No video

2TON x Don Phenom - Ciao (Official Video)

Lyrics: 2Ton & Don Phenom
Beat: Genc Avdyli
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/92690222
Spotify: open.spotify.com/album/2R576KQ0ybM0x1Zhl1n61J
iTunes: itunes.apple.com/us/album/ciao-feat-don-phenom-single/1458893922?ls=1

zhlédnutí
2,527,913

Komentáře

 • Super hit

  Xhesi ShkembiXhesi ShkembiPřed 7 hodinami
 • 👍

  Aisha BahriAisha BahriPřed 21 hodinou
 • qit kinezk e myt tu e mar nklip :/

  WezyWezyPřed 21 hodinou
 • A mendoni qe 2ton meriton cdo lavdat per suksesin e vet.Kush menon kshu ben👍

  Emine agan DautiEmine agan DautiPřed dnem
 • Ja keni qr fare🔥🔥

  Marko PriftiMarko PriftiPřed dnem
 • Super je i madh 2ton

  Granit SpahiaGranit SpahiaPřed dnem
 • Ku te prek TBA ja qet gjakun

  Kuti KutatKuti KutatPřed dnem
 • 2ton Ftyra ma è shkerdhyme nrrjete sociale , don phenom pata rrsp per ty po kur ba kang me kte laper qe shko ka fry era vl iku rrsp

  nini denisinini denisiPřed dnem
 • bravo

  Ervin SelmaniErvin SelmaniPřed 2 dny
 • DoN PhEnoM Krenari x Shkodrèn 👌😎

  Alfons AlbaniaAlfons AlbaniaPřed 2 dny
 • Je njësi

  Fabio ShabanajFabio ShabanajPřed 2 dny
 • E kom ngu prej i vogel se osht baba per rep ❤️

  Edii MusiqiEdii MusiqiPřed 3 dny
 • Bravo i madh je!👑

  Aleks CekuAleks CekuPřed 3 dny
 • Super kenge prz. Vec vazhdo ashtu.😂😂🤣😋

  MARIN GJONEJMARIN GJONEJPřed 3 dny
 • Respect by Greek GR GR GR AL AL AL

  kwst_gaming32kwst_gaming32Před 3 dny
 • Fantastik 2

  Nuredin DedincaNuredin DedincaPřed 4 dny
 • Super kenge bravo hajt ciao tani

  Godwar30Godwar30Před 4 dny
 • Qenka ajo kinezja ke videoklipi i Rines 😂😂😂😂Hajde like edhe ciaooooo😂😂

  Xata ShehuXata ShehuPřed 4 dny
 • konga ma e mir pasha zotin vallabila ooh E du 2ton qaooooooo

  OniYt.OniYt.Před 4 dny
 • 2ton asht spr Po iky doni sdi si ka marr famen Sdin me knu

  ShqipeShqipePřed 4 dny
 • Hahaha a nuk mujti me ba pare ndryshe aaa marre prej TBA me pa me 2ton

  Blerim GashiBlerim GashiPřed 4 dny
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Kevin ShytajKevin ShytajPřed 5 dny
 • Don Phenom worse rapper alive

  Enzo FxxEnzo FxxPřed 5 dny
 • Phenom 👑🔥🔥🎤

  Ajet TBA XheladiniAjet TBA XheladiniPřed 6 dny
 • TALENT TMADH KI 2 TON BRAVO TQOFTE BRAVO DHE TI DON REPERA TMIR JENI 2 TON E MERITON FAMEN QE KE E KE ME PLOT GOJ FJALEN ARTSIT PASI I PERMUBSH TGJTIHA GJERAT QE DUHET ME PAS NEJ ARTIST E JO SA TJER ME DISA E ME ZONKA DUN ME RON SY

  PRO REPERPRO REPERPřed 6 dny
 • qao qao ❤️❤️❤️

  tuna tunatuna tunaPřed 6 dny
 • *TEXT* *Me to dal nji Nat edhe ciao* *Telefoni nalt edhe ciao* *Neser n'areoplan edhe ciao,* *Se kena tjeter plan(po, po, po) X2* *Jam ftyr publike amo* *S'rri n'publik* *Me mpa qytet* *Shpejt ka mu bo trafik* *Ti i ki fjalt è mdhaja po* *Po pa rrezik.* *Je mka shit me Kesh a o tip* *Humiristik* *N'kerr xhamat è zi* *Mrapa un ju rri* *Ti smunesh me mpa mu* *Vec zonin me ma ni* *Femnat qe I kam un'* *Ti kurr nuk I ki* *Me to dalim nate* *Dhe jam tu I ki* *Kom zon zvicrronka tu bo franga* *Po pi shum cokollata willie wonk* *Shokun ton na liroj gjykata* *Na jena G's nuk jena estrada* *Kena me leviz se jena tatamanta* *Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata* *Me shum femna ngat neve* *Na zen nata* *Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata* *Don Phenom po jua palon si me kon faraon* *Grupi jem si komision* *Cdo qytet po ecim gjon* *Neve sna intereson* *Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao* *Me to dal ni nat edhe ciao* *Telefoni nalt edhe ciao* *Neser n'aeroplan edhe ciao* *Se kena tjeter plan (po, po, po)*

  MurseliMurseliPřed 6 dny
 • 2M 🔥🔥

  Luan HasaniLuan HasaniPřed 6 dny
 • super keng ... bravo ...💖💖

  Joana NJoana NPřed 7 dny
 • 2 Ton ft don pohem nuk jeni Normal

  phone shopphone shopPřed 7 dny
 • Shkruni tekstin mo

  Godwar30Godwar30Před 7 dny
 • 2 Ton Pa Syza 😎😎😎

  Mikel IsufajMikel IsufajPřed 7 dny
 • Se kena tjeter plan popopo

  Erblin BajraktariErblin BajraktariPřed 7 dny
 • 1

  Miklo kurtiMiklo kurtiPřed 7 dny
 • Rreper nr 1 je 2Ton

  Boni DurresBoni DurresPřed 7 dny
 • 2Ton❤❤❤❤

  Sanie BaniSanie BaniPřed 7 dny
 • Wowe like it🔥🔥

  Kmn GirlKmn GirlPřed 7 dny
 • Me to dal nji Nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'areoplan edhe ciao, Se kena tjeter plan(po, po, po) X2 Jam ftyr publike amo S'rri n'publik Me mpa qytet Shpejt ka mu bo trafik Ti i ki fjalt è mdhaja po Po pa rrezik. Je mka shit me Kesh a o tip Humiristik N'kerr xhamat è zi Mrapa un ju rri Ti smunesh me mpa mu Vec zonin me ma ni Femnat qe I kam un' Ti kurr nuk I ki Me to dalim nate Dhe jam tu I ki Kom zon zvicrronka tu bo franga Po pi shum cokollata willie wonka Shokun ton na liroj gjykata Na jena G's nuk jena estrada Kena me leviz se jena tatamanta Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata Me shum femna ngat neve Na zen nata Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata Don Phenom po jua palon si me kon faraon Grupi jem si komision Cdo qytet po ecim gjon Neve sna intereson Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao Me to dal ni nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'aeroplan edhe ciao Se kena tjeter plan (po, po, po) Amazingg

  simi ssimi sPřed 8 dny
 • Don kari e prish

  Fieir FieriFieir FieriPřed 8 dny
 • E ka myt, lit 🔥

  Perla PearlPerla PearlPřed 8 dny
 • Ti I ki fjalt e mdhaja por pa rrezik😉😉😎

  albiTValbiTVPřed 8 dny
 • bylbyli ne deg shum bukur kendon jav hanksha motrat atynve qet koment qe e lexon

  glauk ibishajglauk ibishajPřed 8 dny
 • a ka 2 ton naj kong qe su bo hitt 👑🔥🔥🔥

  Mimoza BardhylMimoza BardhylPřed 8 dny
 • Super kang kini kall qe 100 her jom ka ngoj

  Syl berishaSyl berishaPřed 8 dny
 • Best Trap Alb Song of 2019

  ALÉN ِALÉN ِPřed 8 dny
 • like per 3Tonin

  everything. channeleverything. channelPřed 9 dny
 • Ciao Me to dal nji Nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'areoplan edhe ciao, Se kena tjeter plan(po, po, po) X2 Jam ftyr publike amo S'rri n'publik Me mpa qytet Shpejt ka mu bo trafik Ti i ki fjalt è mdhaja po Po pa rrezik. Je mka shit me Kesh a o tip Humiristik N'kerr xhamat è zi Mrapa un ju rri Ti smunesh me mpa mu Vec zonin me ma ni Femnat qe I kam un' Ti kurr nuk I ki Me to dalim nate Dhe jam tu I ki Kom zon zvicrronka tu bo franga Po pi shum cokollata willie wonka Shokun ton na liroj gjykata Na jena G's nuk jena estrada Kena me leviz se jena tatamanta Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata Me shum femna ngat neve Na zen nata Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata Don Phenom po jua palon si me kon faraon Grupi jem si komision Cdo qytet po ecim gjon Neve sna intereson Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao Me to dal ni nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'aeroplan edhe ciao Se kena tjeter plan (po, po, po)

  Denis GrembiDenis GrembiPřed 9 dny
 • ❤️❤️❤️😘😘😘

  Eeda EedaEeda EedaPřed 9 dny
 • My love 2ton -😍💟😍💟

  anileda hanileda hPřed 9 dny
 • 2TON x Don Phenom - Ciao (Teksti) Me to dal nji Nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'areoplan edhe ciao, Se kena tjeter plan(po, po, po) X2 Jam ftyr publike amo S'rri n'publik Me mpa qytet Shpejt ka mu bo trafik Ti i ki fjalt è mdhaja po Po pa rrezik. Je mka shit me Kesh a o tip Humiristik N'kerr xhamat è zi Mrapa un ju rri Ti smunesh me mpa mu Vec zonin me ma ni Femnat qe I kam un' Ti kurr nuk I ki Me to dalim nate Dhe jam tu I ki Kom zon zvicrronka tu bo franga Po pi shum cokollata willie wonka Shokun ton na liroj gjykata Na jena G's nuk jena estrada Kena me leviz se jena tatamanta Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata Me shum femna ngat neve Na zen nata Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata Don Phenom po jua palon si me kon faraon Grupi jem si komision Cdo qytet po ecim gjon Neve sna intereson Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao Me to dal ni nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'aeroplan edhe ciao Se kena tjeter plan (po, po, po)

  Raif IslamiRaif IslamiPřed 10 dny
 • Shqipe e pergjakta

  Landi CullhajLandi CullhajPřed 10 dny
 • 💥💥

  Amarildo DervishiAmarildo DervishiPřed 10 dny
 • Hit👍👏👏

  Learti gamingLearti gamingPřed 11 dny
 • ♡ zemra ime

  Lola krasniqiLola krasniqiPřed 11 dny
 • PHAAAA cFAR BEAtiiiiii

  COLDTREESH TVCOLDTREESH TVPřed 11 dny
 • Keng super like kush e pelqen

  Endri DehimaEndri DehimaPřed 11 dny
 • Qfar biti. Hallall.

  Kujtim ZymeriKujtim ZymeriPřed 11 dny
 • Iam new rapper Listen new song ch-visions.com/detail/video-z_OaBmo9KHA.html

  king glenking glenPřed 11 dny
 • Edhee qaoo🎈🎈

  Mimoza ElshaniMimoza ElshaniPřed 11 dny
 • Toppppppp

  Marin GuriMarin GuriPřed 12 dny
 • Me cdo klip q ban super 👊👊👊👊👍

  Ervis MuratiErvis MuratiPřed 12 dny
 • Po une e pelqej

  redife bajramiredife bajramiPřed 12 dny
 • 2 legjenda-1 kenge respekt pre 2ton dhe Don Phenom

  PlayerUnknown GamingPlayerUnknown GamingPřed 12 dny
 • Kazinoja më e mirë online është e hapur për Shqipërinë që të klikojë lidhjen dhe të bëjë rrotullime falas wlplatincasino.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_3088b_112c_&affid=1219&siteid=3088&adid=112&c=

  AskGamblersAskGamblersPřed 12 dny
 • Super yll reperi me I mir

  Maria TafaMaria TafaPřed 12 dny
 • Shum mir bravo 2 ton ty ta kum knu kangen ne gar te shkolles tem muzik qaq shum qe um ka pelqy te dua👌👌👌

  shaban avdylishaban avdyliPřed 12 dny
 • ciao

  _kevinix_ Albanian_kevinix_ AlbanianPřed 12 dny
 • Ti ne qoftse don ferk na kem alltia te gata 🔥 lit 🚀

  Pllumb SylejmaniPllumb SylejmaniPřed 12 dny
 • 🤐💋❤

  Mimoza ElshaniMimoza ElshaniPřed 13 dny
  • ❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰

   Faik BukuroshiFaik BukuroshiPřed 13 dny
 • Texti. Reff; Me ta dal ni nat edhe ciao Telefonin nalt edhe ciao Neser n'Airoplan edhe ciao se kena tjeter plan po po po 2x Rapp1; Jom ftyr publike amo srri n'publik Mem pa mu n'qytet shum shpejt ka mu bo trafik Ti i ki fjalt e mdhaja po po pa rrezik Je ka mshti me kesh haa tip humoristik HaHa n'Kerr xhamat e zi mrapa une rri Ti smunesh mem pa mu veq zanin me ma ni Femnat qe i kom unë ti kurr nuk i ki me ta dal ni nat edhe i thom tung e ki🖐 Reff; Me ta dal ni nat edhe ciao Telefonin nalt edhe ciao Neser n'Airoplan edhe ciao Se kena tjeter plan po po po x2...

  Adis StafhasaniAdis StafhasaniPřed 13 dny
 • Like aj qe mendon se ka me qen hit deri ne 2020

  Igli MujaIgli MujaPřed 13 dny
 • 🔥

  Trimi BytyqiTrimi BytyqiPřed 13 dny
 • 2Ton. Fucking don’t know why did he get this 🐷 pig in this drill, making him special, fameous. He aint got a clue about rap Phenom

  4lB4N14N H45514lB4N14N H4551Před 13 dny
 • Qeky asht Rap Jo Ksi fero e rina ata jan Per Grupin xixellojna😂 P.S kanga 🔥🔥

  Leonard ItajLeonard ItajPřed 14 dny
 • EDHE CIAOO 😜💪💪

  ALINJO_SHAAALINJO_SHAAPřed 14 dny
 • 40sec refren 20sec reptur krejt konga copy past, qiky pju doket sen i fort a? aj kuku per neve!!

  Adrian KelmendiAdrian KelmendiPřed 14 dny
 • Flufi

  mirte sulajmanimirte sulajmaniPřed 14 dny
 • Shum e bukur kenga je yll muzikes bravo suksese 👏👏👌👌

  Fazli HasanajFazli HasanajPřed 14 dny
 • 2ton ma i forti je

  Ernisi gemingErnisi gemingPřed 14 dny
 • Ska fjal bravo 😍 the best for 2019 🇦🇱🇦🇱

  Lirim MbaresaLirim MbaresaPřed 14 dny
 • Na jena G-s nuk jena esdrada Don Phenom TBA

  unik unikunik unikPřed 14 dny
 • Willie Wonka

  Losi AbaziLosi AbaziPřed 14 dny
 • Brr

  Losi AbaziLosi AbaziPřed 14 dny
 • 🔥🔥ciaoo

  Losi AbaziLosi AbaziPřed 14 dny
 • Litt

  Losi AbaziLosi AbaziPřed 14 dny
 • Don phenom trujt zoti se na nerove shkodren i myte te tan..rrespekte visari prej grudet

  Yvonne RausaYvonne RausaPřed 14 dny
 • JU LUTEM SUBSCRIBE . . . HITET ME TE FUNDIT TE GJITHA NE TEKST !! 🤩🤩

  Lyrics by MeLyrics by MePřed 14 dny
 • 1Like Emiriton 2 Ton See Sa Per Kit Karin Tjeter NGK☠️☠️

  albozdematialbozdematiPřed 14 dny
 • A ka naj nji qe e nigjo ala 2019? Ops pidh tsams qenkan ngatrru se para 5 ditsh paska dal 🤪🤪🤪🤪😂😂😂😂😂😂

  Young ShqipeYoung ShqipePřed 14 dny
 • HIT PASHA ROPT

  EDMONDchannelEDMONDchannelPřed 14 dny
 • 🔥👑🔥💯

  for streetfor streetPřed 14 dny
 • 👑👑👑

  Ersin IljaziErsin IljaziPřed 15 dny
 • Me to dal nji Nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'areoplan edhe ciao, Se kena tjeter plan(po, po, po) X2 Jam ftyr publike amo S'rri n'publik Me mpa qytet Shpejt ka mu bo trafik Ti i ki fjalt è mdhaja po Po pa rrezik. Je mka shit me Kesh a o tip Humiristik N'kerr xhamat è zi Mrapa un ju rri Ti smunesh me mpa mu Vec zonin me ma ni Femnat qe I kam un' Ti kurr nuk I ki Me to dalim nate Dhe jam tu I ki Kom zon zvicrronka tu bo franga Po pi shum cokollata willie wonka Shokun ton na liroj gjykata Na jena G's nuk jena estrada Kena me leviz se jena tatamanta Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata Me shum femna ngat neve Na zen nata Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata Don Phenom po jua palon si me kon faraon Grupi jem si komision Cdo qytet po ecim gjon Neve sna intereson Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao Me to dal ni nat edhe ciao Telefoni nalt edhe ciao Neser n'aeroplan edhe ciao Se kena tjeter plan (po, po, po)

  Erdi GamingErdi GamingPřed 15 dny
 • TBA 🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎶🎶🎶🎶

  NEYMAR MarkuNEYMAR MarkuPřed 15 dny
 • tekstin dikush

  Arianit BeqiriArianit BeqiriPřed 15 dny
 • Esh keq fiksuse

  Lito KolaLito KolaPřed 15 dny
 • Brovo

  Elti1 LlanajElti1 LlanajPřed 15 dny
 • super hit lart e me lart dhe pse majat i kini kap

  Ergest _564Ergest _564Před 15 dny
 • Kukuu qysh po e prish kongen qyky don phenom

  Ninja ‘Ninja ‘Před 15 dny
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  Kleandra KajmakuKleandra KajmakuPřed 15 dny
2TON x Don Phenom - Ciao (Official Video)