirë se krejt ato që njoh Ato që njoh, tash n’zemrën teme ti ke hy Momentin e parë që t’pash unë kam dasht Sa shumë unë kam dasht me t’pas ty dashni Momentin e parë që t’pash unë kam dasht Sa shumë unë kam dasht me t’pas ty dashni Ti më qëllove drejt në zemër, aty ku vetëm ti di Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti Ti më qëllove drejt në zemër, në zemër, në zemër, a e di? Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti Ti si “Kali i Trojes” hyre drejt ne zemër, e pushtove në pabesi Në pikën e dobët si shigjetë në thembër Injektove ti një pikë dashuri Eja, eja, eja, eja, eja sonte të na xhelozojnë edhe perënditë Eja, eja, eja, eja sonte, përjetësia vlen më pak se një ditë me ty Momentin e parë që t’pash unë kam dasht Sa shumë unë kam dasht me t’pas ty dashni Momentin e parë që t’pash unë kam dasht Sa shumë unë kam dasht me t’pas ty dashni Ti më qëllove drejt në zemër, aty ku vetëm ti di Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti Ti më qëllove drejt në zemër, në zemër, në zemër, a e di? Për mua ka vetëm një emër Je ti, je ti, vetëm ti

  jhannys perezjhannys perezPřed 5 dny
 • Alban skrnderaj Kengtari ma i mir ne Europ 💞👏

  shqipetare shqipeshqipetare shqipePřed 5 dny
 • Alban kang shum e bukur duet i shum i mbrekullushem👏👏👏👏👏

  Gjylfizane GjoniGjylfizane GjoniPřed 5 dny
 • Shummmmm e bukurr😍😍😍

  Denzel BerroaDenzel BerroaPřed 5 dny
 • einfach Fantastisch 💎

  mia Tmia TPřed 6 dny
 • gamo tin alvania

  Roy VedasRoy VedasPřed 6 dny
  • Skase gamw to soi sou mesa

   Serxhio Tollumi Τολλ.Serxhio Tollumi Τολλ.Před 2 dny
 • 👏👏👑👑

  Angela LAngela LPřed 6 dny
 • Super👌👌👌

  Lida BashaLida BashaPřed 6 dny
 • 👍👍

  Eva EtlevaEva EtlevaPřed 6 dny
 • Alban, suksesi yt i merituar✌

  Ejona MollyEjona MollyPřed 6 dny
 • Dhe pse sme pelqen shume si njeri..jo se eshte negativ por e kam krijuar kte antipati kur ishte tek juria e x faktor Albania por nga ana profesionale Alban Skenderaj mbetet nje nga kengetaret dhe kantautoret me te mire Shqiptarë...

  Fatos BurrajFatos BurrajPřed 6 dny
 • Super kenge👏👏 but i would say a big bravo 👏👏 goes for the videomaker @Talelliproduction and the best director ever @zhanetabyberi 👉👑👈 😻💫

  Aishe ByberiAishe ByberiPřed 6 dny
 • Ti qellove drejt ne zemer❤❤❤💘💘💘

  Imer HajdariImer HajdariPřed 6 dny
 • Fatastik qe te dy shume e bukur🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  ermir hasanbelliermir hasanbelliPřed 6 dny
 • Like kush po degjon kengen dhe lexon komentet 😇

  50 000 Subscriber without any video50 000 Subscriber without any videoPřed 6 dny
 • Kombinim perfekt 🤴🤴😍😍

  Akelina KonciAkelina KonciPřed 6 dny
 • ❤️

  Nderim DemaNderim DemaPřed 6 dny
 • 🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊 Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. (Vetëm pyesni Atë) 🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊

  Mike SaraftMike SaraftPřed 6 dny
 • Nje duet i bukur dhe plot emocion..suksese ne vazhdim😊

  Roelda CekaRoelda CekaPřed 6 dny
  • Roelda ceka te pershendes yll

   Shkelzen PernikaShkelzen PernikaPřed 6 dny
 • Na fiksove keq me kete kenge o Alban djali 😁😂😋😘😍😍❤️❤️🥰🥰🎼🎧🎧🕺🕺🙏🙏

  Jonila VataJonila VataPřed 7 dny
 • Bravo alban dhe 2 ton

  Isra KovaqiIsra KovaqiPřed 7 dny
 • Pogradeeeecccc 😍😍😍

  Klaudia klauKlaudia klauPřed 7 dny
 • Urime!

  bidulm Richard Roussinetbidulm Richard RoussinetPřed 7 dny
 • Keng e mbrekullueshme

  miley 1123miley 1123Před 7 dny
 • Se kuptoj pse beni DISS LIKE

  Sia TasellariSia TasellariPřed 7 dny
 • Per mua ka vetem 1 emer je TI je TI...💖🤔

  Hana BHana BPřed 7 dny
 • Te mrekullueshem 🌟 🌟

  aida shehiaida shehiPřed 7 dny
 • Super talent

  Paola DostiPaola DostiPřed 7 dny
 • Wowwww😮😮😮superrrr❤❤❤

  Laura BibaLaura BibaPřed 7 dny
 • LOVE THIS SONG ❤️ AND ALBANIA 🇦🇱❤️ GREETINGS FROM TURKISH REPUBLIC 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Selen EraslanSelen EraslanPřed 7 dny
 • Like kush eshte nga POGRADECI❤

  Roblox PlayersRoblox PlayersPřed 7 dny
 • super

  Gentian ZekthiGentian ZekthiPřed 7 dny
 • Spo nalet 2ton me projekte edhe krejt i dhezin. Like kush menon si un

  Sara GashiSara GashiPřed 7 dny
 • Wowo magic song talent🤩

  Dark StarsDark StarsPřed 7 dny
 • Kg shume e bukur , sigurisht kur kendohet nga dy kengetar te mrekullueshem ❤❤

  Kristi KristiKristi KristiPřed 7 dny
 • Super kenge 😍

  Alesja FabioAlesja FabioPřed 7 dny
 • Alban Skenderaj je shpirti i muzikes

  Fernando DurbakuFernando DurbakuPřed 7 dny
 • 💖👌🇦🇱⭐

  lukas sulkjalukas sulkjaPřed 7 dny
 • Erenik

  Shqipe IbrahimiShqipe IbrahimiPřed 8 dny
 • Je ti vetem ti Alban... Je ti vetem ti Alban... Je ti vetem ti Alban.... Je njish kenge e xhiruar ne qytetin tim...🤗🤗🤗🤗

  Ina InaIna InaPřed 8 dny
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  Klodian QokliKlodian QokliPřed 8 dny
 • Shum katastrofi 😂😂 suksese te dyve jeni super

  Mani HasanMani HasanPřed 8 dny
 • S'ka per me bo askush tjeter keng me te bukur, le te plasin nga inati 😜 👌🌹

  Zana DautiZana DautiPřed 8 dny
 • Love this song 😍 🇦🇱👐 sending love from Australia 💕💕💕

  Susan LajSusan LajPřed 8 dny
  • thnx🤗

   Free fireFree firePřed 5 dny
 • Subscribe

  VIP STARVIP STARPřed 8 dny
 • Bravo jeni me te miret

  Marko VeliMarko VeliPřed 8 dny
 • Ju lumt👏👏👏👏

  gzim Evagzim EvaPřed 8 dny
 • shume kenge e bukur teks super

  Nora KociNora KociPřed 8 dny
Video