Çka ka shpija - Sezoni 5 - Episodi 34 13.05.2019

Publisher: OnAir Media smarturl.it/OnAirMusic
Çka ka shpija - Sezoni 5 - Episodi 34 13.05.2019
Follow RTK:
Facebook: smarturl.it/RTKfb
WEB: smarturl.it/RTKweb

zhlédnutí
717,030

Komentáře

 • Hahahaha adon me shku en mal aen deti qupa qupa 😂😂😂😂😂😂😂

  TheMilka398TheMilka398Před 3 hodinami
 • A ban me dit se kush kujdeset per veshjet dhe a eshte butiku ne kosov apo blihen gjërat jasht vendit? Flm

  Lisi MLisi MPřed 5 hodinami
 • Hahaha hala janë tu keshë me Xhekë Sedrën kush mendon si unë bëni like dhe shumë sukses vazhdoni kështu edhe në episotat e tjerë

  Hoxha HpkbdHoxha HpkbdPřed dnem
  • Une mendoj si ti

   Hoxha HpkbdHoxha HpkbdPřed dnem
 • Krejt atyne qe e flasin gjuhen e kriminelve qe na i kan dhunu motrat, robt jau qifsha. Po tlige ishi kan. Pa karakter, krenari. Flm

  Mensur KosumiMensur KosumiPřed dnem
 • Ahaha xhek shum I qart je

  Mendi KingMendi KingPřed 2 dny
 • One erion

  gentijan kadrolligentijan kadrolliPřed 2 dny
 • Xheku ❤💖❤💖❤❤💖❤💖❤💖💖💖❤

  Erdonit AdemiErdonit AdemiPřed 2 dny
 • Qeky episod pa kuptim.. /:

  Mirjeta RamaMirjeta RamaPřed 3 dny
 • Pa xhekun edhe hamdin seriali mut ish kon Kush po mendon qyshtu

  Bisha 000Bisha 000Před 3 dny
 • Pewdiepie win

  Stary DissaStary DissaPřed 3 dny
 • Po normali se ne io Argentero se je motra giek setres

  Gjemile HoxholliGjemile HoxholliPřed 3 dny
 • Te minuta e 6:00 deka tu qesh

  Jona IdriziJona IdriziPřed 4 dny
 • shum mir

  Idriz IslamiIdriz IslamiPřed 4 dny
 • GJEK QESHMJA aaahahahahha mai miri je o gjek veq qishtu vazhdo

  eni ninjaeni ninjaPřed 4 dny
 • rabija dhe republika jan bukuroshe ♥️♥️😍😍😗😗

  Rrezarta AliajRrezarta AliajPřed 4 dny
 • Shkojsha katun tuu nana

  Anita gashiAnita gashiPřed 4 dny
 • Kuaa babaa hahah

  Anita gashiAnita gashiPřed 4 dny
 • vella xhek sje normal

  Sedat BajramiSedat BajramiPřed 4 dny
  • Ditari i stupcave

   Advije KutllovciAdvije KutllovciPřed 2 dny
 • Xhek Qeshmja😂

  Miresh MireshMiresh MireshPřed 5 dny
 • jeni ma tmirt

  Visar AdemiVisar AdemiPřed 5 dny
 • 😭😭😭😭😭😭🤷‍♀️🤷‍♀️

  Doni DonDoni DonPřed 5 dny
 • xhek a po don me shku ne mal a po don me shku ndeti cupa cupa hahaha

  Valmir ValValmir ValPřed 5 dny
 • Yess na m fundd mujm me shkru komenteee😜

  Friends 4 everFriends 4 everPřed 5 dny
 • Seriali ma i mir ne shqiptari krejt te mur jeni nejse xheku edhe hamdia me shtin me kesh mas shumti ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂😂😂😂😂😂😂😂

  Trina BalaTrina BalaPřed 5 dny
 • Xhek qeshjma😂😂

  Dijar AlushiDijar AlushiPřed 5 dny
 • meaning off this episode?

  burim ademiburim ademiPřed 6 dny
  • nuk esht e vertet

   Antigona Sadiku KryeziuAntigona Sadiku KryeziuPřed dnem
 • Ooo mavte mirt jeni ju po dinibse qka osht hajgarja per nime ju uroh suksese te shumtaa

  Dana SalihiDana SalihiPřed 6 dny
 • 😆😆😆👍👍👍👍👌🖐👏👏

  Messi EntiMessi EntiPřed 6 dny
 • Ma i forti

  ArithesswwArithesswwPřed 6 dny
 • A n deti n deti sjam kan kurr

  omar gamingomar gamingPřed 6 dny
 • Xhku:name Raba:a qikaq tmir e ka paska pas nanena

  omar gamingomar gamingPřed 6 dny
 • Xhek qeshmja hahaha

  omar gamingomar gamingPřed 6 dny
 • Hahahahah qa po don mooll a ftu 😂😂

  SHQIP GMSHQIP GMPřed 6 dny
 • Blika kogjo nje dhip i fort eshte ka bahet

  mimi namimi naPřed 6 dny
 • Ju dua shum

  True TrueTrue TruePřed 6 dny
 • Teksti I Republikes: Hi people!😂

  The little unicorn AylaThe little unicorn AylaPřed 6 dny
  • The little unicorn Ayla

   riad ramariad ramaPřed 6 dny
 • Sun ha buk pa kqyr qka ka shpija😂

  The little unicorn AylaThe little unicorn AylaPřed 6 dny
  • The little unicorn Ayla njejt edhe une

   izaandelle fan.1izaandelle fan.1Před 4 dny
 • Hahah sa shum muk a shti me kesh hahahah

  Valentina KrasniqiValentina KrasniqiPřed 7 dny
 • 😂😂😂😂

  Besnik MalokuBesnik MalokuPřed 7 dny
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Alji AdemiAlji AdemiPřed 7 dny
 • Shum mir ama pak shkurt like kush mendon si unë

  Lulzim BehramiLulzim BehramiPřed 7 dny
 • Ju lutem moss i boni vidjot kac t shkurtera 🙏😍

  Rita HismaniRita HismaniPřed 7 dny
  • Shko shkruja tekstin ti per me vazhdu ma shum 😂

   LV- TEAMLV- TEAMPřed 7 dny
 • Na knaqet humor ju lumt

  adrian trupiadrian trupiPřed 7 dny
 • Veç vazhdoni !

  Floart IsufiFloart IsufiPřed 7 dny
 • Hera e pare qe i kane liru komentet 💕😻👑🙌

  Enea XheliliEnea XheliliPřed 7 dny
  • +Ahmet Meti flm

   Enea XheliliEnea XheliliPřed 6 dny
  • Ntana videot i kan liru kqyri

   Ahmet MetiAhmet MetiPřed 6 dny
 • Jeni mledh artistat matmir tKosoves bile edhe tBotes : Nuk muj as buk me hanger pa e kqyr çka ka shpien

  Floart IsufiFloart IsufiPřed 7 dny
  • Edhe un😂

   The little unicorn AylaThe little unicorn AylaPřed 6 dny
  • Kjo dje ka dal nyoutube,prej djeshit ski hanger buk a 😂

   roniii hereroniii herePřed 7 dny
  • Jes!

   Floart IsufiFloart IsufiPřed 7 dny
 • ❤❤😂😂

  jehon imerijehon imeriPřed 7 dny
 • Super😂😂

  Ardit StollaArdit StollaPřed 7 dny
 • Ncnc j udua veq ishalla vazhdoni

  princeshaa joteeprinceshaa joteePřed 7 dny
 • One of the best series 👌👌👑👑

  Bee ZzzBee ZzzPřed 7 dny
  • Ź

   Haki IslamiHaki IslamiPřed 7 dny
 • a nuk jan disablrd

  Fabian BFabian BPřed 7 dny
 • ooo dekaa be tu kesh sjeni normaaaal ju pasha kejtt.May mirtt nkosov.Ku o babaaa😂😂😂😂😂

  mozzzikmozzzikPřed 7 dny
  • E ku o nana 😂😂😂

   Trina BalaTrina BalaPřed 5 dny
 • Te minuti 23:46 shum hajgare like kush mendon keshtu👌👌

  ERION KuqiERION KuqiPřed 7 dny
  • Te minti06:00 shum interesant

   Merlinada LimaniMerlinada LimaniPřed 16 hodinami
 • Tek minuti 22:00 kan bo pak gabim sepse kan afruar shum mikrofonin

  ERION KuqiERION KuqiPřed 7 dny
 • Pasan haru

  Ekrem AsaniEkrem AsaniPřed 7 dny
 • Gjithashtu shkruani ne komente

  Anila MemishiAnila MemishiPřed 7 dny
  • Cima

   Video videoVideo videoPřed 6 dny
 • Kujt i ka pelqyer te beni like😉

  Anila MemishiAnila MemishiPřed 7 dny
 • Cdo here qe e shoh nje epizon thom : shpresoj te kene sukses dhe fat, Dua qe sa me shpejt te del epizoti i ri dhe te jetë me i gjat epizoti. Prandaj ju lutem epizodet tjera ti beni me te gjata. E di qe eshte e veshtire te beni epizoda me te gjata dhe me te lidhura ep i pare me ep e dyte por do të jetë me mire per ju sepse do të keni me shumë supskite dhe like gjithashtu do të jet me mire edhe per shikuesi e ketije seriali ( ÇKA KA SHPIJA) .😊😊😊

  Anila MemishiAnila MemishiPřed 7 dny
  • Anila Memishi Shumë e saktë më mirë ti zgjatin më shumë epizodat për subcribe dhe like...

   Rinesa ImeriRinesa ImeriPřed 2 dny
 • Neteti siemgon kur Hahaha🤣

  Ariana QafleshiAriana QafleshiPřed 7 dny
 • A dom me shku n mal a don me shku n deti qupa qupa ik more qfar mali se mka shku jeta tu bajt dru ndeti ndeti sjom kon kurr

  ENISI SHALAENISI SHALAPřed 7 dny
 • 🤣😂

  visi herevisi herePřed 7 dny
 • Mat miret jeni serialin mat mir e keni ju.♥️♥️

  Kujtesa ShabanajKujtesa ShabanajPřed 7 dny
 • Shum mir😂😂😂😂😂😂😂😁

  Shefqet HoxhaShefqet HoxhaPřed 7 dny
 • Hahahah xhek setra she normal ti deka tu kesh krejt I qart je humoristi ma I miri.ne kosove

  Xhevdet AxhamiXhevdet AxhamiPřed 7 dny
 • shum mir kalon ma mir 😍😍

  narin jajanarin jajaPřed 7 dny
 • 24:9 qfar ftyre gjeku

  emine ganiuemine ganiuPřed 7 dny
 • shum tmir jeni 😗😆😅😄😃😋😋😊😚😍😍😍😘😘🤗☺🍔🍔🍲🍲🍔🍦

  Labinot PecaniLabinot PecaniPřed 7 dny
 • Republika pidh i fort

  Its LeuartIts LeuartPřed 7 dny
 • Hahahaha me trotinet burri

  Bukurije ShalaBukurije ShalaPřed 7 dny
 • O ishalla edhe 30 sezona i bani veq vazhdoni

  Ilmi LokiIlmi LokiPřed 7 dny
 • ska si xheku

  dhimiter kdhimiter kPřed 7 dny
 • Medina sali 3CD 2011 meine beste Freundin ist ella und die Nina und Zellen und Rabia und meine beste Freundin kunterbunt Schule real

  Jeton HasajJeton HasajPřed 7 dny
 • Amnezia e paska bo fmijaq

  Bukurije ShalaBukurije ShalaPřed 7 dny
  • Hajde ta Jap ni j.amnezia

   Berisha ShefketBerisha ShefketPřed 7 dny
 • naser edhe teuta tfort jeni ky xheki rabis i tha nana a kja republika tu e lyp xhekun ne portokall

  Adele MekaAdele MekaPřed 7 dny
 • Republika sa e bukur😍

  Aurela MorinaAurela MorinaPřed 7 dny
 • Xhek a po don me shku n mal a po don me shku n deti mu la çupa çupa jo more qfar mali n deti sjam ka kurr hahahahahahahhahs jeni ma t miret😍

  Aurela MorinaAurela MorinaPřed 7 dny
 • Hahhahaha ohhh sa tmir jeni po pse i shkrutoni kaq shum pjeset more mezi ju presim te dalin pjeset e reja 😂😂😍😍😍😍😍xhek tshkoj jeta tu te arrestu bre 😂😂😂😂😂😂

  Armonela EndritArmonela EndritPřed 7 dny
 • Shum fort

  vllogs shqipvllogs shqipPřed 7 dny
 • 21:56 hahahhahahahahahahhahhahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahjahajahhahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahayhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahhahahha

  Endri AvdyliEndri AvdyliPřed 7 dny
 • Ju lumttt

  drilon Bashotadrilon BashotaPřed 7 dny
 • Hahahahahahhah Xheku legend

  Ina MujiIna MujiPřed 7 dny
 • Intersan😀😀

  Gylten JashariGylten JashariPřed 7 dny
 • Hallall veç vazhdoni

  9,673,217 Views9,673,217 ViewsPřed 7 dny
 • Ndetti sjom Kan kurr 🤣🤣🤣❤️

  Gezim BajramiGezim BajramiPřed 7 dny
  • FRONA🤗😊 CAKIQI🤗😊

   Hanna _officialHanna _officialPřed 5 dny
  • A

   Mamurie ZhaveliMamurie ZhaveliPřed 6 dny
  • Kesul kesul kuqja

   Mamurie ZhaveliMamurie ZhaveliPřed 6 dny
  • Kesul kiqja

   Mamurie ZhaveliMamurie ZhaveliPřed 6 dny
  • Hahahah shumë mirë!

   ORANGE NIDDLEORANGE NIDDLEPřed 6 dny
 • Kush ma ban subscribe e di qe e percjell Serialin me te mir Qka ka shpija

  Itz ViganItz ViganPřed 7 dny
  • god_ complex ma hanksh karin

   Itz ViganItz ViganPřed 7 dny
  • BabaKtu Babaktu1 Me nanen tane

   Itz ViganItz ViganPřed 7 dny
  • Shko qiju

   BabaKtu Babaktu1BabaKtu Babaktu1Před 7 dny
  • 阿信

   sokol hoxhasokol hoxhaPřed 7 dny
  • AX

   sokol hoxhasokol hoxhaPřed 7 dny
 • 😍😍😍

  palevic palevicpalevic palevicPřed 7 dny
 • haahahahaha tek smundja deka😂😂

  valdete Osmanivaldete OsmaniPřed 7 dny
 • Vetem vazhdoni ju lumt 👏👏👏👏💝💝💝💝💘

  Hatije OmajHatije OmajPřed 7 dny
  • Medina mit Medina Medina Säulen Kletterführer Diesel 2011 geboren 30 Athleten 2011

   Jeton HasajJeton HasajPřed 7 dny
 • ♥♥♥♥♥

  Vera GimaVera GimaPřed 7 dny
 • Shum e mir

  Arban ShalaArban ShalaPřed 7 dny
Çka ka shpija - Sezoni 5 - Episodi 34   13.05.2019